Skocz do zawartości
ONE

Battle Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ile się w to grało na poczciwym Pegazusie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem i jest calkiem spoko. Nie jakas rewelacja ale przyjemnie sie bardzo mloci. Jak na pegazusie w HD :). Lewa gala ruch, prawa dzialko - jak w Starduscie. Fajna odskocznia od "duzych" gier. Multi jeszcze nie probowalem ale pewnie dobre jest. Mogla by byc tansza ta gierka - cos typu Trash Panic. Ale i tak nie jest zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista gra jak się ma z kim grac :] Warta swojej ceny :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista gra jak się ma z kim grac :] Warta swojej ceny :biggrin:

Dodaj mnie do znajomych to powalczymy. PSNid: cwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, mam pytanie. Czy online jeszcze istnieje? Dziś ze 30 minut próbowałem się połączyć i cały czas wyskakiwało że aktualnie nie ma żadnych gier....

Edytowane przez ajakdwalin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, mam pytanie. Czy online jeszcze istnieje? Dziś ze 30 minut próbowałem się połączyć i cały czas wyskakiwało że aktualnie nie ma żadnych gier....

Szczerze to ciezko powiedziec czy kiedykolwiek istnial. Ja niecaly tydzien po premierze mialem to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w singlu co gierka oferuje?

Jest kampania, ale niezbyt dluga. Ale spoko sie gra, zwlaszcza we 2. Rozne bronie i power-upy, rozne lokacje i skiny. Ale szczerze to ta gierka powinna kosztowac z 4 funty max. Zwlaszcza jak online nie dziala.

Trofea sa i latwe i trudne i obecnie nieosiagalne (online).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym się spytać, czy jest jakiś online w tej grze? Bo szczerze, zagrałem w triala i mnie zaintrygowała ta produkcja (co prawda na 1 konsoli na pewno znajdę kogoś do wspólnej gry, ale chętnie bym zagrał po necie), a 26 złotych jestem w stanie na to wydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na początku trudno było się połączyć bo wyskakiwał błąd, ale już jest to naprawione i normalnie gierka przez neta śmiga aż miło... jak się ma z kim grać to szczerze polecam :) Takie nowe-stare tanki, tylko brak orzełka do obrony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiata gram ze znajomymi od paru miesięcy w to i jest genialna :D:D zwłaszcza jak się ma 4 pady i drużyny robi :S:S Zabawa na wiele godzin no i kampanie tez możemy przejść we 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×