Skocz do zawartości
Kenet

Playstation 3 Faq!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Po podlączeniu kabla HDMI wyświetla się komunikat i mówi żeby coś turn system zrobić, coś w tym stylu, kilka rzy ominąłem ten komunikat, a co mam tak naprawde zrobic? Wziąłem ten turn of system i konsola sie wyłączyła, włączyłem ja ponownie i komunikat sie już nie pojawia, co było nie tak i czy teraz juz wszystko będzie dobrze?

Edytowane przez JCK89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ty sam nie wiesz co to byl za komunikat, to tymbardziej my nie bedziemy wiedziec co tam bylo napisane i jak sie do tego ustosunkowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem się znowu pojawił, zresetowałem konsole i juz nie ma, ale na początku kilka razy ignorowałem i nie resetowałem konsoli. Boje się że cos nie tak jest, ale gry wlaczaja sie i chodza normalnie. Załaczam zdjęcie z komuniaktem.

201012020_qpwxna.JPG

Edytowane przez JCK89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie. Licytuję PS 3 60GB CECHC04 (PAL). Sprzedawca napisał mi, że konsola była podłączana do internetu i jest wgrany najnowszy soft 3.50. Czy z tym softem nadal będą działać gry z PS2 ??? Plis o szybką odpowiedź bo niedługo aukcja się kończy i nie wiem co robić a bardzo mi zależy na wstecznej kompatybilności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% ? Kurde trochę się boje wywalić tyle kasy a później zonk :/ dygam się bo kolega siedzi w konsolach od dłuuuższego czasu i mówi że nie będą działąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest jakaś różnica pomiędzy konsolą PS3 160GB, 250GB, a 320GB? Czy mają inne podzespoły? I czy w ogóle da się te 320GB wykorzystać, jak ktoś będzie grał na oryginałach (ja) ? Czy 160GB jest wystarczające? Proszę o odpowiedź.

Przepraszam jeśli było.

PS. Warto może kupić: http://allegro.pl/so...1338857995.html za tą cenę?

Edytowane przez Paladynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko o co sie pytasz bylo...

wszystkie konsole maja takie same podzespoly

dysk wez jaki uwazasz za stosowne, moim zdaniem lepiej teraz wez sobie maly, czyli jakies 120-160 gb (pozniej jak zacznie na nim miejsca brakowac to kupisz sobie 500 gb i zamienisz)

cena z aukcji jest akceptowalna (szalu nie robi)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam na imię Marcin i jestem nowy na waszym forum. Jeśli pytam o rzeczy banalne i przerabiane xxx razy, to proszę, odpowiedzcie mi na pytania lub dajcie linki do tematów gdzie było to przerabiane.

1. Czy na PS3 w wersji 320GB można wgrywać filmy, muzykę, obrazy z pamięci USB? Jeśli tak, to jak?

2. Czy do PS3 w wersji 320GB można podłączyć słuchawki z mini-jakc'iem. Dodam, że w monitorze mam złącze DVI i D-SUB. Jak mam podłączyć PS3 do monitora i słuchawki do tego? (W monitorze nie mam żadnego ze złącz audio)

3. Czy można kupić i podłączyć pada do PS3 ale wyglądającego jak ten z Xbox'a 360? Jak tak, to w jaki sposób? I jaki to jest pad (model)?

4. Czy zestaw : PS3 320GB+Uncharted 2+God of War 3+HDMI+PILOT+TOY STORY 3 (film na blu-ray) jest opłacalny za kwotę 1299zł???

5. Jakie są wady PS3 320GB (wersja slim)?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

Posiadam PS3 slim 320gb i kumpel ostatnio kupiltez PS3 on nie ma neta a ja jestem zarejstrowany na PSN i mam kilkanascie gier(dem itp.) czy jest jakas mozliwosc przerzucenia tych gier na jego PS3(oczywiscie za pomoca kabla czy czegos takiego?). Prosze o szybka i konkretna odpowiedz.

Edytowane przez pokoss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie ma zadnego sposobu podłączenia dwoch konsol do siebie przeslanie tych gier albo jakis danych?

kolega jak chce demo to musi podpiac swoja konsole do internetu i sciagnac je

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi mi jak to podlaczyc jakies zlacze czy kabel bo ne wiem jak przeslac i podlaczyc te 2 konsole

filmiki i muzyke normalnie przekopiujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem się znowu pojawił, zresetowałem konsole i juz nie ma, ale na początku kilka razy ignorowałem i nie resetowałem konsoli. Boje się że cos nie tak jest, ale gry wlaczaja sie i chodza normalnie. Załaczam zdjęcie z komuniaktem.

201012020_qpwxna.JPG

Jeżeli dalej potrzebujesz rozwiązania: ten komunikat oznajmia że ostatnim razem wyłączyłeś PS3 nieprawidłowo (Najprawdopodobniej wywaliłeś wtykę od prądu) i żeby uniknąć trwałych uszkodzeń konsoli, w przyszłości wyłączaj ją przyciskiem do tego służącym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tu nowy więc proszę łagodnie potraktować ten post, bo może coś takiego już kiedyś było.

Wracając do tematu, czy jeśli chcę porozmawiać z kimś przez PSN to muszę posiadać oryginalny headset do PS? Albo normalną słuchawkę na Bluetooth?

Posiadam headset HP VT501AA#ABB (na USB), czy w ogóle headset'y na USB działają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tu nowy więc proszę łagodnie potraktować ten post, bo może coś takiego już kiedyś było.

Wracając do tematu, czy jeśli chcę porozmawiać z kimś przez PSN to muszę posiadać oryginalny headset do PS? Albo normalną słuchawkę na Bluetooth?

Posiadam headset HP VT501AA#ABB (na USB), czy w ogóle headset'y na USB działają?

nie wiem czy ten model zadziała, ale są modele które działają przez USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

° Czy jest jakas mozliwosc wylaczenia ograniczenia wiekowego w grach sieciowych. (Dokladniej: osoba niepelnoletnia moze grac w offy, ale jesli bedzie chcial w online to pokazuje komunikat "Usluga sieciowa jest zablokowana na Twoim koncie PlayStation Network z powodu ustawien kontroli rodzicielskiej"

Powtorze pytanie: Czy jest mozliwosc zmiany tych ustawien.

Pozdrawiam

Chivalrich :thumbsup:

/edit Nadal oczekuje na odpowiedz x)

Edytowane przez Chivalrich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez 5 godzin nikt nie odp to juz odswiezasz?

jak bedziesz mial ponad 18 lat to pogadamy...

ps. a tak na serio, to najszybciej byloby jakbys zalozyl nowe konto i jako date urodzin podal np. date urodzen mamy badz taty

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam grubo po 18-nasce :yucky:, a pytam bo synowi CoD'a kupiłem ale w sieci nie może grać. A chyba logiczne, że nie zmienię mu daty bo nakupuje gier w sieci.

Pozdrawiam :beee:

P.S Odświeżam bo mi na czasie zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam grubo po 18-nasce :yucky:, a pytam bo synowi CoD'a kupiłem ale w sieci nie może grać. A chyba logiczne, że nie zmienię mu daty bo nakupuje gier w sieci.

Pozdrawiam :beee:

P.S Odświeżam bo mi na czasie zależy.

nakupuje ? tzn wejdzie, doładuje swoje konto twoją kartą kredytową i kupi ? ustaw mu inny wiek i pilnuj karty to nie kupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, już wszystko przemyślałem, a wiesz może gdzie można takie dane zmienić? Bo dzisiaj troszkę się bawiłem na stronie ps'a. I nic takiego nie widziałem.

Jakbyś mógł byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam

Chivalrich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Co się stanie ze skradzionym konsolą?

2.czy można go namierzyć?

3.Czy można zamontować specjalnie do namierzanie tej konsoli, jeśli ktoś ukradł konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 zostanie sprzedana?

2 pewnie po adrsie mac moznaby jakos konsole namierzyc (konsola podpieta do internetu)...

3 teoretycznie moglbys zamontowac jakis nadajnik gps w srodku obudowy, jednak konsola jest uzywana w domu, gdzie moc sygnalu bylaby znikoma, wiec pewnie nc by to nie dalo

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×