Skocz do zawartości
Kenet

Playstation 3 Faq!

Rekomendowane odpowiedzi

odpowiedz: "nie mozna zmienic" jest dla ciebie za malo wyczerpujaca? rozwine to. jak chcesz zmienic psn_id z pl na koncu to musisz utworzyc nowe konto z nowym psn_id, a na nowym koncie od poczatku bedziesz zdobywal pucharki itp

Edytowane przez kakaroto-songo1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam PS3 40GB, ale kupiłem sobie Slim PS3 320GB i chciałbym przenieść wszystkie zapisane gry i inne dane ze starej na nową konsolę. Czy jest możliwość przeniesienia np. za pomocą kabla podłączając obie konsole do siebie?

Pozdrawiam,

Peterka_01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wystarczy konsole ze soba polaczyc i w ustawieniach konsoli wybrac co trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wystarczy konsole ze soba polaczyc i w ustawieniach konsoli wybrac co trzeba

Dzięki za pomoc,

:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz: "nie mozna zmienic" jest dla ciebie za malo wyczerpujaca? rozwine to. jak chcesz zmienic psn_id z pl na koncu to musisz utworzyc nowe konto z nowym psn_id, a na nowym koncie od poczatku bedziesz zdobywal pucharki itp

nie tyle moze malo wyczerpujaca, co niejasna.. bo bylo cos o wersji japonskiej, myslalem ze moze jest sposob aby zrobic to i w europejskiej.

tak czy inaczej, dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy PS3 ma wbudowany zasilacz (tak jak najnowszy model PS2), czy jest on na zewnątrz?

2. Do konsoli mogę podłączyć każdą myszkę nie wymagającą instalowania sterowników? I mogę normalnie w FPS'y grać?

3. Czy jak będę odłączał konsolę na noc z prądu, to może coś się stać, czy musi być na stanby'u?

4. Czy w PSS można znaleźć darmowe pełne wersje małych gier? :P

5. Za motywy/tapety z PSS trzeba płacić?

6. Są płatne dema gier?

7. Czy funkcja Bravia Sync działa z każdym modelem telewizora Sony Bravia?

8. Jaką maksymalną ilość urządzeń USB (poprzez połączenie przez HUB'a) można podłączyć do konsoli?

9. Tak się zastanawiam- próbował ktoś przez przeglądarkę w PS3 obejrzeć mecz na żywo? :) Da się, czy może lagi są tak ogromne, że nic nie zobaczę?

To by było na tyle, póki co.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ma wbudowany

2 . nie

3. ja wylaczam od roku codziennie i nic sie nie stało bo niby co ma sie stac?

4 jakies lipy i to mało

5 tak jak na kompa sa darmowe sa płatne

6 ja sie nie spotkałem

9 ogladałem tylko filmiki na youtube i było normalnie

na reszte nie odpowiem bo nie wiem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7. Funkcja Bravia działa z każdym urządzeniem ze zgodnością technologiczna Bravia

8. Maksymalna ilość urządzeń jest zależna od samych urządzeń a dokładnie ich mocy/poboru prądu.

Jeśli podłączysz pod HUB np trzy kontrolery do ładowania kamerę i jeszcze HDD 2,5' to z pewnością wydłużysz czas ładowania i prawdopodobnie podłączony HDD nie będzie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Następne pytania-

1. Czy można poprzez przeglądarkę grać we flashowe gry online?

2. W PSN'ie jest wypożyczalnia VOD, tak? A czy są filmy po polsku, z napisami lub lektorem? I w jakich cenach one są?

3. Czy pilot do Blu-ray jest chociaż trochę przydatny?

4. W PSN'ie mam jakąś listę przyjaciół? Mogę z nimi czatować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Następne pytania-

1. Czy można poprzez przeglądarkę grać we flashowe gry online?

2. W PSN'ie jest wypożyczalnia VOD, tak? A czy są filmy po polsku, z napisami lub lektorem? I w jakich cenach one są?

3. Czy pilot do Blu-ray jest chociaż trochę przydatny?

4. W PSN'ie mam jakąś listę przyjaciół? Mogę z nimi czatować?

3.jesli ktos tarktuje ps3 jako dvd to pewnei sie przyda,jak chcesz ogladnac film raz na tydzien, to jest kwestia tego czy chcesz wydawac 100 zł zeby raz zrobic pauze czy przewinac, ja nic nie ogladam na ps3 wiec dla mnie to zbedna rzecz

4.tak jest lista przyjaciol mozna zawsze sprawdzic kto jest online, kto w co gra, porównac trofea ogolnie jak i w kazdej grze , mozna z nimi czatowac jak i tez gadac :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1 szczerze to watpie zeby dzialaly. co stoi na przeszkodzie zebys sam sprawdzil?

2 o vod dla polski nie slyszalem (moze malo slysze :P), ale masz iple i axn (tu wszystko masz po polsku)

3 moim zdaniem jest zbedny. filmy normalnie padem obsluzysz

4 mozesz do nich wiadomosc wyslac (cos jak sms, email)

@down. no nie czytalem tamtego pierwszego posta:P

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakaroto-

W moim pierwszym poście napisałem pytanie "Czy PS3 ma wbudowany zasilacz?" . Z tego można prosto wywnioskować, że konsoli (jeszcze! :D) nie mam. ;d

A jeżeli nie czytałeś tego postu, to przepraszam za zwrócenie uwagi. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno pytanie:

ile maksymalnie kont moge miec jednoczesnie zalozonych na swojej PS3?

jest w ogole jakis limit?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od pewnego czasu mam pewien problem z ps3,a dokładniej z home i niestety nie znalazłam osoby, która mogłaby mi pomóc w tej sprawie, więc liczę na to, że może ktoś z Was będzie wiedział o co chodzi. Otóż jak wchodzę w PlayStation Home wyskakuje mi komunikat o następującej treści: "Network error- The connection to the server was lost Z(9,-2)".Wiem co ten komunikat znaczy, ale denerwuje mnie to już na maxa, bo nie wiem co mam zrobić żeby ten komunikat przestał wyskakiwać i żebym mogła normalnie grać. Mogę grać w sieci w inne gry, ale na home nie mogę się dostać. Będę wdzięczna, jeśli ktoś udzieli mi odpowiedzi na to pytanie, bo normalnie denerwejszyn mnie to:). Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno pytanie:

ile maksymalnie kont moge miec jednoczesnie zalozonych na swojej PS3?

jest w ogole jakis limit?

pzdr

16 i maksymalnie tyle mozna zarazem utworzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli zrobie format konsoli, to bez wzgledu na to jaka mam teraz wersji konsoli, zrobi mi sie downgrade do 3.55?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pytanko padło, ale: Mam nowy HDD(ze starym 2) i chcę backup'a zrobić. Kupiłem jakąś(dziadowską widocznie) o budowę na HDD, wsadzam tam HDD i nie odczytuje mi PS3(PC widzi, ale nie chce mi pokazać go w Mój Komputer). Chciałbym prosić o radę. Jak się nie da, to prosiłbym, o odpowiedź na pytanie: są pendrive'y 128 GB z systemami plików exFat, a z tego co słyszałem, to PS3 odtwarza tylko te FAT32. Czy mógłbym na takim penie zrobić normalny backup i zgrać? Ewentualnie prosiłbym o najprostszy sposób na backup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnij sobie jakis program do formatowania dysku (np MiniTool Partition Wizard Home Edition) i nim sformatuj dysk na fat32.

ps. ja musialem tak zrobic kiedy dysk z konsoli i do obudowy wlozylem. pod windowsem wykrywalo nowy sprzet. w menadzerze urzadzen dysk byl widoczny, jednak nie bylo go w "moj komputer"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie po 3 latach nienagannego działania padła mi PS3 Fat 40GB. Zamierzam kupić Slima, tylko jak zgrać sejwy ze starej konsoli? Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanko czy na sp3 slim 120Gb można uruchomić jakiegoś linuxa live cd(chodzi mi o użytkowanie normalnej przeglądarki) żeby działalo mi webGG i kurnik.pl???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanko czy na sp3 slim 120Gb można uruchomić jakiegoś linuxa live cd(chodzi mi o użytkowanie normalnej przeglądarki) żeby działalo mi webGG i kurnik.pl???

Linuxa odpalić można ale na tym forum się o homebrew nie rozmawia więc nikt C nie pomoże :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć irytujący problem.

Nie jestem posiadaczem move'a.

Pobrane gry z PS Store: KIllzone 3 multiplayer Beta i single Player nie mają dźwięku w grze.

Na początku myslałem, że po prostu się źle zainstalowały ale dzisiaj chciałem sobie pograć w Heavy Rain i się pobrała aktualizacja do move'a no i nie ma dźwięku.

Problem dotyczy tylko gier obsługujący move'a.

O co k@rwa chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×