Skocz do zawartości
arab

Preorder na Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Raty realizuje GE Money Bank wiec wydaje mi sie, ze tam powinniscie dzwonic i pytac sie o mozliwosci zaplaty.

Pamietajcie o wypelnieniu wniosku przez pracodawce.

Preorder mam juz zakupiony a info ktore zdobylem od pana w empiku napisalem w komentach do artykulu o preorderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie przedzwonić do Empiku i po kilku przełączeniach mogłem porozmawiać z w miarę zorientowaną osobą.

Oczywiście sprawę rat załatwia GE MoneyBank i to od nich zależy jak i czy wniosek zostanie zrealizowany. Istnieje możliwość innego rozłożenia na raty i dokonania płatności ale każda taka akcja wymaga oddzielnego rozpatrzenia (faxowanie dokumentów do banku i takie tam).

Szczerze mówiąc myślałem, że kwestia załatwienia tych rat to będzie pikuś. Nie mam ochoty załatwiać 1000 papierów i spędzać pół dnia w sklepie. Ale cóż, najwyżej zapłacę całość gotówką :)

To jeszcze jedno pytanie: ktoś coś słyszał na temat jakiejś akcji ze sprzedażą sprzętu po północy z 22/23.03 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patience my young padawan ;)

... jakkolwiek pomysł na akcję w nocy: niezły ;)

p.s. jeszcze tylko 8 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damon

Też dzwoniłem do Empiku i porozmawiałem z przedstawicielem GE Money Bank jak to wygląda z ratami. Jest możliwość zakupu na kredyt nawet bez zaśw. o dochodach. Wystarczy, że w miejscu zameldowania ma się czynny telefon stacjonarny. Ciekawa sprawa. Raty można spłacać wcześniej, tj. przed upływem 20 m-cy. Żeby wyszło też dokładnie zero procent trzeba powiedzieć przedstawicielowi banku z którym będzie sie podpisywało umowę, że chcemy zrezygnować z ubezpieczenia - wtedy nie ma żadnych dodatkowych opłat. Podobno też cała weryfikacja, podpisanie umowy i ewentualne przyznanie kredytu to nie więcej niż 20-25 minut "zabawy". Ile w tym prawdy? Zobaczymy.

Co do nocnych akcji to myślę, że u nas aż takiego "boom'u" na PS3 nie ma żeby jakaś firma w coś takiego się bawiła. USA i kitajce to inna historia :) Chociaż przyznam, że chciałbym aby w Polsce też było tak miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wybrałem pre-orderów z jednego powodu, wole poczekać czy może jakiś market zrobi promocje tak jak to miało miejsce w markecie "nie dla idiotów" podczas premiery PSP kupiłem konsolkę a Ridge Racera dostałem gratis :D Mam nadzieje że i tym razem coś sie trafi. A raty można wziąć wszędzie... nawet jak będą koszta jakieś to i tak sie tego szczególnie nie odczuję... Pozwolę tez sobie ponarzekać na mojego pracodawce który wisi mi 3tysiaki, a najgorsze jest to że to są te 3 tysiaki na moja PS3 :'(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko interesuje ile pre-orderow w polsce zostanie zrealizowanych... szczerze powiedziawszy watpie aby bylo to przynajmniej 50%.  nie chodzi tutaj o sprzedawanie "pod lada" lub na zapleczu, ale o dostepnosc PS3 w polsce... mam preordera w ultimie no ale szansa, ze dostane PS3 w dniu premiery.. lub kilka dni po niej = prawdopoodobienstwu uderzenia meteoru w kule ziemska w momencie pisania tego postu.. zatem moje pytanie:

kiedy mozna sie spodziewac drugiej dostawy PS3 do europy... lub jezeli robi to roznice: polski?  ;D

acha.. chcialem sie jeszcze przywitac i pogratulowac autorowi swietnego site'a (czy jak to tam gramatycznie sie odmienia :))<piwo>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damon
Ja nie wybrałem pre-orderów z jednego powodu, wole poczekać czy może jakiś market zrobi promocje tak jak to miało miejsce w markecie "nie dla idiotów" podczas premiery PSP kupiłem konsolkę a Ridge Racera dostałem gratis :D Mam nadzieje że i tym razem coś sie trafi. A raty można wziąć wszędzie... nawet jak będą koszta jakieś to i tak sie tego szczególnie nie odczuję...

Z odczekaniem może rzeczywiście masz rację ale pewnego rodzaju chłopięce podniecenie wzięło u mnie górę :) Miło móc uczestniczyć w starcie konsoli w całej Europie gdzie nasz kraj nie jest dyskryminowany. Raty rzeczywiście można wziąć wszędzie ale jak wiesz Empik do najtańszych sklepów nie należy więc pozytywnie mnie zaskoczyła możliwość zakupu PS3 razem z ofertą preorderową. Przyznasz też, że jeżeli ktoś odłożonych pieniędzy nie posiada to miesięczny budżet mniej obciąży kwota np. 800-1000zł niż 2400zł :) Że o grach nawet nie wspomnę ;)

mnie tylko interesuje ile pre-orderow w polsce zostanie zrealizowanych... szczerze powiedziawszy watpie aby bylo to przynajmniej 50%.

Ultima = wysyłka, więc z tym rzeczywiście może być problem. W Empiku zapewniali, że nie będzie żadnych problemów. Kupujesz preordera za 50zł i masz dostać konsolę. Chociaż zawsze jak to w Polsce "coś się może zdarzyć" i konsol nagle może zabraknąć, ale na to ludziki takie jak my chyba za dużo poradzić nie mogą :( Nie widziałem też nigdzie jakiegos info nt. kolejnego rzutu konsol na EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
acha.. chcialem sie jeszcze przywitac i pogratulowac autorowi swietnego site'a (czy jak to tam gramatycznie sie odmienia :))<piwo>

autorom, więc wisisz nam 2 piwa  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z odczekaniem może rzeczywiście masz rację ale pewnego rodzaju chłopięce podniecenie wzięło u mnie górę :) Miło móc uczestniczyć w starcie konsoli w całej Europie gdzie nasz kraj nie jest dyskryminowany. Raty rzeczywiście można wziąć wszędzie ale jak wiesz Empik do najtańszych sklepów nie należy więc pozytywnie mnie zaskoczyła możliwość zakupu PS3 razem z ofertą preorderową. Przyznasz też, że jeżeli ktoś odłożonych pieniędzy nie posiada to miesięczny budżet mniej obciąży kwota np. 800-1000zł niż 2400zł :) Że o grach nawet nie wspomnę ;)

Co do ekscytacji to ja też sie jej poddałem jednak nie martwię się o dostępność towaru. Kiedy w Polsce miała miejsce premiera PSP przyjechałem pod M1 w czeladzi o 8 rano w obawie że "masa chętnych upchana w kolejce mnie wyprzedzi" I co się okazało nikogo nie było... godzinę łaziłem jak jakiś dromader i tylko wzrok zaspanej ochrony mi towarzyszył :D Kiedy otwarli sklep byłem jedynym osobnikiem który z bananem na ustach ruszył w kierunku właściwej półeczki i tam zdziwko. Było tylko 6 sztuk PSP i ja :D wziąłem jedną modląc się żeby nie trafić na plantację martwych pikseli i ruszyłem do kasy. Wychodząc z M1 spotkałem kumpla który tez przyjechał po swoją PSP i tyle. Nie było tłumów nie było walki. To nie USA, ludzie kasy nie mają. I Mimo że pewnie polska nie dostanie zbyt dożo PS3 to nie powinno być kłopotów z ich zakupem. A podsumowując ja trafiłem tylko na 3 martwe piksele w rogach ekranu a kumpel załapał sie na plantację  ;D ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno też cała weryfikacja, podpisanie umowy i ewentualne przyznanie kredytu to nie więcej niż 20-25 minut "zabawy". Ile w tym prawdy? Zobaczymy.

Ale ten tajny agent z GE będzie w Empiku? Mam nadzieję, że nie odeślą mnie z Empiku do oddziału GE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ten tajny agent z GE będzie w Empiku? Mam nadzieję, że nie odeślą mnie z Empiku do oddziału GE.

O właśnie. Też mnie to interesuje. Przecież towaru do kupowania na raty w Empiku chyba wiele nie ma, więc takowego pracownika GE na stałe siedzącego w salonie również  nie.

Moja sytuacja trochę się wyjaśniła: szef wyjechał dziś na tydzień w Alpy, zaświadczenia mi nie podbił. Więc będę kupować za gotówkę albo uda się z rachunkiem telefonicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

a ja sie nie napalam :P i niebede udzielal na ten temat :P

ja chce tylko moja 20gb i ja stuningiowac na maxa ;)  :D zastanawiam sie nad polakierowaniu jej lakierem samochodowym ;))) hmm  ale to poczeka :P 

to sobie poczekasz na 20GB. Ja wątpię, że się w ogóle pojawi.

a poczekam :P do kwietnia jak do tego czasu niebedzie nic sluchu o 20gb dzonie do sony z zapytaniem " dlaczego chcecie mnie nachama uszczesliwic 60 gb ps3 ja jestem osoba skromna " ;]  a czas mam do 2 kwietnia wtedy wejdzie paradox  ;) i sonny potym moze zalatac ... wiec bedzie nieciekawie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sobie poczekasz na 20GB. Ja wątpię, że się w ogóle pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te same odczucia - 20GB się im nie opłaca, co zresztą z rozbrajającą szczerością sami przyznali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

tz ja wiem ze za wesje 20gb doplacaja cos kolo 350 $ a za 60 250$ ale to jest roznica 1-2 "gierkozyskow"

Jesli osoba co kupi konsole za 2400 zl  musi na czyms grac wienc dokupuje 2 gry wienc cena zamyka sie w 3 tys .

A teraz w wersja 20gb  powiecmy jak bedzie sprzedawana za 2000 2gry to wychodzi 2600 powiecmy max  i sony tez jest na +

cieszko mi wuezyc zeby jaka matka kupila swojemu 12letniemu synkowi konsole za 700eur(z grami)

a pozatym musi byc konkurencyjny produkt do xboxa prenium  bo inaczej sony straci duza polowe rynku . (tych oszczedniejszych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh.. cały czas trąbimy o tym, SONY o tym trąbi - i widzę, że nie dociera.

PS3 nie jest konsolą dla przeciętnego synka jakiejś tam mamusi. To produkt skierowany do ludzi którzy wiedzą za co chcą zapłacić - i SONY to niejednokrotnie podkreślało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ten tajny agent z GE będzie w Empiku? Mam nadzieję, że nie odeślą mnie z Empiku do oddziału GE.

Papiery podpisujesz na miejscu w empiku a weryfikacje kupujacego przeprowadzaja telefonicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damon
Ale ten tajny agent z GE będzie w Empiku? Mam nadzieję, że nie odeślą mnie z Empiku do oddziału GE.
Papiery podpisujesz na miejscu w empiku a weryfikacje kupujacego przeprowadzaja telefonicznie.

Kobietki z GE Money Banku są na miejscu (przynajmniej u mnie we Wrocku - nie wiem jak jest w innych miastach ale myślę, że podobnie) - pracują od pon do piątku od 10 do 18. Ja niestety pracuje w tych samych godzinach ale jedna z dziewczyn z GE zgodziła się na mnie nawet parę minut poczekać (na szczęście pracuję niedaleko Empiku) i spisać umowę - mają z tego prowizję (chyba). Weryfikacja przeprowadzana jest albo telefonicznie albo za pomocą aplikacji komputerowej - sam kiedyś pracowałem w pewnym sklepie gdzie sprzedawałem raty GE ;) Choć po 3 latach sporo mogło się zmienić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

Z tą nocną sprzedażą też słyszałem od pracownika Sony. 23/24 mają mieć otwarte przez 24godziny. :)

Druga sprawa. Rozmawiałem z pracownikiem empiku i powiedział, że zamówili 10konsol a ile przyjdzie to do końca nie wiadomo. Powiedział też, że kiedyś zamówili 10sztuk wielkiego N a przyszło tylko 5szt. Na szczęście nie mieli problemów bo sprzedali tylko 5 preorderów. Tak więc nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć. ;) Ja osobiście jadę po 2 preordery. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szopen

Witam

Chciałem się dowiedzieć czy jakakolwiek gra będzie dodana do konsoli którą zamówiłem w preorderze w empiku?

Jeśli nie to pozostaje mi kupić jakąś gierke w empiku. I teraz nie wiem co wybrać eh :(. Nigdy nie miałem konsoli :(.

A tak na prawde wiele szokujących i fajnych tytułów przed nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tą nocną sprzedażą też słyszałem od pracownika Sony. 23/24 mają mieć otwarte przez 24godziny. :)

Jeśli nawet jakiś sklep/salon będzie otwarty w nocy to konsole będzie można kupić tylko za gotówkę. Sprzedaż ratalna w takim przypadku odpada.

Chciałem się dowiedzieć czy jakakolwiek gra będzie dodana do konsoli którą zamówiłem w preorderze w empiku?

Zdecydowanie będzie to sama konsola. Bez żadnych gratisów. A jeśli chodzi o gry dostępne tego dnia to może być problem. Nie zdziwiłbym się w cale gdyby okazało się, że konsole są a gier nie ma żadnych albo do wyboru 1.

PS. Właśnie rozebrałem ps2, odkurzyłem, zapakowałem do kartonika i wystawiłem na allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Chciałem się dowiedzieć czy jakakolwiek gra będzie dodana do konsoli którą zamówiłem w preorderze w empiku?

Na 99% nie będzie żadnych dodatków w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arab czy wiesz może czy te raty można spłacić wcześniej? Tzn. np. w 2 czy w 3 ratach po np. 800zł? Bo szczerze mówiąc cos takiego bardziej by mi odpowiadało niż 20 miesięczne spłacanie. Wiesz też może jakie dokumenty wymagają??

ale po co wcześniej? Przecież ten kredyt Cię nic nie kosztuje!! Lepiej mieć 800 zł w kieszeni przez kilka miesięcy niż od razu tą kasę wywalić. Rozumiem szybszą spłatę w przypadku odsetek (chociaż nie rozumiem tych co spłacają szybciej kredyty mieszkaniowe na 4% kiedy na rynku pieniądze można swobodnie ulokować na 10%) ale za darmo? W życiu! Ja tam biorę moją ps3 na 20 rat, ustawiam zlecenie stałe i zapominam o sprawie. 120 zł miesięcznie jakoś przeżyje  ;)

A jeśli chodzi o dokumenty to:

- 2 doki ze zdjęciem,

- zaświadczenie o zarobkach (druk jest w pudełku z preorderem ale pewnie można przynieść na swoim).

pzdr i powodzenia przy zakupie!

marcinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damon
ale po co wcześniej?

A no po to, że jestem człowiekiem który nie lubi mieć jakichś długów - choćby był to jakiś śmieszny kredyt na konsolę ;) Po prostu irytuje mnie ściągany z konta z miesiąca na miesiąc haracz - place raz i mam :) Może to brzmi dziwnie ale taki już jestem ;) Mam tylko nadzieję, że urwę się z pracy wcześniej żeby juz w piątek wieczorem zakupić "kąskę" :)

pzdr i powodzenia przy zakupie!

Dla Ciebie równiez powodzenia.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×