Skocz do zawartości
arab

Preorder na Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

ja też nie lubię mieć uczucia, że jeszcze jestem do czegoś zobowiązany, albo że mam niezałatwioną jakąś sprawę. Chciałem od razu wyłożyć kasę, ale szef mnie przekonał, że nie wiadomo co się może zdarzyć i lepiej trzymać kasę na koncie. Zresztą on też kupuje ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy trzeba bedzie cos placic przy odbiorze konsoli, np jakas pierwsza wplate. Mam nadzieje ze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekaw czy trzeba bedzie cos placic przy odbiorze konsoli, np jakas pierwsza wplate. Mam nadzieje ze nie.

Byłem dziś w Empiku. Sprawa wygląda miej więcej tak: w dniu premiery sprzedają tylko ludziom z preorderem. Raty realizuje Empik (żadnego pana/pani z Ge-Money nie będzie). Niestety czegoś na dzień dzisiejszy nie dogadali i będzie trzeba przy odbiorze zapłacić około 5% wartości konsoli ... Może do jutra coś wymyśla ...

W Szczecinie w Galaxy Empik jest tylko 11 konsol! Czyli jutro od 9 jest 11 osobowa kolejka po konsole?

Ja chce już 9:00 rano!!!

Całe szczęście, że kończę o 20 a nie o 22 ... zdążę jeszcze pomacać konsolę przed pracą.

Byle do jutra! Powodzenia w mękach oczekiwania na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem dziś w Empiku. Sprawa wygląda miej więcej tak: w dniu premiery sprzedają tylko ludziom z preorderem.

To mnie cieszy.

Raty realizuje Empik (żadnego pana/pani z Ge-Money nie będzie). Niestety czegoś na dzień dzisiejszy nie dogadali i będzie trzeba przy odbiorze zapłacić około 5% wartości konsoli ... Może do jutra coś wymyśla ...

Ale to nie bardzo, bedzie sie musial gdzies zapozyczyc.

Ja chce już 9:00 rano!!!

Całe szczęście, że kończę o 20 a nie o 22 ... zdążę jeszcze pomacać konsolę przed pracą.

Byle do jutra! Powodzenia w mękach oczekiwania na premierę.

Ja mam na 12 do 21, empik otwarty od 10 wiec jak zalatwie wszystko to pewnie bede musial isc do pracy i sie nie naciesze ;(

Buu do 21 niestety, nie wiem jak wytrzymam w robocie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona mnie spytała, czy nowy sprzęt się zmieści do stolika RTV i znalazłem porównanie wielkości konsol:

wielkosci_konsol.jpg

wielkosci_konsol_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żona mnie spytała, czy nowy sprzęt się zmieści do stolika RTV i znalazłem porównanie wielkości konsol:

Cholera, nie pomyślałem o tym. Zmierzyłem i brakuje 2 cm na szerokość :)

A tak poza tym to podjąłem decyzje - chromolę preorder.......i zaraz się zbieram i jadę do Centrum Sony :D

Mają być "jakieś tam gry, m.in. wyścigi samochodowe oraz wyścigi crossowe na motorach". Tak opowiadał mi dziś pracownik Sony. Nie chciałem mu mówić, że będzie miał jeszcze wyścigi ciężarówek po pustyni oraz grę, w której można pojeździć samochodami terenowymi po bezdrożach. Gry mają być po 229,00. Kupując jedną drugą dają za friko.

Jak wrócę to dam znać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupując jedną drugą dają za friko.

Jak wrócę to dam znać co i jak.

Jakos nie chce mi sie wierzyc ze daja druga friko ale poczekamy, zobaczymy :)

Odpisz jak tylko wrocisz i uwazaj na siebie zeby Cie ktos nie napadl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety czegoś na dzień dzisiejszy nie dogadali i będzie trzeba przy odbiorze zapłacić około 5% wartości konsoli ... Może do jutra coś wymyśla ...

Jak to??? To znaczy że najpierw się płaci 5% a później 20 rat po 120 zł? Jak tak to nie kupuję u oszustów. Dla zasady! Na preorderze wyraźnie jest napisane cena = 20x120 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM :D

Poszło w miarę sprawnie. Poznań. Centrum Sony. Otworzyli dokładnie 0:01. Ludzi było ok 15 sztuk, z tego kupujących ok 7-8.

Na dzień dobry foto z flashem w twarz. Mam nadzieję, że nie opublikują tego nigdzie.

Zaczęło się dość chaotycznie, ludzie zaczęli wyciągać jakieś kwitki z zamówieniami/wpłatami. Sprzedawca szedł na zaplecze i przynosił kartonik. Potem wybór gier. Do wyboru było 5 by Sony po 229,00 za sztukę. Od razu zaznaczyli, że gier za dużo nie ma. Więc trochę sie zdenerwowałem. Przede mną 2 osoby chciały kupić tylko gry ale jak dowiedziały się, że promocja (2 gry w cenie 1) dotyczy tylko zakupu razem z konsolą to się rozmyśliły. Ja zabrałem 60GB + MS + RFoM = 2399 + 114,50 + 114,50 = 2628,00. Idę zrobić sobie herbatkę bo zmarzłem i OTWIERAM W KOŃCU PUDŁO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze :)

Ide spac zeby juz bylo rano.

btw ktos wie czy empik jest od 10 czy od 11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zaśmiecać tego wątku. Napisze coś w "Wasze recenzje". Pewnie nic odkrywczego nie napisze ale z kimś trzeba pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to??? To znaczy że najpierw się płaci 5% a później 20 rat po 120 zł? Jak tak to nie kupuję u oszustów. Dla zasady! Na preorderze wyraźnie jest napisane cena = 20x120 zł.

To nie tak! Przepraszam jak sprowadziłem w błąd. :-

5% przy odbiorze konsoli, a później 19x120 - to co już płaciliśmy. 5% to jakby pierwsza rata (jakaś taka duża).

Nic to, właśnie się zbieram.

Do zobaczenia w Home ...  ::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie! 5% to akurat 120 zł więc w sumie 1 rata ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również - do zobaczenia za ... no ... jak kupię już ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do zobaczenia w Home ...  ::)

Home to chyba dopiero w październiku.

A apropos sieci. Założyłem już jakiś czas temu sobie konto w PSNet, oczywiście wybierając Polske. Po cholerę miałem wybierać coś innego. No a teraz dupa. PSShop niedostępny. Czekać kiedy Polska będzie dostępna chyba nie ma co. A jak u Was? Zakładaliście konta na UK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie zbieram do wyjscia, zamierzam byc o 10 pod drzwiami empiku. Zyczcie mi powodzenia bo mam ogromnego pecha jesli chodzi o takie rzeczy :)

Arab - powodzenia w Twoim empiku :)

EDIT

[Tu się pojawiło, nieładne, niecenzuralne słowo :)]

Nie mam, nie ma w empiku, "sony dalo za malo", bedzie we wtorek moze w poniedzialek. Myslalem ze rozszarpie sprzedawce (wiem ze to nie od niego zalezy dlatego sie powstrzymalem). Nie wiem co teraz zrobic, polecieli w [a tu kolejne] strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa ale numer. tylko współczuć. miałem wizję, że tam będzie, więc wziąłem sobie raty bezpośrednio w GE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[Tu się pojawiło, nieładne, niecenzuralne słowo :)]

Nie mam, nie ma w empiku, "sony dalo za malo", bedzie we wtorek moze w poniedzialek. Myslalem ze rozszarpie sprzedawce (wiem ze to nie od niego zalezy dlatego sie powstrzymalem). Nie wiem co teraz zrobic, polecieli w [a tu kolejne] strasznie.

W jakim mieście mieszkasz? Nie masz tam może drugiego Empiku? Może MM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem... na cały Empik przywieźli jedną konsolę - dokładnie tą na perorder :) Właśnie robie update firmware'u - 45%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś????? Ja właśnie poszedłem do Empiku w Wawie przy palmie i DUPA!!!! Może będą później. Tylko co z tego kiedy później to zamknięte są banki i nie ma rat (i w week end to samo). Jak mi gościu powiedział że odbiorę sobie w przyszłym tygodniu to mu pomachałem przed nosem preorderem z wielkim napisem 23 MARCA. Nienawidzę tego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za niecenzuralne slowa w poprzednim poscie ale bylem "lekko" zdenerwowany.

W moim miescie jestem tylko jeden empik, a MM nie a w ogole. Jest tez jakis neonet i rtv agd ale nie patrzylem tam bo oferta empiku (raty 0%) to jest to czego potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oferta empiku (raty 0%) to jest to czego potrzebuje.

No a gdyby brać z jakimś tam procentem te raty ? 5-10% to nie jest jakaś tragedia na 20 rat a zawsze sprzęt już masz. W Poznaniu Centrum Sony jakieś tam raty dają ale już w szczegóły nie wchodziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to juz za pozno.

Kupilem preorder bo zapewniali ze bede mogl odebrac 23, wiec sie skusilem a tu dupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

czyli empik pomylil preorder z rezerwacja :/

moge sie zalozyc ze emik wydal wiencej tych pseudo orderow niz zostalo do niego przewidziane ps3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×