Skocz do zawartości
kill

PsSite Bash

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłeś coś fajnego? Coś głupiego? Nie z tej ziemi? Daj znać na PW któremuś modowi (mnie nie, bo wyłączyłem PW, zbyt głupie dostawałem elaboraty), a wpiszesz się w tym temacie. Ale... Musi być naprawdę głupie i śmiechowe ok?

Loża prześmiewców znajduje się również na chatcie ;) edit: chat is dead

[21:05] <rembix> ja to sledze tylo watek GT5

[21:05] <rembix> bardzo malo udzielam sie w innych tematach

[21:05] <kill> a moj ulubiony to Smietnik XD

Po pierwsze to chciałbym się przywitać jako nowy forumowicz. A teraz do rzeczy. Czy jak sobie przywiozę konsolę zza granicy to będzie ona normalnie działać?? I czy są problemy z wgraniem polskiego języka? Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

Cze, założyłem - wkolejności - 3 konta: eu, us i hk (hong kong, eng). W 'game' eu i hk mam to samo: gry i dema, w us: tylko niezaistalowane dema. O co chodzi??? THx

Hej. Mam pytanko , czy wasza konsola tez nie raz was kopnie prądem jak ja dotkniecie. np. gdy wyciagacie płyte?? :'(

Mianowicie postanowiłem założyć temat aby się dowiedzieć czemu jak mam ochote w coś pograć na konsoli to niemoge się za to zabrać? Jakoś dużo u mnie zależy od klimatu , poczucia. To napewno nie z lenistwa. Ale zupełnie niemoge znaleźć na to wytłumaczenia. Jak jest kumpel to potrafie nocke przy nim grać (głównie online) ale tak niemoge się oprzeć bardziej siedzeniem przed kompem niż graniu na konsoli. Jak coś wyjdzie nowego kupie , przejde (albo nie ) i natychiast odkładam. Dziwne zjawisko tym bardziej , że bardzo żyje w świecie konsol. Wyraźcie swoje opinie na ten temat. :)

mam pytanie jak kupuje normalnie przez karte VISA na USA PSN to moge ze spokojem kupować na amerykanskim ?

Kiedy Turtles bedzie dostępne na PSN EU

Hej.

Czy istnieje szansa na jakąś rozbudowę mojej PS3? np. grafika itp. (wiem że dysk można wymienić)

Dajcie znać.

witam:) Chciaem zcignac przez pya te piki others.self i *.bld I wyskakuje ze strona nie istnieje :/ Moglby ktos ac te pliki na jakis serwer ? PROZEEE :)) Z Gory wilkie dzieki i pozdro

W sumie jak w temacie;)

Mam konsole od pewnego czasu, ale ostatnio ustawiłem ją na tydzień w pionie i.... niestety ale dostał się kurz do wentylatora czego konsekwencja jest jej wybitne głośne działanie.

Próbowałem wydmuchać owy "pył" odkurzaczem, co troszkę zredukowało szmer ale, nie całkowicie <beczy>.

Zatem czy ktoś ma jakiś sprawdzony sposób na pozbycie się męczącego dźwięku??

Mam duży problem z STORE właśnie mam okazje mieć amerykańskiego store a tu lipa nie da sie zarejestrować.Napewno źle wpisuje postal code albo cos z ulicą nie wiem.Po wpisaniu danych pisze że mam sprawdzić valid (ważny) adress.Ja te pola uzupełniłem tak:

STREET ADRESS 1: redmode street

STREET ADRESS 2: 42

STREET ADRESS 3: -

CITY: philadelphia

STATE/PROVINCE: washynkton

POSTAL CODE: całkowice wymyślony :D 19145

Prosze napisać gdzie robie ten bład albo napisać jak moge uzupełnić te pola tak aby działało <uklon>

po pierwsze popatrz na swojego posta jest tam blad chociaz zostal on 5 sekun puziej usuniety .

nie wiem do czego to zmierza ,ale panoie zapominacie ze fora isieja dal uzykowniko a nie uzytkowniy dla forow.

Coz moge powiedzeic szkoda ze tak szystko usowacie w szczegolnosci to co jest nie wygodne dla was.

Nie powinnoo tak byc

Szukalem pomocy od innych czy od kogo kolwiek ale bam bam 2 tematy wywalone ciekawe dlaczego 2 zostal wywyalony tez

Ile razy można Ci tłumaczyć podstawowe zasady obowiązujące w świecie i na tym forum ?

to be continued...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Rozchodzi mi się o odgłos jaki wydaje mój czytnik gdy gram. Mianowicie jeśli przyłożyć ucho do przednich otworów wentylacyjnych(ale tylko Wtedy bo z daleka nic nie słychać) dobiega mnie odgłos furkotania, ma to miejsce wyłącznie podczas samej gry, w momencie kiedy gra się ładuje, lub lecą filmiki z gry nie słychać owego furkotania.Czy wy też tak macie.A i proszę nie mylić tego dgłosu z odgłosem jaki towarzyszy np. doczytywaniu leveli w motorstormie co objawia się zwalnianiem i przyspieszaniem czytnika.Powtarzam furkotanie.Proszę o odpowiedź

Witam,

Dzisiaj kupiłem sobie motorstorm i zauważyłem, że moj pad nie drży podczas gry. Czy te pady (oryginalne) mają funkcję force feedback i motorstorm po prostu jej nie używa, czy też trzeba coś dokupić, ew. włączyć jakąś opcję w menu (szukałem - nie znalazłem)?

Druga sprawa. Menu konsoli podaje mi, że moj dysk ma 55gb, natomiast kupiłem konsole w wersji 60. Też ak macie? Ktos wie czym to jest spowodowane?

I ostatnie małe pytanie. Lepiej kupić z samochodówek RR7 czy Full Auto 2 ?

Byłbym wdzięczny za odpowiedz, bo ciągle boję się, że z moją konsolą jest coś nie tak :),co jest zrozumiałe przy wydatku 2000 zl.

ten temat też mądrością po gałach nie wali....

już nie mogę się doczekać jak przyjdzie kill i zawali jakiegoś fail gifa... :tongue:

Edytowane przez rembix
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest możliwość wymiany pamięci RAM w ps3

Edytowane przez Lodecki
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

[22:23] <rembix> http://www.ps3site.pl/forum/topic/19634-cykanie-o/

[22:24] <kill> tyr tyr tyr

[22:24] <kill> lol

[22:24] <kill> kurde do jutra mozna siedziec nad tym

[22:25] <rembix> mysle ze tak we czterech to i do konca tygodnia bysmy posiedzieli

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam chcę kupić na święta play station jednak nie wiem którą wersję wziąść. byłem dziś w mediamarktcie i zapytałem ich czy są playstation 3. to koleś pokazał mi że są 2 wersje playstation jedna za 1500zł taka czarna z dyskiem 80gb i taka tańsza za 900zł biała z dyskiem 60gb. Koleś mi powiedział że ta pierwsza playstation jest lepsza bo ma blue ray a tamta się podobno często psuje. Warto dopłacić te 600zł za tą lepszą play station?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnimi czasy panuje moda na przeziębienie... grypę... itp. wiec ostrzegam Wszystkich przed kolejnym zagrożeniem dla naszego sprzętu!!!

Ok już wyjaśniam.

Jak co dzień - wziąłem dualshocka3 w me rączyny i ponownie znalazłem się w świecie Sony ;) Chwila namysłu... no i odpalam gierkę. Długo nie trzeba było czekać aż kichawa dała o sobie znać. Niefart że akurat oberwał kontroler. Gdy podniosłem głowę ujrzałem komunikat, że kontroler jest odłączony albo coś w ten deseń. Szybka reanimacja w postaci wciskaniu buttonów oraz potrząsanie padem typu "wake up" Nie pomogło :(. Pomocną dłonią okazał się drugi pad (zwykły Sixaxis), który używany jest tylko przez kumpli ;). Dał mi do zrozumienia, że jego kumpel z prawej coś nie kontaktuje. Myślę - trudno, trzeba działać. Położyłem pacjenta na kolana i przy pomocy krzyżaka ujrzałem wątrobę, śledzionę... (bebechy) ;). Następnym krokiem było przytarganie suszarki z łazienki, podłączenie jej do prądu oraz skierowanie ciepłego powietrza na płytkę. Podczas składania - życie mu zwrócono :). Diody migotały - nastał niepowtarzalny klimat. Coś jak Magia Świąt lub Las Vegas!!! :) Chwila prawdy - palec z impetem trafił w logo PS. Konsola czym prędzej wystartowała - po czym DS3 ponownie otrzymał status sprawnego kontrolera.

Cała ta sytuacja zdarzyła się naprawdę!

Apeluję do wszystkich graczy aby przestrzegali pewnych reguł, przepisów BHP. Moja historia zakończyła się happy end-em. Co nie znaczy, że tak będzie zawszę. Jeśli małe kichnięcie powoduję awarię urządzenia to co dopiero zalanie go przez np. sok jabłkowy.

Bezpiecznego grania ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam pytanie czy jak wejdę w pss i kliknę przez pomyłkę kup grę za xx kwotę a nie podawałem informacji o karcie bo nawet nie było tego pytania (posiadam slima i soft 3.1) nie wiem czemu nie było może ten soft już tak ma. to da się jakoś kupić na kredyt czy coś bo jestem jeszcze nobkiem i wole się upewnić zęby nie było przypału i gdzie mogę sprawdzić kwotę jaka mam na pss bo mam nadzieje że nie da się mieć na minusie ;/ bo rożnie to bywa z dziećmi.

Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

sprobuj zaklejac naped kawalkiem tasmy izolacyjnej gdy jest wylaczona... szpeci konsole troche ale kurz nie dostaje sie dosrodka... a jesli sie dostaje to w stopniu miniamalnym... sam tak robie...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam pytanko czy możesz mi podać linka do opisu co PS3 odtwarza jakie pliki.

Dziękuje.

I z tym do admina? JASSSSSNE. Pozdrawiam serdecznie użyszkodnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

[20:41] <play> ziomek opisuje problem

[20:41] <play> itp itd

[20:41] <play> Pytanie : Czy jeżeli zainstaluje linuxa na ps3 to problem zniknie ??

[20:43] <Lodecki> wariat

[20:47] <deerhunter> niech zainstaluje dosa ;]

[20:47] <play> xD

[20:47] <Lodecki> oprogramowanie pegazusa tu sie lepiej nada

[20:47] <deerhunter> instalujesz? ;]

[20:48] <play> ja ma juz dawno

[20:49] <Lodecki> mam i ja

[20:49] <kill> o boze

[20:49] <play> heehhe

[20:50] <deerhunter> kill Ty nie masz dosa? ;]

[20:50] <play> moze trzeba mu napisac ze ps3 to nie pc xd

[20:50] <kill> ja sobie zainstalowalem ten system co pong chodzil

[20:50] <play> kill kurde tez o tym myslalem

[20:51] <deerhunter> ja mam ten co sterował Apollo ;]

[20:51] <kill> Basic? xD

[20:51] <play> xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Trochę się nazbierało :P

Jestem konsolomaniakiem dokładnie miesiąc (slim jest super)

Witam

W mojej konsoli PS 3 Slim po lekkim potrząśnieciu słychać jak ruszą się pewna część lub coś innego przy stacji CD-ROM.

Może ktoś wie czy jest to jakaś część która tak poprostu ma od początku czy usterka?

Hej mlody pies zrobil swoja potrzebe na ps3 jak przyszedlem do domu ps byl zalany.

Witam

Tydzien temu dokonalem zakupu PS3 Slim. Jestem bardzo zadowolony z konsoli. Nie wiem jednak jak uruchomic w niej bluetooth oraz wifi .

Szukalem w instrukcji obslugi jak rowniez na forum i nie moge znalezc tego tematu.

:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

[19:45] <play_not_fresh> dobra ja uciekam

[19:45] <AGArtha> ktoś Cię goni?

[19:45] <kill> skąd?

[19:45] <play_not_fresh> zmienic krolikowi troty i myc sie

[19:45] <kill> mialem kiedys krolika

[19:45] <kill> nazywal sie Zygmunt

[19:45] <play_not_fresh> za jakies 20 min bede

[19:45] <kill> rano siadał mi na twarzy

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Sprzedam grę Burnout Paradise wersja dyskowa (PSN) wraz z DLC Party Pack.

Potrzebne miejsce na dysku: ponad 3325Mb. (najlepiej dużo więcej)

Cena: 30zł.

Kontakt GG, forum.

Wrzuć fotki stanu gry jak możesz.

submited by Duszol_PL

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam problem z aktualizacjami podczas gry.

Pokazuje mi się okienko czy chce zaktualizować do wersji np. 1.01.

Co mam zrobić aby mi się to nie aktualizowało?

Proszę o pomoc ponieważ troszkę mnie to denerwuje.

Chodzi mi o to że jak włożę płytę z grą to od razu pyta się czy chce aktualizować i tak kilka razy podczas gry.

Da się to jakoś wyłączyć ? Ponieważ mam wersję 3,01 a chce mi z downgradować do 1,01?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W temacie o grze Flower:

Mam małe pytanko, zdobyłem 14 pucharków i 100% gry a platynka nie wpadła wtf? Wydawalo mi sie ze po zdobyciu całej reszty automatycznie powinna się pojawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Szybka aktualizacja z ostatnich tygodni.

Przebój wczorajszego dnia. Gdyby nie zamknięto tematu to chyba by doszło do zamieszek :D

[quote name=kryszak83' date='07 listopad 2009 - 21:02'

timestamp='1257624131' post='255155]

Witam Dzis kupiłem ps3 slim 250gb i gdy tylko go rozpakowałem zamurowało mnie

gdzie jest przełącznik z tylu do wyłączania zasilania ???? czy jak wyłączę

konsole normalnie z pada to będzie się cały czas świeciło ta czerwona lampka

??? trzeba wyjmować z gniazdka żeby to zgasło ;/ w mojej starej 80gb zawsze

wyłączałem zasilanie tym przyciskiem z tylu i nic się nie świeciło

A tu hit tygodnia...

[quote name=Killer--PL' date='06 listopad 2009 - 13:27'

timestamp='1257510471' post='254569]

Witam,mam pytanie . Czy grozi cos konsoli gdy bedziemy wymowac plyte z ps3

bezposrednio przez nacisniecie eject , bez pomocy pada , wiadomo ze wtedy

konsola duzo szybciej przechodzi do xmb... tylko czy jest to bezpieczne ? Sorry

za brak PL czcionki ale pisze z ps3

Jeden temat nie wystarczył. Widać problem jest poważny. Więc:

Jak w temacie ktory zostal zamkniety . Zapomnialem

tam napisac ze gra jest w tym momencie uruchomiona , czy jest to bezpieczne aby

wyjmowac plyte be opcji quit game na padzie naciskajac tylko EJECT

Następnego pana pożegnaliśmy. Wszystkie jego posty wędrowały do kosza. Pożyteczny inaczej.

[quote name=Speedfight_2' date='30 październik 2009 -

18:17' timestamp='1256923046' post='251859]

Czy moja konsola ma stac na wierzchu czy moze byc tej w takiej wnęce zamknietej

czyli na takiej pulce???

Kolejny user to ciekawy troll swoją drogą. Po akcji moderatorów założył jeszcze kilka kont. Trzeba było go wyciszyć już na zawsze. Ciekawy przypadek skrajnego upadku umysłowego.

[quote name=Hitler' date='06 październik 2009 - 19:20'

timestamp='1254853255' post='243419]

Witam wszystkich forumowiczów!

Poszukuję realistycznego symulatora ataku na Westerplatte. Ważna jest dla mnie

zarówno realistyczna fizyka jak i grafika. Chciałbym, żeby wykorzystanie

strategii było badzo rozwinięte i żeby była możliwość lepszego wyszkolenia

armii (by nie było takich strat w żolnierzach po stronie Niemiec jak to było 1

września 1939 roku).

Czekam na wasze propozycje i opisy poszczególnych programów.

Hail!

A tu próbka jego dalszej "twórczości"

cZeść

jEsTeM Tu nOfFy, FfIęC Może sIę pRzEdStAfFię, nAzYfFaM Się PaFfEłEk i pOsHuQjE ThE SiMs 3 nA Ps 3, LeCz nIgDzIe nIe mOgE ZnAlEźć KtO FfIe, GdZiE MoGę qPić Tą gRę?

pOzDrO ; D .! :*:*:* xP :)

Okeeeej...

A to post morderca. Do tej pory bez odpowiedzi.

[quote name=addekk' date='31 październik 2009 - 09:00'

timestamp='1256976005' post='252109]

Witam potrzebuje wymiary pudełka do PS3 80gb najlepiej z grą Resistence 2.

Do zobaczenia w kolejnym odcinku "Z kamerą wśród dziwnoludów". :)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

[21:56] <@deerhunter> http://www.ps3site.pl/forum/topic/24746-podlaczenie-ps3-do-neostrady/page__pid__256147__st__0entry256147

[21:57] <@deerhunter> http://www.ps3site.pl/forum/topic/24747-slimfat-bezpieczny-su/

[21:57] <@rembix> chyba znowu idzie pelnia

[21:57] <@deerhunter> myślisz, że to ich zwabia?

[21:57] <@AGArtha> taak

[21:57] <@rembix> cos maja z tym wspolnego

[21:58] <@rembix> ostatnim razem byl zdecydowany urodzaj

[21:58] <@deerhunter> to trzeba sprawdzić kiedy najbliższa pełnia

[21:58] <@AGArtha> wypełzają spod kamieni w czasie pełni

[21:58] <@rembix> hitler i pawelek sa z poprzedniego cyklu ksiezycowego

[21:58] <@AGArtha> hahaha

[21:59] <@rembix> rodzynki

[21:59] <@rembix> wiec moze byc ciekawie

[21:59] <@deerhunter> pełnia była 2 teraz idzie nów

[22:00] <@rembix> czyli ze jeszcze ciemniejsi?

[22:00] <@deerhunter> aż się boję

[22:00] <@AGArtha> lol

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam okazję kupić za grosze konsole ps3 czy jest jakaś nadzieja że mi psy nie wpadną na chatę??

Chyba wystarczy nie łączyć się z netem??

Nadesłane przez Duszol_PL :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

co jest? basz umarł, czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No święta się skończyły czas wrócić do regularnego odświeżania tego zacnego tematu. Dostawałem od jakiegoś czasu wiele listów z pytaniami co się stało, gdzie bash, wujek wróć itd. J No to jedziemy.

__________________________________________________________________________________

Poważny problem jakże szczegółowo opisany.

cos mi nie trybi bo jak wlanczam konsole to mi sie myrda co robic

Po kasacji tegoż:

witam pisze list otwarty w zwionzku z ciezka obraza jaka doznalem przez niedopuszczalne zachowanie jednego z adminow albo modow. ow mod albo admin opstanowil usunac mmoj temat w dziale pomoc bez powodu prosze o wyjasnienie w przeciwnym wypadku spotkamy sie na drodze sondowej.

Te sondy… Czegoż to one nie robią z ludzi. Doprawdy lekarze czasami przesadzają :P

_____________________________________________________________________________________

Ballada o człowieku, który ma tylko problemy. To bardzo smutna opowieść więc proszę przygotować chusteczki.

mógł by ktoś przetłumazcyć trophy ….

(…)

Witam otóż mam problem bo nierozumiem …

(…)

witam pojawiłmi siętaki komunikat The hard disk's file system is corrupted and will be restored prosze o szybką odpowiedz

(…)

witam otóz włączyłem ps3 i pojawił mi się tak komunikat The hard disk's file system is …..

(…)

Witam czy może ktoś mi przetłumaczyć dokładnie co to jest klan w grach …

(…)

Witam

możecie mi napisać co to jest ten mecz prywatny w MW2…

(…)

Witam

Czy istnieje taka możliwość że np. wgram na pendriva jakiś tekst i czy można ten tekst utwożyć w ps3 …

(…)

Witam wszystkich bardzo serdecznie .

Mam pare pytań dotyzcących resetowania systemu ps3.

….albo co robicie jak konsola się zawiesi ….

(…)

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Otóż mam problem z trophy w eyepecie .

(…)

Witam może ktoś mi przetłumaczyć nie więcej co znajduje się w poszczególnych numerkach trybu awaryjnego ps3 na język polski lub wyjaśnił co każdy z nich oznacza…

(…)

Witam otóż mam problem z rozdzielczością TV….

(…)

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Otóż zamierzam kupić sobie przenośny dysk usb do ps3 aby zrobić zały backup systemu i teraz moje pytania…

(…)

Witam wszystkich bardzo serdecznie czy ja na przykład kupie CODA WaW w polsce na przykład w media markt to czy moge do niego ściągnąć…

(…)

Witam może zadam bardzo głupie pytanie ale czy mógł by ktoś podać linka instrukcji ps3…

(…)

Witam wszystkich bardzo serdecznie otóż mam taki problem…

(…)

Witam wszystkich bardzo serdecznie otóż mam takie pytania dwa…

(…)

Mam do was jeszcze jedno pytanie…

(…)

Witam mam pare pytań dotyczące ps3 możecie mi wyjaśnić co to jest ten ciężki restart ps3…

(…)

Witam posiadam LCD 32 cale i mam pytanie na jaki najlepiej tryb obrazu ustawić w opcjach TV…

(…)

Witam

Mam pytanie dotyczące funkcj XD w telewizorach LG 42 cale hd ready

Czy lepiej żeby ta opcja była włączona czy wyłączona

Witaj! :pardon:

___________________________________________________________________________________

A teraz coś z dziedziny myślistwa:

Gracze szczególnie z UK polują na polaków. Kiedy w nicku pojawi się PL to masz prze....ane każdy cię śledzi jak zwierzynę, natomiast kiedy usunę przedrostek PL to mam spokój i mogę nadal się cieszyć rolą snajpera. Czy ktoś spotkał się z czymś takim?

______________________________________________________________________________________

Pytanie na śniadanie:

Mam pytanie czy PS3 skaluje obraz filmu Blu-Ray / gry na Full HD 1920x1080? czy po prostu jest taki format bez skalowania?

Wut?

_________________________________________________________________________________________

Nie ma to jak zamartwianie się na zapas. Oto klasyczny przykład:

Mam małe pytanko,otóż podczas gry w demo nagle odcięli mi prąd na osiedlu.Wszystkie urządznia zgasły, pózniej przywrocili energie wiec włączyłem konsolkę zeby sprawdzić czy wszystko ok, jednak znowu zgasł zostawiłem konsole w spokoju .Następnego dnia uruchomiłem konsolkę i działała normalnie wszystkie pliki są , ale czy moze mieć to jakieś konsekwencje w przyszłości?z góry dzięki.

___________________________________________________________________________

Forum wymaga chyba gruntownej analizy. Nawet takich odpowiedzi nie można znaleźć więc o czym my w ogóle mówimy…

Nie znalazłem jeszcze takiego pytania na forum:

Czy gry zakupione w Polsce (PAL) pójdą na amrykańskich konsolach (NTSC)?

Pozdrawiam

A tak na marginesie. Nie szuka się pytań, szuka się odpowiedzi ;)

________________________________________________________________________________________

!!!

No to jakie gry maja dobrą grafikę skoro nie Tekken 6 i Midnight Club ??????!!!!!!!!?????????????

________________________________________________________________________________________

Uwaga na kąty!

wszytko niby ok ale nie chce mnie polączycz w multiplayer i wyskakuje mi takie hasło:

nie spełnia kwalifikacji do tworzenia konta ? a kąto już mam na network co to może być ?

___________________________________________________________________________

A takie lubię najbardziej…

witam jaies ze 3 mies temu zakupilem konsole ps3 ... i zauwazylem ze czasami naped nie czyta plyt ale na szczesice konsola jest na gwarancji wiec ja oddam do seriwsu ...wie ktos moze na czym polega usterka konsoli a moze ktos mial podobny problem ???

___________________________________________________________________________

To na razie tyle :)

W imieniu Załogi życzę wszystkim wesołych jaj. Do zobaczenia w następnym odcinku Zwierzyńca.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×