Skocz do zawartości
Bangog

[recenzja] Headset Sony

Rekomendowane odpowiedzi

No więc zaczynamy :tongue:

Spefyfikacja:

Zasięg: 10m (33 stopy)

Czas rozmów: Do 8h

Czas czuwania: ok 12,5 dnia czyli ok 300h

Czas ładowania: ok 3H

Waga: 58g

Tą specyfikacje znalazłem w instrukcji obsługi.

Natomiast musże to powiedzieć, zważyłem na swojej wadze Headset, i rzeczywiście warzy 58g, jeśli dorzucimy ładowarkę i kabel :whistling: Licznik przy samym HS pokazuje 20g. :whistling:

Wrażenia

W aktualniej generacji Sony postarało się dając w nasze łapska sprzęt wyglądający na wyższą półke. Tak samo mamy z ich bezprzewodową słuchawka. Na pierwszy rzut nie wygląda jak jakaś tandeta z bazarku. Po wypakowaniu nasze wrażenie nie zmaleje. Plastik z jakiego zostałą wykonana jest dobrej klasy, Tak samo wykonanie. Nigdzie nic nieodchodzi, wysztko wygląda na kawał solidnego sprzętu. Uchwyt na ucho wykonany jest z dobrego materiału. Mozemy spokojnie dostosować go do naszego ucha tak, żeby odczówac jak największy konfort.

Zaraz po zakupieniu sprzentu, nastąpił jego "chrzest" bojowy. Z połączeniem mojego fona (SE K660i) nie miałem najmniejszego problemu. Wszytko poszło szybko i bez rzadnych problemów.Gdy juz wystzko było podłączone ruszyłem na zakupy. I trzeba przyznać, słuchawka bardzo dobrze lezy w uchu. Po 3h urzytkowania, nie odczułem żadnego bólu. Dla porównania, w słuchawkach Sennheiser zaczynam odczówc ból po około 20min, a po 30 musze ściągnąć. Tutaj żadna z tych sytuacji nie miała miejsca. HS pewnie leży w uchu,podczas biegania ani razu nie spadł, czy tam ześlizgnoł się z ucha.

Jakość dźwieku jest naprawdę dobra. Osoba z którą rozmawiam nie słyzy żadnych szumów (sam testowałem), tak samo osoba mówiąca przez nią.

Bardzo zadowoliłem się z tego jak Sony rozwiązało problem z łądowarką. Dostajemy ładną podstawkę, która po podlączenia kabla USB (który jest w komplecie) służy jako ładowarka. Gdy już zakończymy ładowanie, mozemy bezproblemowo zostawić słuchawkę w podstawce, i położyć na półce, dziei zcemu nie zapodzieje się nam.

Podsumowanie

Plusy:

+ wygodna

+ lekka

+ dobre wykonanie

+ dobra jakoś dźwięku

+ podstawko-ładowarka

+ przycisk Mute

Minusy:

- krótki kabel z zestawu

- i największy minus taki ze nie ma więcej minusów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że headset testowany tylko z telefonem. Żadnych gier na PS3? Killzone2, Cod czy inne online?

No to dla mnie recenzja nieprzydatna - do fona mam zestaw słuchawkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do online w PS3 dziś dodam stosowny kąsek tekstu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miarę dobra recenzja. Trochę krótka i w zasadzie to mało przydatna, bo to w końcu headset sony i należało by go recenzować na podstawie grania online. Myślę, że raczej nikt nie będzie kupował headseta sony do telefonu...

3/5 za recenzje ( -2pkt za pisownie i za to, że mało obszerna)

2/5 za użyteczność

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swój oryginalny headset sony jakiś tydzień temu i muszę przyznać, że spełnia oczekiwania. Raczej nie używam go z telefonem ale w grze sprawdza się świetnie. Jakość dźwięku bardzo dobra, w wielu grach jest tak, że dźwięki gry są odtwarzane z telewizora a dźwięki rozmowy przez headset (bardzo przemyślane rozwiązanie). Co do wygody to jest tak jak w recenzji, nie mam żadnych zarzutów. Jedyna rzecz która mnie trochę wobec niego odrzucała to cena... No, ale cóż chciało się oryginalny HS sony to trzeba wybulić trochę więcej :P

Wg mnie headset spełnia swoje zadanie i jestem nim w pełni usatysfakcjonowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Planuje zakupić headset w najbliższym czasie do gry po sieci.

Mam pytania:

1. czy ładowarka do headset ma osobne zasilanie do gniazdka czy przez USB z konsoli?

2 jeśli jest osobne zasilanie z gniazdka to czy można podpiąć pad do tej ladowarki? wnerwia mnie to, że aby naładować pada muszę mieć włączoną konsolę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Planuje zakupić headset w najbliższym czasie do gry po sieci.

Mam pytania:

1. czy ładowarka do headset ma osobne zasilanie do gniazdka czy przez USB z konsoli?

2 jeśli jest osobne zasilanie z gniazdka to czy można podpiąć pad do tej ladowarki? wnerwia mnie to, że aby naładować pada muszę mieć włączoną konsolę.

Pozdrawiam

1. To nie jest ladowarka w doslownym tego slowa znaczeniu tylko bardziej stand - mozesz rownie dobrze wepchac bezposrednio usb do headseta.

2. Gdziekolwiek nie podepniesz usb to naladujesz - ja czesto laduje z kompa a nie z konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To nie jest ladowarka w doslownym tego slowa znaczeniu tylko bardziej stand - mozesz rownie dobrze wepchac bezposrednio usb do headseta.

2. Gdziekolwiek nie podepniesz usb to naladujesz - ja czesto laduje z kompa a nie z konsoli.

aha, czyli jeśli dobrze rozumie to mogę ładować i headset i pada poprzez usb kompa tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli jeśli dobrze rozumie to mogę ładować i headset i pada poprzez usb kompa tak??

Dobrze rozumiesz, przynajmniej w przypadku pada tak jest.

Co do recenzji, skusiłem się na jej lekturę, gdyż od dawna planuję zakup tego headset'a, aczkolwiek przydałoby się opisać wrażenia prosto z rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam HS do gry w Battlefield BC2 i zdecydowanie polecam. Bardzo dobra jakość samego hs jak i czysty głos kolegi (też ma oryginalny hs). kompletnie nie żałuję zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli jeśli dobrze rozumie to mogę ładować i headset i pada poprzez usb kompa tak??

Ja najczęściej ładuję pady i słuchawki,podpinając je do tv usb

Mam za to inny problem,gdy na nich gram w BBC2 mam lagi,a w COD w ogóle się nie łączy,wiem że może się kłócić z routerem ale ten mam w innym pokoju.Co radzicie?mogę podłączyć konsole kablem do routera ale muszę 2 otwory wiercić na wylot z bloku ,żeby kabel puścić,więc nie chcę tego robić,może jest jakiś inny sposób

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×