Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

20 to trochę mało - przynajmniej moim zdaniem...

Zresztą, ten Samsung do którego linka wkleiłem wyżej, jest 10zł tańszy niż ten 20 calowy Benq...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdecyduję się na tego Samsunga. Dzięki kloose. Tylko jeszcze sprawdzę czy ma HDCP

Edytowane przez stanczykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam prośbę chodzi mi mianowicie o leda samsunga 40es6800 ,czy miał ktoś z nim do czynienia lub widział jak sprawdza się granie na ps3 podpiętej do tego tv.dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, korzystam obecnie z tv crt od lg i chciałbym kupić sobie jakiś niedrogi monitor z hd pod ps3 (i przy okazji przyda się pod pc).

Czy warto kupować to : http://allegro.pl/mo...2528364908.html Sprzęt powystawowy słyszałem, że często są uszkodzone

Znalazłem też coś takiego: http://allegro.pl/le...2532693749.html nówka, ale jakiś noname.

Takie ceny jak najbardziej mi odpowiadają z tym, że mają dość dużo cali jak na monitorek no i full hd no i wbudowane głośniki, a obraz na nich byłby o wiele lepszy niż na moim obecnym TV.

EDIT: http://allegro.pl/monitor-led-23-medion-md20333-full-hd-fvat-gw-i2547589576.html tu jeszcze znalazłem taki sam jak ten powystawowy tylko, że nowy.

Edytowane przez DarkGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w czym dokładnie taki samsung jest lepszy, bo się nie za bardzo znam? No i jest trochę mniejszy oraz nie posiada głośników, a to byłby mały problem.

Edytowane przez DarkGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym, że masz gwarancję i pewność, że podziała dłużej niż parę tygodni...

Pozatym, ten niby nowy monitor:

NA MONITOR UDZIELAMY 3 MIESIĄCE GWARANCJI

Kupując sprzęt w naszej firmie masz pewność zakupu towaru dokładnie przetestowanego i przede wszystkim w pełni sprawnego. W przypadku ujawnienia się ewentualnych wad ukrytych, których czasami nie mamy możliwości wykryć w trakcie przeprowadzanych testów, gwarantujemy sprawną obsługę techniczną. W razie problemów z podłączeniem lub innymi sprawami technicznymi prosimy o kontakt mailowy, a chętnie udzielimy pomocy..

Nowy i dają tylko 3 miesiące gwarancji - Medion daje trochę wiecej... I nie mówię tu o niezgodności towaru z umową...

I jeszcze go testują dodatkowo ? Lol...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 22 cale wystarczą? I czy będę mógł go podłączyć tak iż, podłączę ps3 za pomocą kabla hd do monitora, i podłącze do ps3 jeszcze av którego podłączę tylko do głośników, bo jeżeli tak to chyba na niego się zdecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale cenowym i tak nic lepszego nie znajdziesz...

Konsole z monitorem podepniesz kablem HDMI -> DVI (9zł), a dźwięk z wyjścia AV konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam takie pytanie czy jest jakaś różnica a jak tak to jak wielka między podpinaniem do DVI przez przejściowke a bezpośrednio do hdmi , jeśli np ten pierwszy monitor nie ma hdmi wejścia tylko ma dvi a drugi ma wejście hdmi i przez hdmi jest podpięte z czym oba monitory mają rozdziałke 1920x1080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam takie pytanie czy jest jakaś różnica a jak tak to jak wielka między podpinaniem do DVI przez przejściowke a bezpośrednio do hdmi , jeśli np ten pierwszy monitor nie ma hdmi wejścia tylko ma dvi a drugi ma wejście hdmi i przez hdmi jest podpięte z czym oba monitory mają rozdziałke 1920x1080

DVI do HDMI różnica taka, że w 1 sygnał tylko video a w 2 video+dzwięk rozdziałka nie ma tu nic do rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak w takim razie podłączyc tak żeby był też głos ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak w takim razie podłączyc tak żeby był też głos ? ;>

dzwiek z konsoli możesz słać: hdmi,optykiem lub dołaczonym kablem AV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.net-s.pl/...-czarne-alu&w=c

Co myslicie o tym?

Jakies alternatywy w tej cenie?

Sent from my GT540 using Tapatalk

Jakiegoś ogromnego wyboru za ta cenę to chyba nie ma monitor posiada hdmi to + a rozważałes dołożenie paru złotych i kupno tv 32 cale to chyba lepsze rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma wbudowanych głosników :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie warty uwagi...no i ma głośniczki wbudowane więc zawsze coś tam pograsz z głosem bez podłączania innego sprzętu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wkrocze do tematu po przejrzeniu wielu wypowiedzi z moimi oczekiwaniami i prosze o konkretne modele.

W saloon'ie mam plazme panasa 50" i szukam dla niej alternatywy. W drugim pokoju mam dosyc sterego PC z jakims tam monitorkiem i karta TV (dosc stara) do ktorego idzie koncentryk z podstawa kanalow w analogu. Nowym monitorem chcialbym to wszystko jakos pogodzic, tj. ma byc do plejki (BF3), do PC (z czasem wymieni sie na cos nowszego) i telewizji, przed zasnieciem lub jesli zona woli pogapic sie na cos innego niz ja i na odwrot.

W oko wpadlo mi cos takiego: LG DM2780D-PZ - led z tunerem, 3d i "w ogole wypas".

Jednak nasuwa mi sie wiele niejasnosci:

1. monitor z wbudowanym tunerem czy lepiej osobno pod USB??

2. 3d dla mnie nie istnieje w obecnych czasach, wiec na co mi ten badziew ??

3. glosniki moga byc, ale nie musza, mam tam male stereo onkyo i sluchaweczki CAL

2. grunt to 2xhdmi i jak najlepsze parmatery pod moje zabawki

Wiem, ze mozna kupic jakis telewizorek niewiele dokladajac, ale nie chce nic duzego; max 32", ale mysle, ze 27 bedzie tip top - dlatego monitor. Prosze o doradzenie czegos do mich warunkow; lubie kiedy wspolczynnik ceny do jakosci jest bardzo korzystny dla mnie :)

Po krotce: kombajn jak to LG to dobre rozwiazanie czy lepiej porzadny sam monitor i do niego jakis tuner TV pod USB ??

pzdr

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG 32LS3400 Nadaje się do ps3 ? 100 HZ wystarczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wkrocze do tematu po przejrzeniu wielu wypowiedzi z moimi oczekiwaniami i prosze o konkretne modele.

W saloon'ie mam plazme panasa 50" i szukam dla niej alternatywy. W drugim pokoju mam dosyc sterego PC z jakims tam monitorkiem i karta TV (dosc stara) do ktorego idzie koncentryk z podstawa kanalow w analogu. Nowym monitorem chcialbym to wszystko jakos pogodzic, tj. ma byc do plejki (BF3), do PC (z czasem wymieni sie na cos nowszego) i telewizji, przed zasnieciem lub jesli zona woli pogapic sie na cos innego niz ja i na odwrot.

W oko wpadlo mi cos takiego: LG DM2780D-PZ - led z tunerem, 3d i "w ogole wypas".

Jednak nasuwa mi sie wiele niejasnosci:

1. monitor z wbudowanym tunerem czy lepiej osobno pod USB??

2. 3d dla mnie nie istnieje w obecnych czasach, wiec na co mi ten badziew ??

3. glosniki moga byc, ale nie musza, mam tam male stereo onkyo i sluchaweczki CAL

2. grunt to 2xhdmi i jak najlepsze parmatery pod moje zabawki

Wiem, ze mozna kupic jakis telewizorek niewiele dokladajac, ale nie chce nic duzego; max 32", ale mysle, ze 27 bedzie tip top - dlatego monitor. Prosze o doradzenie czegos do mich warunkow; lubie kiedy wspolczynnik ceny do jakosci jest bardzo korzystny dla mnie :)

Po krotce: kombajn jak to LG to dobre rozwiazanie czy lepiej porzadny sam monitor i do niego jakis tuner TV pod USB ??

pzdr

Ten LG to dobry wybór...

Tuner na USB to kiepskie rozwiązanie - raz, że trzeba włączyć komputer aby oglądać TV, a dwa - chociażby pobór energii jest większy (pomijając ewentualny hałas jaki wydziela PC)...

Jedyną wadą tego LG jest konwersja z 2D na 3D - za rewelacyjnie to nie wygląda...

Pozatym, jak oglądasz przykładowo mecz i włączysz 3D, to po zmianie kanału na inny, znowu musisz to 3D włączyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×