Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

http://nt.interia.pl/audio-wideo/news/32-c...-graczy,1024491

Nawet fajny. 32 cale, czyli do każdego sypialni się zmieści(Dla niektórych zapewne za mały), 1920x1080p, duży kontrast(Dynamiczny 10000:1, to zwykły pewnie gdzieś 2000:1), czas reakcji 6 milisekund(Jeszcze nie tak dobrze, bo kilka Sharpów ma 4 ms). Tyle, że jak zwykle cena. 1600 dolarów, czyli 4000zł. A to jest cena zapewne w USA, więc plus 40%, czyli będzie gdzieś 5600zł. I czy w ogóle będzie w Polsce dostępny. W Japonii tyle tych modeli, a w Polsce 1/10 tego wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiak
A co myślicie o tym? http://www.allegro.pl/item276815105_hit_tv..._mixmedia_.html Opłaca się ten czy brać większy? Max do 2 tyś zł.

Przykro mi ale gdy to kupisz pożałujesz :/ nie polecam (zbyt wiele negatywnych cech) wiem, że ta wypowiedź jest ogólnikowa ale po prostu szkoda na ten model czasu by Cię przekonywać o jego trefności - krótko - fatalnie skaluje, brak HDMI. Myślę że to Ci wystarczy. Po prostu zapomnij o nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka

Wczoraj kupiłem telewizor Samsung LE32R81B i teraz dopiero wiem co to znaczy mieć PS3 Chyba dobry telewizor kupiłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że to mój pierwszy post, więc witam wszystkich

Odpowiadając na posta powyżej - jeśli Tobie się podoba, to kupiłeś bardzo dobry telewizor

Na święta postanowiłem (wraz z żoną - tu głęboki ukłon w jej stronę) sprawić sobie tandem PS3 + TV.

Mój wybór padł na Samsunga LCD 40'' R82B i ... jestem bardzo zadowolony Wszelkie moje poszukiwania, przeglądania for internetowych sprowadziły się do jednego wniosku - tak cięzko jest cos polecić, gdyż odbiór obrazu (kolory, smużenie, ostrość) jest bardzo,bardzo subiektywny. Większość opinii z tematycznych forów prezentowana jest przez różnego rodzaju *fili (audi i video), którzy potrafia z odległości 5 cm szukać martwych pikseli, a by za ich obecność zjechac producenta) Tak więc można się zasugerować opiniami innych, ale polegać tylko i wyłącznie na sobie. W kwestii Full HD i HD ready - cóż, mam wrażenie, że przy odległości ok. 3 m, z jakiej oglądam tv i tak nie zobaczę różnicy (mowa o sygnale HD). (chyba, że miałbym tv ok. 60 '').

No i kwestia ceny - w internecie TV potrafi być o ponad 1000 zl tanszy niż w sklepie. Jednakże gro ludzi bierze taki sprzęt na raty, nawet w sklepach internetowych. Przy takim oprocentowaniu, jakie dają takie sklepy, bez promocji (raty 0%) rzeczywisty koszt telewizora potrafi być o 3000 większy niż kupując taki sam model w sklepie. Tym samym droższy tv wcale rzeczywiście droższy być nie musi

Anyway, pozdrawiam wszystkich, życzę wesołych świąt i miłego grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na dniach mam zamiar kupić tv Samsung LE37S81B.

Czy to jest trafny wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jesli nie stac cie by dolozyc do serii R, a najlepiej M to wybor dobry

S to najstarsza seria Samsungow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakimi parametrami różnią się te z seri m-r-s ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co sadzicie o tym tv? kupilem go dzisiaj tylko nie wiem czy dobry ;/

http://www.sony.pl/view/ShowProduct.action...&source=rss

Tiaaaa... Też mam taki model, tyle że 52 cale. Dorzucali dziś w hipermarkecie gratis do zgrzewki Żywca. Ludzie brali to też wziąłem. DŻIZAS! Ściemniać też trzeba umieć, człowieku. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w 4000zł fullHD nie znajdziesz. Możesz poszukać telewizora z dwoma HDMI, wtedy X360 i PS3 podłączysz przez nie. A do starszych konsol (i wii) znajdź sobie switcha bo telewizory nowe z >1 HDMI nie mają już za dużo wejść euro. Ewentualnie możesz dla Wii znaleźć kabel component i euro dla PS2/Xboxa zostawić...

37 cali Samsunga Full HD można wyjąć już za 4,2 k. Tu link: http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/182327

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepaść w sensie.. samsung powala SONY na kolana w kwestii fullhd..

A może byś tak napisał, na czym opierasz swą tezę, Prorok? Myślę, że niejeden wahający się nad wyborem marki (i modelu) telewizora byłby Ci wdzięczny za komentarz. Mam nadzieję, że Twa wypowiedź jest poparta jakimiś mocnymi argumentami natury technicznej. Inaczej jest ona warta tyle, co tysiące innych tego typu wypowiedzi pisanych na forach przez kolesi udających Guru w danej kwestii, a nie mających nawet elementarnego pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Dobrze, tak jak to gdzieś Reflect napisał, Bravie full HD,mają matryce samsunga, jeśli znajdziesz 2 modele jeden Samsunga drugi Sony, o takich samych specyfikacjach zobaczysz różnice w cenie mniej więcej 2-3 tyś zł, to jest już chyba powalenie na kolana.. bo gdybyś kupił tv sony za te samą cenę co telewizorek od Samsunga, dostałbyś dużo gorszy model (Wciąż uważam, że bravia jest świetna - w końcu jestem fanboyem sony, ale samsunga też )

Gates tylu dolarów w życiu nie widział(żarcik =] aka przenośnia), co ja porównań telewizorów 2 takich samych w sklepie na tym samym filmie czy grze, naprawdę samsungi mają to coś czego Soniaczą brakuje =) nieważne jaki model i jakie ustawienia, no i ta cena...

Rzeczywiście z tym "na kolana" może troszeczkę przesadziłem, ale ogół sam mówi przez siebie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki mi telewizor doradzicie do 3000 tys zł ale w jakims realu tesco media marktcie itp bo raty 0 % mnie interesują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, tak jak to gdzieś Reflect napisał, Bravie full HD,mają matryce samsunga, jeśli znajdziesz 2 modele jeden Samsunga drugi Sony, o takich samych specyfikacjach zobaczysz różnice w cenie mniej więcej 2-3 tyś zł, to jest już chyba powalenie na kolana.. bo gdybyś kupił tv sony za te samą cenę co telewizorek od Samsunga, dostałbyś dużo gorszy model (Wciąż uważam, że bravia jest świetna - w końcu jestem fanboyem sony, ale samsunga też )

Gates tylu dolarów w życiu nie widział(żarcik =] aka przenośnia), co ja porównań telewizorów 2 takich samych w sklepie na tym samym filmie czy grze, naprawdę samsungi mają to coś czego Soniaczą brakuje =) nieważne jaki model i jakie ustawienia, no i ta cena...

Rzeczywiście z tym "na kolana" może troszeczkę przesadziłem, ale ogół sam mówi przez siebie .

Prosiłem o jakieś mocne argumenty natury technicznej, a otrzymałem najzwyczajniejszy truizm, że Sony jest doroższe od Samsunga. Zgadzam się, że Sony jest relatywnie droższy, ale to nie jest odpowiedź jakiej oczekiwałem. Zresztą... wkrótce wejdzie OLED i cokolwiek teraz byś nie kupił, za 2-3 lata będzie piecie of crap. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a jakimi parametrami różnią się te z seri m-r-s ?

Wystarczy wejsc na strone producenta:

http://www.samsung.com/pl/products/televis...tfttv/index.asp

LE37S81

Jasność 500 cd/m2

Kontrast 7000:1

Kąt widzenia (poziomy/pionowy) 170°/170°

HDMI x2

LE37R81

Jasność 550 cd/m2

Kontrast 8000:1

Kąt widzenia (poziomy/pionowy) 178°/178°

3 złącza HDMI (jedno złącze HDMI-CEC)

LE37M87

# Panel Super Clear

# Rozdzielczość 1920x1080 (Full HD)

# Stopa jasności 550 cd/m2

# Stopa kontrastu 8,000:1

# Paleta barw 100% PAL

# Funkcja Movie Plus - redukcja efektu smużenia

# Wide Color Enhancer

# Kąt widzenia (poziomy/pionowy) 178°/178°

# iDTV

# 3 złącza HDMI (jedno złącze HDMI-CEC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blazejturek

Chciałbym sie przywitać bo jest to mój pierwszy post na tym forum, i jednocześnie chciałbym się czegoś dowiedzieć.Kupiłem telewizor lcd samsung Link> Samsung LE19R86B, ponieważ mam nie za duży pokój ale mniejsza z tym.I teraz moje pytanie czy na tym telewizorze będę miał dobrą grafikę z PS3 i czy rozmiar będzie dobry, nie za mały.PS3 mam zamiar kupić po nowym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się spoko. A co do rozmiaru - im większy tym lepszy. Zależy kto jak woli - dla niektórych 26" to absolutne minimum, a ja jakbym miał okazję grać na 60" to też bym nie narzekał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Strasznie malutki (z 1.5m to i na 32" gra sie komfortowo), ale ma wszystko co potrzeba (dziwna rozdzielczosc ale 720p pociagnie) wiec bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym sie przywitać bo jest to mój pierwszy post na tym forum, i jednocześnie chciałbym się czegoś dowiedzieć.Kupiłem telewizor lcd samsung Link> Samsung LE19R86B, ponieważ mam nie za duży pokój ale mniejsza z tym.I teraz moje pytanie czy na tym telewizorze będę miał dobrą grafikę z PS3 i czy rozmiar będzie dobry, nie za mały.PS3 mam zamiar kupić po nowym roku.

Na tym telewizorze, będziesz miał taką samą grafikę jak na 32", tylko, że wszystko będzie mniejsze Ja mam Sharpa 32" i gram z odległości +/- 2m, przy 19" będziesz musiał grać z odległości metra, żeby widzieć wszystkie napisy w grach etc. To tak jakbyś grał na monitorze 19" mniej więcej Jeżeli chodzi o samą jakość grafiki to wątpię żeby była jakaś duża strata w stosunku do większych telewizorów, po prostu będziesz musiał mocniej wytężać wzrok, żeby dostrzec jakiś szczegół na zbroi rycerza lub godzinę na zegarku bohatera etc Ale tak to się nie przejmuj - jeżeli chciałeś się zmieścić w targecie finansowym do 1600pln i to miał być koniecznie TV, a nie monitor, to dokonałeś dobrego zakupu. No chyba, że wyjdą jakieś buraki w kontekście tego konkretnego modelu, ale raczej będzie dobrze - telewizory samsunga dają radę w grach nexgen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wczesniej ktos napisal, polecam goraco tv samsunga z serii "R", Sam posiadam model LE23R82B, i jestem bardzo zadowolony. Tv spelnia u mnie 3 funkcje, przede wszystkim podlaczam pod ps3, uzywam go jako monitora do kompa bo ma 2 HDMI (HDMI->DVI), no i jako samego telewizora, jezeli ktos nie chce wydac duzo pieniazkow czyli ok 1800 zl (model 23') to jest to idealny tv tymbardziej ze jakosc i wyglad samego telewizora jest wg mnie kapitalna:) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na tym telewizorze, będziesz miał taką samą grafikę jak na 32", tylko, że wszystko będzie mniejsze Ja mam Sharpa 32" i gram z odległości +/- 2m, przy 19" będziesz musiał grać z odległości metra, żeby widzieć wszystkie napisy w grach etc. To tak jakbyś grał na monitorze 19" mniej więcej

Doczepie sie , iz monitorki sa z regoly 4:3 a TV 16:9 wiec 19" monitor nie rowny 19" TV'ka (tzn teoretycznie rowny, ale jesli chodzi o wrazenia, to juz niebardzo )

19" panoramiczny TV to musi byc naprawde mini sprzet Starajcie sie wysuplac kase na te 26" chociaz Samsungi drogie nie sa, a jakosc bardzo dobra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odebrałem w tamtym tygodniu samsunga le32r82 i jestem z niego bardzo zadowolony [testowany motorstorm, uncharted i ratchet] w porównaniu do normalnej rozdzielczości naprawde widać dużą różnice, a dodając do tego ostrość i kontrast wszystko wypada conajmniej na 5. Można się doczepić do głośników, ale przecież to telewizor a nie zintegrowane kino domowe zresztą to nawet lepiej bo nie budze rodzinki kiedy gram po 12 - wszystko ma swoje pozytywy ;]

Nie rozumiem też niektórych ludzi narzekajacych na czas reakcji wynoszący 8ms, nie zaobserwowałem żadnych smużeń, wszystko chodzi rewelacyjnie, w tym samym pokoju mam monitor z czasem reakcji 2ms i naprawde nie widze różnicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cameele

Witam ...

Ja polecam telewizor Sony bravia KDL-32D3000 jest to dobry telewizor do gier ale nie najlepszy co do konsol polecam produkty z serii SONY BRAVIA samsungi tez moga byc

A i nie polecam kupowania do samych gier telewizoro z FULL HD poniewaz ciezko jest znalesc gre z 1080 p :P

Chyba ze do filmow to jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MetAtroN

FullHD są droższe od HDReady, tylko pytanie czy wydać teraz więcej na FullHD i mieć spokój, czy kupić tańszy HDReady ale w ew. przyszłości sprzedawać, żeby zakupić FullHD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×