Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko poniżej 440Hz ma matrycę 50Hz , resztę dopowiada sobie procesor telewizora. Jak chcesz mieć 100Hz to musisz szukać czegoś z odświeżaniem minimum 500Hz żeby mieć natywne 100Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tv 100hz w sklepie dla idiotów ma tak naprawdę 50/60hz? Troszkę się polubiłem

my ciebie też lubimy :P

te hz podczas grania (tryb gry itp) to ściema. jest wtedy te 50/60 hz, a nie 100/200 / 100000000 hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej dostrzec różnice np w PES-ie przy długich podaniach .


Van ale TV który zalinkowałeś ma 200Hz i będziesz z niego zadowolony, i z tymi Hz nie jest tak do końca jak polo napisał.Fakt Samsung ,Lg wymyslają tv po 900hz itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej dostrzec różnice np w PES-ie przy długich podaniach .

Van ale TV który zalinkowałeś ma 200Hz i będziesz z niego zadowolony, i z tymi Hz nie jest tak do końca jak polo napisał.Fakt Samsung ,Lg wymyslają tv po 900hz itd.

Niestety ma on tylko 50hz. Całe to niby 200 hz okazało się tylko zwykłą ściemą Sony. Dlatego obawiam się, że na moim 50 hz telewizorze nie pójdą gry wymagające nie mniej niz 60 hz. Na X360 było wiele gier wyłącznie 60 hz, które nie działały na 50 hz telewizorach. 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupić, telewizor za 800zł czy za tą cenę monitor? Bo już się pogubiłem, nie chcę wydawać 800zł tylko po to by ekran mi skakał bo nie ma Hz czy czegoś tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pewien problem dotyczący podłączenia ps3 do monitora. Monitor to Sansung T200 obsługujący HDCP. Konsola jest podłączona kablem HDMI-DVI. Obsługuje każdą rozdzielczość (nie licząc 1080p). Działa na 1080i i niższych rozdzielczościach. Próbowałem wszystkiego. Na każdej rozdzielczości jest zielony obraz. Resetowałem ustawienia i nic. Potrzebuje pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupić, telewizor za 800zł czy za tą cenę monitor? Bo już się pogubiłem, nie chcę wydawać 800zł tylko po to by ekran mi skakał bo nie ma Hz czy czegoś tam.

 

Na tak postawione pytanie nie jest latwo udzilic odpowiedzi. Nie oszukujmy sie 800 pln i TV to tylko klasa budzetowa a te jak wiadomo zeby byly tanie to oszczedza sie na jakosci. 

Jesli szukasz wyswietlacza typowo pod PS3 to dysponujac kwota 800pln ja bym osobiscie szukal monitora. W tej cenie powinnies spokojnie znalezc cos Full HD, z wejsciem HDMI (monitor powinien miec HDCP).

 

Ale to jest moje subiektywne spojrzenie na sprawe.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś jakiś ciekawy monitor polecić? Szukam głownie coś powyżej 21 cali. Ponieważ przeglądam te strony i specyfikacje monitorów wiele mi nie mówią... Przepraszam, że tak was męczę, ale dość sporo odkładałem na ps3 + monitor/tv do niego i nie chcę wydawać pieniędzy w błoto. Jestem jeszcze ciekaw jak to jest z monitorem z tunerem TV, czy to znów spada jakość monitora w porównaniu z ceną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Póki co gram na 29-calowym, kineskopowym LG. I dałoby się przeżyć jakość obrazu gdyby nie jeden znaczący mankament, a mianowicie rozmyty, niewyraźny i nieczytelny tekst pisany małą czionką, który pojawia się rzecz jasna w grach i w wielu przypadkach jest kluczowy do grania w dane gry. Poza tym strasznie oczy bolą od patrzenia dłuższy czas w taki ekran ;/

Pewnie, że najlepiej byłoby kupić jakiś wypasiony tv, ale jestem zależny finansowo od rodziców, a póki poczciwe LG działa marne szanse, że zgodzą się na nowy sprzęt. Pozostaje mi więc poszukać czegoś na włsaną rękę. Zaczynam się zastanawiać nad jakimś monitorem. Mój budżet: 600 zł. Co myślicie o takim Philipsie: http://www.oleole.pl/monitory-led-i-lcd/philips-246v5lhab.bhtml?from=ceneo&p=567.00&cr=0#opis ? Full HD, HDMI, wbudowane głośniki. Apropos głośników, czy warto w ogóle brać monitor z wbudowanymi głośnikami, bo 2W to trochę mało (przynajmniej mi się tak wydaje) no i żeby jakość dźwięku była znośna. A gdybym chciał np. grać używając słuchawek lub głośniczków to gdzie bym je podłączał do PS3, czy do monitora?

No i najważniejsze pytanie, czy poczuje znaczącą różnice przesiadając się z mojego TV na taki monitor, czy nie ma raczej sobie co głowy zawracać? Czy polecacie coś innego w podobnej cenie? No i czy lepiej kupić monitor z wbudowanymi głośnikami, czy oddzielnie moinitor i tanie głośniki?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chcę kupić telewizor, który będzie podłączony tylko pod konsole (bez kanałów i bez konieczności 3D). 50" lub więcej. LED lub w ostateczności LCD. 1/2 hdmi. TV jest odwrócone od okna. Myślę o Sony, ponieważ mógłbym obsługiwać ps3 pilotem, ale może być inna marka. Zamierzam kupić już nie długo więc zależy mi na: 1)dużym ekranie 2)jakości obrazu w grach i 3)długowieczności. Jestem w tym zielony. Mam 6878zł.
Proszę o pomoc

Edytowane przez Cyganiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje TV pod Ps3 do 1400 zł. Dobry kąt widzenia, 32 cale max i żeby się spokojnie, bez problemów dało pograć.

Edytowane przez janoso20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje taniutki telewizor pod ps3. Jak myślicie czy na tym modelu pogram sobie spokojnie w bf3? samsung 32F5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony 55w805 i zostanie ci ok 1 tys:)

Na mój mały pokój wystarzczy 50". Zastanawiam się nad Sony 50W656A (3600zł) ale boje się że będzie opóźniona reakcja ekranu na klikanie w pada. Ten TV co podałeś ma odświeżanie 400Hz, a 50tka ma 200Hz. TV rodziców Samsung 46" (2880zł) ma 200Hz i ma takie opóźnienie że się gra okropnie. Muszę być pewny, że TV bedzię nadążał za konsolą. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV do 500 Hz mają matrycę 50hz, czyli bida od 500hz jest prawdziwa 100hz matryca na twoim miejscu kupiłbym Philips 47PFL6008k mam go u siebie w pokoju i z ręką na sercu szczerze polecam !!!

Te TV co podałeś mają matrycę 50hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV do 500 Hz mają matrycę 50hz, czyli bida od 500hz jest prawdziwa 100hz matryca na twoim miejscu kupiłbym Philips 47PFL6008k mam go u siebie w pokoju i z ręką na sercu szczerze polecam !!!

Te TV co podałeś mają matrycę 50hz.

 

Co to za głupoty piszesz?

przykładowo:

sharp 540 posiada matryce 100 hz, bez żadnego podbijania więc nie wprowadzaj proszę ludzi w błąd, że tv do 500 hz mają matrycę 50hz bo to czyste brednie. Philips 5008 ma niby 300 hz lecz prawdziwe 100 i co? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

W takim razie przepraszam, że wprowadziłem ludzi w błąd, ale większość TV ma matrycę 50 hz sztucznie podbitą. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mój mały pokój wystarzczy 50". Zastanawiam się nad Sony 50W656A (3600zł) ale boje się że będzie opóźniona reakcja ekranu na klikanie w pada. Ten TV co podałeś ma odświeżanie 400Hz, a 50tka ma 200Hz. TV rodziców Samsung 46" (2880zł) ma 200Hz i ma takie opóźnienie że się gra okropnie. Muszę być pewny, że TV bedzię nadążał za konsolą. Proszę o pomoc

Nie patrz na częstotliwość odświeżania matrycy, tylko na opóźnienie wejścia (input lag) - to jest ważniejszym dla graczy parametrem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim zainteresowanym zakupem TV 40"+ zalecam zakup dobrej plazmy Panasonica, model z niskim input lagiem np ST50. Szczególnie teraz, kiedy to Panasonic oficjalnie kończy z produkcją plazm i nowych modeli już nie będzie :sad:

Edytowane przez sunnyluk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od niedawna posiadam PS3, do czego lepiej podłączyć konsolę?? Posiadam TV LG 32 cale HD READY (720p) ale mam też monitor LG 23 cale FULL HD (1920x1080).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od niedawna posiadam PS3, do czego lepiej podłączyć konsolę?? Posiadam TV LG 32 cale HD READY (720p) ale mam też monitor LG 23 cale FULL HD (1920x1080).

 

Posiadasz oba jesli monitor LG ma HDMI to wydaje mi sie ze najlepiej bedzie jesli sie przekonasz empirycznie. Czli podlacz konsole pod TV odpal jakas gre zobacz jak wyglada pograj chwile, pozwiedzaj swiat gry przyjrzyj jej sie. Potem podlacz konsole do monitora i porownaj.

Na tak postawione pytanie jest ciezko odpowiedziec - nawet jesli ktos posiadalby dokladnie takie same modele sprzetow jak ty to opinia osoby ktora mogla by to przetestowac byla by subiektywna. Tak wiec wykonanie przez ciebie testu i sprawdzenie co Tobie bardziej pasuje jest tutaj moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem. 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×