Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

A jest to jakoś sprecyzowane w jego specyfikacji, czy kupujemy kota w worku?

Dzięki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sam przegladasz specyfikacje sprzetu na roznych stronach (ceneo, skapiec itd) to sam widzisz ze na roznych stronach podaja rozne informacje, a nierzadko informacje sa ze soba sprzeczne. Najpewniejsze wyjscie to spotkac kogos, kto taki model juz ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro już o nim wspomniałeś to Ci chciałem wyjaśnić, że ja nie widzę żadnych opóźnień i grać się da normalnie (jak na moim starym spalonym CRT) :P

Bo to dobry TV za rozsądną cenę. Wolę dorzucić do lh4000 (46) te 400 bo moim zdaniem obraz lepszy (100hz w LG jakoś mi się nie podoba a 200 hz jest sporo droższy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam telewizor LG 42LG50 z HD Redy i mam z nim mały problem. Na czinczach wszystko było w porządku, a po podłączeniu przez HDMI w menu PS3 migają mi takie małe białe kropki po całym ekranie, strasznie mnie to irytuje. To jest wina mojego badziewnego TV który wcisnęli mi w RTV Euro AGD czy coś jest nie tak kablem lub konsolą? Wszystkie ustawienia brałem na automatic, 1080p.

P.S Czy to normalne że telewizor grzeje jak grzejnik ;p?

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam telewizor LG 42LG50 z HD Redy i mam z nim mały problem. Na czinczach wszystko było w porządku, a po podłączeniu przez HDMI w menu PS3 migają mi takie małe białe kropki po całym ekranie, strasznie mnie to irytuje. To jest wina mojego badziewnego TV który wcisnęli mi w RTV Euro AGD czy coś jest nie tak kablem lub konsolą? Wszystkie ustawienia brałem na automatic, 1080p.

P.S Czy to normalne że telewizor grzeje jak grzejnik ;p?

ustaw 720p i zobacz czy się poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem kabel do drugiego gniazda HDMI i już po problemie :). Czemu ja o tym wcześniej nie pomyślałem ^^?

EDIT: A jednak nie pomogło tylko zmniejszyło ilość tych kropek ;/. No cóż ale przestawienie na 720p już kategorycznie załatwiło problem.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EDIT: A jednak nie pomogło tylko zmniejszyło ilość tych kropek ;/. No cóż ale przestawienie na 720p już kategorycznie załatwiło problem.

Pamiętaj, że nic na tym nie tracisz, ponieważ 99% gier na PS3 jest wyświetlanych właśnie w 720p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie o 32" Samsung B550 ?? kompletnie się nie znam. Jakieś porady? oto link do tv http://www.komputronik.pl/TV_/_Hi_Fi/32_Sa...pelny,id,71727/

ps szukam tv tak maksymalnie do 2500 zł

za takie pieniadze to na twoim miejscu czegos kolo 40 cali bym poszukal

ps teraz promocji wakacyjnych powinno byc duzo w roznego rodzaju marketach

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu dwóch tygodni muszę już coś kupić. Zastanawiam się nad Samsungiem 46B650, Sharpem 46DH77 i Panasonicem 46G10E (plazma). Czy ktoś z was widział wszystkie trzy (albo chociaż dwa) w akcji?

Wszystkie trzy cieszą się dobrymi opiniami na różnych forach.

Sam widziałem wszystkie trzy chociaż nie na raz. Najlepszy obraz jeśli chodzi o kolory i kontrast jest na plaźmie, natomiast 600hz jak na moje oko chodzi mniej płynnie niż na samsungu (te dwa akurat widziałem na raz pod tym samym źródłem chociaż było do demo samsunga i zakładam, że obydwa na standardowych ustawieniach).

Natomiast pewni "fachowcy" z innego forum (bardziej tematycznego) zachwalają Sharpa, ale coś mi się tam nie podoba. Chyba kontrast, zresztą ten samsung też nie powala (może one tak tylko wypadają w porównaniu do panasa ale nie od dziś wiadomo, że czerń i kontrast lepszy w plazmach). Dałbym wiele by zobaczyć sharpa na tym samym źródle co tamte dwa, najlepiej obok. Może ktoś wie gdzie w trójmieście można znaleźć taką konfigurację ekspozycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę rzeczywiście niezły. Za 3300 ciężko kupić 47emkę ze 100hz, inna sprawa, że te 100hz nie zachwyca (nawet w nowych LH jest bez rewelacji, ewentualnie LH5000 ale ta kosztuje tyle, że można już wybrać lepszą alternatywę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Noszę się z zamiarem kupna monitora. Znalazłem kilka, moim zdaniem, ciekawych monitorów i chciałbym abyscie powiedzieli czy warto w któryś z nich zainwestowac :)

Pierwszy

Drugi

Trzeci

Czwarty

Piąty

do dwóch ostatnich mam małe pytanko ponieważ posiadam głośniki Logitecha w mini-jackiem a one nie mają takiego wejścia. W jaki sposób mogęje podłączyć ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu bym się zastanawiał pomiędzy czwartym, a piątym... Są to bardzo dobre monitorki, ale musisz wybrać już sam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich.

Mam maly problem... chce kupic sobie TV oczywiscie FULLHD max 40 cali. I teraz prozba do tych co sie znaja. Prosze aby doradzono mi co mam wybrac, jaka marke, jaki model..... itd. Cena ogolnie nie gra roli ale oczywiscie chce zeby bylo jak najtaniej i z jak najlepszym efektem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioneer Kuros jeśli cena nie jest problemem:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chce zeby bylo jak najtaniej i z jak najlepszym efektem.

To chcesz Ferrari czy Malucha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich.

Mam maly problem... chce kupic sobie TV oczywiscie FULLHD max 40 cali. I teraz prozba do tych co sie znaja. Prosze aby doradzono mi co mam wybrac, jaka marke, jaki model..... itd. Cena ogolnie nie gra roli ale oczywiscie chce zeby bylo jak najtaniej i z jak najlepszym efektem.

Sprecyzuj się jakoś. Jaki masz pokój, nasłonecznienie, do czego będziesz używał, w jakie grasz gry i co dla ciebie znaczy "jak najlepszy efekt".

I postaw jakiś budżet, jak najtaniej i jak najlepiej brzmi mało konkretnie (pomijając, że mało możliwie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gry ronze :P Te ktore sa godne kupna. Tak pokoj mam nasloneczniony, napisalem ze max 40 cali gdyz juz wszystko mam obliczone i dostosowane do wymiarow pokoju tak aby oczy sie nie meczyly. "jak najlepszy efekt" czyli obraz byl dobrej jakosci z zywymi kolorami. Co do ceny chodzilo o to zeby telewizor byl dobry i nie jakos kosmicznie drogi. Np. jesli wy macie jakis telewizor i jestescie z niego zadowoleni i jest godny polecenia.

PS. Telewizor potrzebuje wylacznie do grania...

Edytowane przez xXkillerjezXx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Samung B650 może by ci się spodobał, ma wszystko co trzeba i kolory... nie wiem czy żywe:). Nie są to kolory naturalne jak w plaźmie a nawet jak na lcd to moim zdaniem zbyt kolorowe ale niektórym się podoba. Sprawdź jak wygląda w sklepie i sam oceń (jak ci się wyda za mocny kolor to pamiętaj, że w sklepach standardowo lecą ustawienia dynamiczne a te są wyśrubowane). Sam bym go chciał ale nie wezmę TV za takie pieniądze póki sam nie zobaczę na własne oczy (nie wiem jeszcze jak:) ) jak to jest z tym Input Lagiem bo wersje są różne, prawdopodobnie kwestia wyczulenia z tym, że ja nie będę ryzykował wydatku 5000 by się przekonać o mojej przynależności do tych wyczulonych. Potrzebuję TV to gry w sieci w COD'a i do lekkich lagów na sieci doliczenie lagu grafiki nie kalkuluje mi się. Gdyby okazało się, że IL poprawiony jest przez nowy soft czy faktycznie nie jest zauważalny albo chociaż, że tryb GRY eliminuje go nie pogarszając obrazu to jak dla mnie TV idealny za te pieniądze, biorę z miejsca.

Za podobne pieniądze możesz pomyśleć o Sharpie DH77. Również zbiera wszelkie opinie, nie koloruje tak jak samsung (pewnie lepszy do filmów jak lubisz oglądać naturalne kolory, ale skoro szukasz tylko do gier to kolorystyka może ci nie podejść). Osobiście mi się nie podoba obraz, natomiast chwalą sobie ten TV, sharp robi dobre matryce.

Sam zastanawiam się nad Sonym w4500. Tego nie widziałem jeszcze na oczy ale na hdtv.test.uk strasznie go zachwalają, zwłaszcza do gier. Tyle, że ten jest droższy. Za podobne pieniądze samsung LED'a możesz mieć B6000 ale nie wiem czy to jakaś super technologia, ja nie widzę dużej różnicy między B650 (zastanawiam się nad nim na wypadek gdyby jednak w B650 był IL, a tu nie).

Może LG z serii LH4000, chociaż... szukając dla siebie TV doszedłem do wniosków, że te LG nie są tak płynne jak konkurencja, nie mają takiego obrazu, a cena niestety bardzo podobna (jedynie LH5000 się wybijał ale również za jego cenę można mieć lepsze).

Moja opinia.

Edytowane przez eLKey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do dwóch ostatnich mam małe pytanko ponieważ posiadam głośniki Logitecha w mini-jackiem a one nie mają takiego wejścia. W jaki sposób mogęje podłączyć ? :)

Bierzesz ten zwykły kabel z PS3 z czinczami. Kupujesz przejściówkę 2 czincz na mini jack. Potem mini jack żeńsko żeński i gotowe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Noszę się z zamiarem kupna monitora. Znalazłem kilka, moim zdaniem, ciekawych monitorów i chciałbym abyscie powiedzieli czy warto w któryś z nich zainwestowac :)

Pierwszy

Drugi

Trzeci

Czwarty

Piąty

Od kilku dni mam ten trzeci, kupiłem go za 1k zł. Ma on proporcje 16:9, więc nie ma żadnych pasów, tak jak w reszcie wymienionych monitorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam monitorek Samung T200. Proporcje to 16:10. FullHd śmiga, nie ma rozciągniętego obrazu, gra się aż miło.

Tylko że niekiedy widać lekkie smużenie. Wie ktoś jak to usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×