Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

A co myślicie o tym .? Samsung LE32S81B Klik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A co myślicie o tym .? Samsung LE32S81B Klik.

Mam go od piątku (23.11). To mój pierwszy taki telewizor w domu ale muszę przyznać że jestem zadowolony.

Dopiero po jego kupnie zobaczyłem że przez te parę miesięcy grania na zwykłym TV mój PS3 po prostu się.... marnował.

To co oferuje HDTV to miodzio. Duży kontrast, Massa opcji i dostrojeń, 2 HDMI i inne wejścia np PC. Okazało się że filmy niektóre które odtwarzałem na PS3 z DVD jak były czarno białe teraz są kolorowe co sugeruje to że TV ma obsługę różnych formatów PAL, NTSC, albo coś takiego. Po podłączeniu przez HDMI ładowanie "bryk" w Motorstormie trwa znacznie krócej niż przez zwykły kabel. Wszystko wydaje się takie szybsze ładniejsze. Obsługuje tryby HD 720p i 1080i. JA mam tylko jeden (albo aż) martwy piksel.

W ogóle to jakiś hit rynkowy jest i ma 24 miesiące gwarancji i serwis jest dość konkretny w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

martwe pixele przeszkadzaja.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
martwe pixele przeszkadzaja.?

Gram z odległości, 1,3 metra i go nie widzę, po prostu zatraca się w całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

okej. dzieki wielkie. ;dd juz zdecyduje sie na tego co ty masz. ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
okej. dzieki wielkie. ;dd juz zdecyduje sie na tego co ty masz. ;d

Napisz co sądzisz jak kupisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość THE chief

Ja gram na LCD samsunga 22' panorama monitor jest extra 2ms czas reakcji d-sub dvi rozdziała 1440x900 i ogien obraz kryształ

-----------------

michal21.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Seta

WITAM

Szukam i czytam, czytam i szukam i dalej nic z tego nie wiem.

Chce kupic tv tak do 5 tyś zł. Spodobal mi sie Sharp LC-37X20E ale z ich dostepnoscia na chwile obecna jest kiepsko( wogole ich nie ma....)

Zalezy mi na Full HD bo wychodze z zalozenia, ze jak juz inwestowac taka sume to przyszlosciowo. Tv bede wykorzystywal wylacznie do gry na czarbulce, ewentualnie w przyszlosci dojdzie jakas cyfra+ czy cos.

Czy potrzebuje FULL HD? Czekam na wasze opinie i ewentualne polecenie konkretnych modeli ( czytalem troche HD forum i patrze w srtrone Sharpow lub Panasow. Natomiast o Samsungach nie maja tam za dobrego zdania, tak mysle.)

????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup plazmę Panasonica, teraz 42" są fullHD i w bardzo dobrych cenach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość THE chief

Wydasz powyzej tysiaca i masz LCD 24' 2ms d-sub dvi 1920x1600 pikseli zapodajesz taką i masz efekty lepsze niz tv za 5 tys heh, zaden tv nie ma takich parametrów jak konkretny panel LCD ,tez kiedys tak myslałem ze tylko TV z HD naszczescie w sklepie porównałem obrazy z monitora i tv ,efekt był oczywisty

------------------

michal21.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydasz powyzej tysiaca i masz LCD 24' 2ms d-sub dvi 1920x1600 pikseli zapodajesz taką i masz efekty lepsze niz tv za 5 tys heh, zaden tv nie ma takich parametrów jak konkretny panel LCD ,tez kiedys tak myslałem ze tylko TV z HD naszczescie w sklepie porównałem obrazy z monitora i tv ,efekt był oczywisty

osobliwa rozdzielczość. Ja słyszałem o monitorowej 1920x1200, ale o 1920x1600 nigdy. Jaki masz ten monitor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość THE chief

Masz racje napisałem nie przeczytałem 2 zamiast 6 1920x1200

-----------------

michal21.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ile martwych pixeli macie w swoim HDTV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wygladaja gry na takim monitorku 1920x1200 ? skoro full hd to 1920x1080, paski czarne? a moze rozciaga gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość THE chief
a jak wygladaja gry na takim monitorku 1920x1200 ? skoro full hd to 1920x1080, paski czarne? a moze rozciaga gre?

Obraz lekko przeskalowany ale efekty ostrosc na takim monitorze, nie da sie porównac do zadnego TV

6 grudnia bedzie update dashbordu xboxa 360 microsoft doda obsługe 16:10

wtedy w menu bedzie większy wybór rozdziałek i bedzie git

------------------------------

michal21.png

michal21.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tak projektor do PS3? Sam zastanawiam się nad kupnem jakiegoś telewizora do PS3 i doszedłem do wniosku, że może zamiast TV kupić projektor. Mówie o HD Ready, bo Full HD to już 18 tysięcy złotych. Jak myślicie? Ktoś z was ma projektor HD Ready podłączony do PS3? Granie na 70" będzie większym przeżyciem niż na 42" . Tyle, że trzeba mieć też odpowiednie warunki. Zaciemnione pomieszczenie, większa przestrzeń i ekran(Ale to już najmniej ważne, bo tylko z 800zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dobrym projektorze gry będą wyglądały idealnie, no i wielki format. Tylko że do tego potrzebujesz idealnych warunków - ciemnego pomieszczenia, dużego itp. No i do codziennego użytkowania taki sprzęt się nie nadaje, bo żeby obejrzeć coś w TV trzeba wszystko przygotowywać itp. Więc jeśli kupiłbyś sobie jakiś TV i projektor do PS3/filmów to bardzo dobry pomysł. Ale jako jedyny odbiornik nie polecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz racje. Właśnie sobie taki wypatrzyłem: Sony VPL-AW10. Tyle, że nie ma właśnie wejścia TV do anteny naziemnej. Chyba dałoby się jakoś to podłączyć. Jest jeszcze model Sony VPL-AW15(Ma większy kontrast i oczywiście cene). Tylko coś niezbyt popularny jest widocznie, bo nie ma żadnych testów ani wypowiedzi na jego temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, a właściwie już Dobry Wieczór Mam pytanko, a mianowicie czy opłaca mi się kupić PS3 pod TV CRT 28 cali. Jaka będzie wtedy jakość obrazu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem pod telewizorem CRT 29' i grało się bardzo dobrze :]

Wczoraj kupiłem telewizor 22' Samsung LE22S8 za 1800zł + HDMI i gra się zaje***cie :]

Telewizor dla kogoś kto ma telewizor 30'+ może wydać się bardzo mały ale jak dla mnie jest idealny, wydaje się być dosyć duży a po drugie większy by mi bardzo zapchał biurko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś już może ten TV Regza? Co tak reklamują? Dobry on?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MetAtroN

Rozejrzałem się właśnie za telewizorami, tak żeby się podołować ;] Żeby już kompletnie się pogrążyć porównałem ceny PL-US...

I tak: Sony Bravia 46" KDL-46W3000 funkiel nówka nie śmigana:

- US - 1676-2750$ (nie mam pojęcia skąd ta rozpiętość)

- PL - 3795-4040$...

Mam ochotę kogoś zastrzelić...

PS. Amerykański ebay jest straszny. Aukcje są maksymalnie nieczytelne. Albo całość zapisana tekstem, drobnym maczkiem, albo wali po oczach wielkimi mrugającymi napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowię pytanie: Co sądzicie na temat TV Regza ? Nigdy nie miałem sprzętu RTV firmy Toshiba, ale nad tym LCD poważnie się zastanawiam.

Konkretniej chodzi mi o TEN model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość strugo

a ja zastanawiam się nad 2 TV, otóż interesuje mnie Panasonic PANASONIC TX-32LX70 i Sony KDL-32D3000. Wartość Panas to ok 3200zł a Sonego ok 4100zł

a nie wiem jest duża różnica w tych TV? Czy jest jakakolwiek różnica w obrazie? Czytałem bardzo pochlebne informacje o tym Panasie ale i o Sonym. Myślicie, że warto uzbierać i dołożyć 1000zł to tego Sonego? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

zalezy czy 1k zł to dla ciebie duzo czy malo.

Jesli masz na ten 1k praciowac kilka miechow to na twoim miejscu bym wydal go n a gry. Roznica w obrazie miedzy tymi tv nie jest warta kilku miechow pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×