Skocz do zawartości
Patricko

DiRT 2

Rekomendowane odpowiedzi

a przeszedłeś ten memoriał Colina ? Za niego się chyba jakiś jego samochód dostawało...

Jasne ze przeszedlem...tak jak napisalem wczesniej całą mapke juz przejechalem i dostalem za nie wszystkie pucharki i brakuje mi wlasnie tego jednego samochodu ktorego nie wiem skad wziasc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. I Ain't Afraid Of No Ghost!(brąz)

Ściągnij ducha inngo gracza I przebij jego czas(w trybie time trials)

2.Tourney(brąz)

Weź udział w 4 turniejach( tournaments,zasady turnieju zjadziesz w news, każdy turniej trwa tydzień więc to trofeum można zdobyć najszybciej w 4 tygodnie).

.

Witam

Mam takki problem, wiec co oznaczaja powyższe trofea tak jak napisałem:D ale nie wiem jak je zrobic gdyż...

1) ducha coś nie moge sciagnac wyskakuje mi jakis komunitat ze nie udalo sie go sciagnac, nie wiem moze mam zle jakies ustawienia lub cos

2) chce wejść w news pokoleji kazda zakladka ale zawsze mnie wywala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest teraz, ale po premierze sporo problemów było ze ściąganiem duchów i tymi turniejami przez kłopoty z DirtNetem. Może do teraz się z nimi nie uporali... :down: Innego wytłumaczenia nie widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem "ducha" i ostatni turniej jakis tydzien temu i nie mialem zadnych problemow. Moze sprobuj w innej godzinie, wybierz innego ducha, etc...

A Dirtnet Ci w tym czasie normalnie chodzi? Mozesz sie scigac online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi i właśnie jest problem bo zostaly mi tylko te 2 trofea do zdobycia by mieć platyne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś wskazówki co do tej zielonej rangi w multiplayerze bo tłukę już kilkanaście clean stage i nie wpada a tylko tego mi brak do pierwszej platyny pomocy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś wskazówki co do tej zielonej rangi w multiplayerze bo tłukę już kilkanaście clean stage i nie wpada a tylko tego mi brak do pierwszej platyny pomocy :/

to coś słabo tłuczesz :whistling: Ogólnie w jak odpalasz wyścig w Pro Tour to na starcie jak wszyscy ruszają 15 sekund czekasz i dopiero po tym czasie zaczynasz jechać. Później spokojnie dojeżdżasz do mety unikając innych kierowców. Mnie wpadło po kilku wyścigach wyścigach (i nie zawsze nawet dojeżdżałem ostatni - ludzie strasznie się rozbijają i łatwo ich wtedy wyprzedzić. Trzeba tylko uważać, żeby taki szajbus nie wjechał w odwecie za wyprzedzenie w tył :pardon: ), więc nie wiem czemu u Ciebie się nie pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ten trophy jest troszkę lipny. Sam nie zwracałem uwagi na to jak jeżdżę i rozbijałem się na każdym zakręcie, nie rozbijałem innych a trophy wpadł. Dlatego nie można mieć pewności na czym to dokładnie polega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... Łatwa i przyjemna platyna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ten trophy jest troszkę lipny. Sam nie zwracałem uwagi na to jak jeżdżę i rozbijałem się na każdym zakręcie, nie rozbijałem innych a trophy wpadł. Dlatego nie można mieć pewności na czym to dokładnie polega.

Zgadzam sie w 100% bo ja tez na zakretach wypadalem i rozwalalem auto ale nie zderzalem sie z innymi i pucharek wpadl po kilku wyscigach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką furę i trasę polecacie na Terminatora? (rozwal auto przy ponad 225km/h)

Polecam BMW Z4M :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ale po co mam czekac te 15 sec skoro gram rajdy a tam nie ma przeciez kontaktu z innymi graczami, teraz wlasnie skonczylem sesyjke i dalej nic mimo 6 wyscigow ukonczonych i zaliczonyc jako clean stage :(

wybaczcie brak PL-pisze z konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ale po co mam czekac te 15 sec skoro gram rajdy a tam nie ma przeciez kontaktu z innymi graczami, teraz wlasnie skonczylem sesyjke i dalej nic mimo 6 wyscigow ukonczonych i zaliczonyc jako clean stage :(

wybaczcie brak PL-pisze z konsoli

Lol no i masz odp na swoje pytanie dlaczego nie wpada ci pucharek. :P Musisz jeździć te wyścigi gdzie jest kontakt z przeciwnikami lol. Kurde nie mogłeś tak od razu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką furę i trasę polecacie na Terminatora? (rozwal auto przy ponad 225km/h)

Utah i samochód mający największą prędkości maksymalną. A samochód...dowolny z dużą prędkością maksymalną w statsach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol no i masz odp na swoje pytanie dlaczego nie wpada ci pucharek. :P Musisz jeździć te wyścigi gdzie jest kontakt z przeciwnikami lol. Kurde nie mogłeś tak od razu ;)

Dzięki wielkie nie ma to jak konkretna rada trofeowego Maniaka hehe, tak to bym targał do upadłego i nic by z tego nie było. Jeszcze raz thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niemam dirta ale mógł ktoś zrobić jakiegoś ducha co jedzie bardzo wolno i nawet dziecko mogło by pobić rekord było by łatwiej zrobić trophy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niemam dirta ale mógł ktoś zrobić jakiegoś ducha co jedzie bardzo wolno i nawet dziecko mogło by pobić rekord było by łatwiej zrobić trophy

to jak już będziesz miał Dirta to zobaczysz, że duchów łatwych do pokonania jest bardzo dużo i nikt nie musi Ci specjalnie go "tworzyć"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niemam dirta ale mógł ktoś zrobić jakiegoś ducha co jedzie bardzo wolno i nawet dziecko mogło by pobić rekord było by łatwiej zrobić trophy

Jest duch co jedzie 12 minut trasę w której robi się kółko w 2 minuty, może w 1.5 minuty :laugh: Nie było trudnych pucharków, jedyny z jakim się męczyłem to czyste wyścigi, a najlepsze jest to, że dostałem to tropchy po wyścigu w którym zaraz przed metą walczyłem z gościem o pierwsze miejsce, zderzak w zderzak :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacys chetni do pomocy w zrobieniu pucharkow online? :> I czy ciezko sie robi ten pucharek co trzeba miec 30lvl online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy z kim grasz...

ja kiedys trafilem na taka grupe ludzi(7 osob) ze wygrywalem dosc sporo wyscigow i expa nabijalem dosc szybko wiec 30 level dosc szybko osiagnalem.

nie masz innej rady jak tylko grac grac i jeszcze raz grac a osiagniesz cel :)

Ja juz platynke zdobylem wiec ta gierke odstawilem na bok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukamy ekipy do zrobienia trofea ''Wygraj wyścig z 7 przeciwnikami on-line''.

Potrzebne jest 7 osób.

Chętni:

bartek0505

BoryZPL

piotrek13

Każdego następnego chętnego proszę o skopiowanie listy, dopisanie swojego nicku i wklejenie listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×