Skocz do zawartości
Patricko

DiRT 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko co do trofki o nazwie Tourney zdobyłem 3 z nich sam nie wiem jak :D ale nie moge zodobyc 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko co do trofki o nazwie Tourney zdobyłem 3 z nich sam nie wiem jak :D ale nie moge zodobyc 4

Musisz włączyć Dirta2 w każdy czwartek( bo wtedy są turnieje )i weź w nim udział,Tobie został jeden turniej, wiec w następny czwartek odpal grę i zobacz co musisz zrobić :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak zdobyć ten cholerny pucharek 'Tourney' w Dirt 2 ?Mam 1/4 zdobyte. Do wczoraj był turniej, aby uzyskać jak najlepszy czas na torze LI RIVER. Przejechałem tę trasę, zająłem jakieś tam 3000 miejsce i nie zaliczyło mi udziału w turnieju.

Edytowane przez diesvindu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Został mi tylko jeden puchar.

Dialled In

Wygraj wyścig używając zmodyfikowanych ustawień samochodu

Zastanawiam się czy nie mam jakiegoś buga. Grałem on line projektując w jam sesion trasy z ustawianiem parametrów samochodu, wygrywałem i nie wpadało mi trofeum. Szukałem wyścigów które inni zakładają z przesuwaniem suwaków, wygrywałem i nic. Przy ściągnięciu ducha w trofeum "nie boję się duchów" ustawiałem suwaki i też nic. Zastanawiałem się czy to nie musi być pro tour ale tam nie było takiego wyścigu z suwakami. Może to musi być więcej niż siedmiu przeciwników ?

I mam jeszcze pytanie. jak jadę wyścigi bezkontaktowe gdzie wszyscy startują od razu wygrywam albo różnica do najlepszych to sekundy. jak jadę w wyścigach w których się czeka na swój wyjazd potrafię jechać z pierwszej pozycji, następny gość mnie nie wyprzedza, czekam na niego na mecie a w klasyfikacji pisze że przyjechał przede mną 20 sekund albo więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dialled in musisz zrobić w dirt tour.

2. Bo to jest wyścig na czas, czyli nie liczy się kolejność wjechania na mete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Właśnie zrobiłem. Wczoraj przeniosłem się kilka poziomów na on line przy ustawianiu suwaków a trofea nie zrobiłem.

Wiem że to na czas tylko się zastanawiam jakim cudem gość który startuje kilka sekund po mnie i na którego czekam na macie dłużej niż on na wyjazd jest w klasyfikacji kilkanaście sekund przede mną. Przecież nawet mnie nie wyprzedził.

Do tematu wyżej

1. BoryZPL

2. bero1910 (jeszcze nie 100%)

3. bartek_0505

4. FemDC

5. Piotrek1333

6. AlbusOleander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czasengisc

Troche sie spozniles bo to byl post z lutego i wtedy juz zrobilismy co trzeba ;)

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartek0505

BoryZPL

piotrek13

Agent47PL

lub(nie wiem, ktora lista jest ok):

1. BoryZPL

2. bero1910 (jeszcze nie 100%)

3. bartek_0505

4. FemDC

5. Piotrek1333

6. AlbusOleander

7.Agent47PL

aha, tez sie spoznilem, ok teraz widze :D

Edytowane przez Agent47PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam 7 chetnych do ustawki na trofeo Rush Hour w Dirt 2 na ps3 1.grzechuK 2.

Szukam 7 chetnych do ustawki na trofeo Rush Hour w Dirt 2 na ps3

1.grzechuK

2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę pograć dodaj mnie do znajomych, na razie pożyczyłem ale na dniach mam odebrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisać do mnie na PSN, jeżeli ktoś chce porobić trofea. Wpisać w wiadomości, że chodzi o DiRT2.

Nick 0- DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można grać na dwa pady w dirt 2 ?

Nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You're the best, around!

Mam 40/41. Przeszedłem wszystkie wyścigi, zdobyłem ten trofik Dedication z wygraniem wszystkim eventów, Imprezę Colina, X Games, tych 5 eventów obok mapki i resztę. Co jest nie tak? Co mi brakuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy wszędzie miałeś 1 miejsce, jeśli były eventy składające się z kilku wyścigów to sprawdź czy miałeś wszędzie pierwsze miejsce.

Jeśli dobrze pamiętam, to tutaj trzeba być chyba dosłownie pierwszym na każdym wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna pękła!

DiRT 2 to całe spektrum doznań i dwie strony medalu. Świetny single z cudowną grafiką, fajnymi zawodami, niezłymi wyzwaniami, brykami jak się patrzy i dobrą grywalnością. Jedyne co to powyżej 30 levelu osiąganie wyższych poziomów traci sens, bo ostatnie zawody odblokowujemy w okolicy 25-27 levelu, pucharek jest za 30 level, a ja dociągnąłem do 71. Tylko po 30tym to już zupełnie nic nie dawało.

Druga smutna, nędzna i siermiężna strona medalu to multi. Dramatyczny interfejs, częste pady serwerów, spore opóźnienia. Przeciwnicy znikający w trakcie wyścigu ale pojawiający się w klasyfikacji na mecie PRZEDE mną. Do tego bydło, bydło, bydło. Tragedia i cesarstwo rzymskie u schyłku. Naparzanka słowna i na torze. W jakichś 80% rajdów/wyścigów początek to był carmageddon, a potem polowanie na tego, który z przodu. Może uda się go wywalić, a samemu nie wypaść. Dramat, jeśli w DiRT 3 się to powtórzy to daruję sobie platynę przez online'owe pucharki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że w innych samochodówkach jest lepiej? W każdej grze tak było, jest i będzie.

Żadne patche i ograniczenie tutaj nie pomogą. Na każdym serwie musiałby siedzieć admin i na bieżąco kontrolować przebieg zdarzeń, a to jest przecież niewykonalne.

Ewentualnie możliwość założenia serwera z możliwością wywalania ludzi, ale na PS3 już bardzo dawno nie widziałem gry, która dawałaby takie możliwości.

Jak chcesz mieć porządną ustawkę, to tylko i wyłącznie ze znajomymi, to dotyczy w sumie większości gier online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili mogę pomóc przy trofeach. PSNid modzerowo40i

ok, z tobą sa juz 4 osoby. jak sie nazbiera na ustawke to dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×