Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nieeeee, chce miec wszystko na jednej na drugiej nie musi byc Brat ma czyste konto korzysta z 2 do 5 gier motoryzacyjnych. Ok a jak mowisz zeby przeniesc z jednej na druga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nieeeee, chce miec wszystko na jednej na drugiej nie musi byc Brat ma czyste konto korzysta z 2 do 5 gier motoryzacyjnych. Ok a jak mowisz zeby przeniesc z jednej na druga ?

backup - restore

możesz też przenieść dane przez sieć = oczywiście na docelowej konsoli wszystko zniknie chyba, że zrobisz backup na pendrive

Edytowane przez stachna01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ale kabel musi byc skrosowany? czy poprzez swicha ? jedna konsola moze byc zupelnie wyczyszczona wiec luz ;) dobrze ze jest taka mozliwosc w ogole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kupowanie gier na ps3. Otóż chcę zakupić moją pierwszą konsole z saturna Ps3 z dyskiem 120gb, z racji tego że nie stać mnie na konsole z dyskiem 500gb zdecydowałem się na tą z 120gb. I na początek chcę kupić następujące gry:

-Medal of honor warfighter
-call of duty black ops 2
-need for speed most wanted 2
-fifa 13
-Nhl13
-Battlefield3

Czy wszystkie zmieszczą się na dysku 120gb? i jak wygląda waga tych gier na konsolach? czy to jest tak samo jak w pc'tach że powiedzmy taka fifa13 waży ok. 8gb, a na konsoli zajmuje troche więcej? Ogólnie chciałbym się dowiedzieć jak mogę sprawdzić to ze wszystko zmieści sie na dysku tak jak trzeba :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pewien dziwny problem. Kupiłem ostatnio grę na PSN Store, która pobiera i Instaluje się prawidłowo, ale nie widzę jej na liście moich gier. Znalazłęm ją w folderze "narzędzia danych gier (zajmuje 16gb) i nie mogę jej z tamtąd odpalić. Co może być tego przyczyną i jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przypadkiem uncharted 3 z ps+? ;P Wypadało by napisać co to za gra.

Jeśli to u3 z ps+ to pobierz Uncharted 3 multiplayer w tedy ci zadziała ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem. Dzięki, w końcu udało się znaleźć rozwiązanie :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z dyskiem w ps3slim 320gb nie widzi zdjec czy jest szansa odzyskania ich z tego dysku jesli tak to w jaki sposob ?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×