Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I nie wszystkie sacy da sie przenosic. Niektore sa zabezpieczone przed kopiowaniem.

No to akurat jest logiczne, że ich nie da się zgrać :) Ale wszystkie te, które się da, działają na innej konsoli, ale jedynie w przypadku, gdy są uruchamiane na tym samym koncie PSN. Sprawdzone i basta.

Oczywiście może są jakieś nieliczne przypadki, ale miałem sytuację, gdy musiałem zgywać save`y i wszystko działało.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ja mam jeszcze jedno pytanie.

Mam różne tam gierki z PS store. Każda z nich ma ileśtam ściągnięć (aktywacji w zasadzie). No i teraz pytanie.

Oddaje konsolę do serwisu niedługo, czy jeśli zrobię deactivate system, to "wróci" mi jedna aktywacja? Czyli miałem tam 4 (bo 1 aktywowalem na swoją konsolkę), teraz zdeaktywuję system, to będzie znów 5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to ja mam jeszcze jedno pytanie.

Mam różne tam gierki z PS store. Każda z nich ma ileśtam ściągnięć (aktywacji w zasadzie). No i teraz pytanie.

Oddaje konsolę do serwisu niedługo, czy jeśli zrobię deactivate system, to "wróci" mi jedna aktywacja? Czyli miałem tam 4 (bo 1 aktywowalem na swoją konsolkę), teraz zdeaktywuję system, to będzie znów 5?

Konsola podczas aktywacji wysyła swój numer seryjny. Więc to zależy czy dostaniesz nową, czy starą ale naprawioną konsolę. Jak nową to stracisz jedną aktywację.

A da się w ogóle deaktywować system? Chyba nie, a nawet jeśli, to nie polecałbym tego robić, bo przepadną wszystkie gry ściągnięte na tą konsolę. Nie uruchomisz żadnej z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, da się. W menu konta, games, deactivate :)

Ale jak deaktywuję, a potem znów aktywuję to gry będą działać chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak zrobić backup jeśli ma się zajęte 300GB filmami, żeby po zmianie firmware wszystko było jak wcześniej. Nie wyobrażam sobie utraty 300GB filmów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jak zrobić backup jeśli ma się zajęte 300GB filmami, żeby po zmianie firmware wszystko było jak wcześniej. Nie wyobrażam sobie utraty 300GB filmów :(

Kupiłeś konsole do gier żeby trzymać na niej filmy? :blink:

Firmware instaluje się niezależnie od tego czy coś masz, czy nie masz na dysku. W niczym to nie przeszkadza i nic nie stracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłeś konsole do gier żeby trzymać na niej filmy? :blink:

Firmware instaluje się niezależnie od tego czy coś masz, czy nie masz na dysku. W niczym to nie przeszkadza i nic nie stracisz.

dziękuję za odpowiedź

nie uwierzysz ale tak, kupiłem ją do oglądania filmów HD :D

dzieci od czasu do czasu dopuszczam, żeby dawkować im doznania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanko moze banalne :wink: czy mozna jakos zgrac save z jednej ps3 na druga zeby nie zaczynac gry od poczatku dzieki z gory za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że tak :)

w xmb wchodzisz w miejsce gdzie odpalasz grę z płyty i nad nią masz folder sejwów, zgrywasz na pendrajwa czy tam kartę pamięci, potem zrzucasz na nową konsolę i tyle

pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pendrive, wchodzisz w XMB i w folder Save Data Utilty, dajesz trójkąt na savie i kopiujesz. Tyle, że wiele save'ów nie zadziała na innej konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedz sprobuje jak mowicie interesuje mnie zgranie sevow killzone2 i gt5 prologue mam nadzieje ze zadzialaja :thumbsup: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za podpowiedz sprobuje jak mowicie interesuje mnie zgranie sevow killzone2 i gt5 prologue mam nadzieje ze zadzialaja :thumbsup: pozdrawiam

U mnie nie chce skopiować save'a z KZ2... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie chce skopiować save'a z KZ2... :(

Panowie z GG postanowili walczyc z oszustami i zablokowac kopiowanie save'ów :confused: Niestety także kosztem uczciwych graczy, którzy w razie awarii tracą postęp w singlu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba bedzie jeszcze raz sie pomeczyc hehe :confused: z killzone 2 oczywiscie w dobrym tego slowa znaczeniu bo gra jest zajeb... mam nadzieje ze gt5 da rade zgrac bo troche furmanek kupilem :mellow: juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja konsola ma 40gb i będę ją wymieniał na 60gb z kompatybilnością wsteczną. Na tym dysku mam linuxa, savey (nie wszystkie da się skopiować na pendrive), update do gier i wreszcie pełną wersję Burnouta Paradise + party pack. Mam więc pytanie, czy mogę zrobić backup dysku (albo chociaż Burnouta) na moim PC, a potem zgrać go na nową konsolę? Jeśli tak, to w jaki sposób, i czy po tej operacji w BP będzie można grać na obu konsolach, czy 40-stkę trzeba będzie sformatować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Backup da się zrobić tylko na zewnętrzny nośnik pamięci sforamtowany w FAT32, czyli albo pendrive albo dysk twardy podłączony pod USB.

Linux nie zostanie zbackupowany, cała reszta tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ściągnięte kilka tytułów z PSS, większości z 'masowych' zakupów. Czy przy wymianie dysku backup obejmnie te wszystkie gry czy też trzeba będzie na nowo ściągać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawet jeśli backup będzie za duży to możesz je spokojnie usunąć bo ponowne ściągnięcie nie jest płatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nawet jeśli backup będzie za duży to możesz je spokojnie usunąć bo ponowne ściągnięcie nie jest płatne.

Ale on jak przecież napisał, że ma te gry z masowych zakupów. Czyli kilku się składało na jedno konto. Skąd wiadomo, że ktoś już nie zmienił hasła...

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale on jak przecież napisał, że ma te gry z masowych zakupów. Czyli kilku się składało na jedno konto. Skąd wiadomo, że ktoś już nie zmienił hasła...

zawsze moze sprobowac sie zalogowac z haslem ktore zna przed backupem i liczyc ze nie zostalo zmienione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×