Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry nie doczytałem o tych wspólnych zakupach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przenieść save'y z konto USA na konto polskie i czy zaktualizują się trofea, czy będę musiał jeszcze raz przechodzić gry?

Gry z trofeami to Rag Doll Kung Fu, GTA IV, Uncharted, Mirrors Edge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz musial jeszcze raz zdobywac trofiki. A i nie wszystkie savy moga dac sie skopiowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie zacząłem zastanawiać się nad możliwoscią przywrócenia systemu z konsoli A na konsoli B, czyli zrobienie backupu swojego systemu, i przywróceniu go na konsoli kolegi. Po przeczesaniu internetu natrafiłem na informacje o programie Backup Tools który pozwala na ingerencje w plik PS3/BAKCUP, po czym teoretycznie pozwoli to na przywrócenie systemu (wraz z zakupionymi grami) na innej konsoli.

Wkleiłbym link do anglojęzycznego forum na ten temat, jednak zasady na naszym forum tego zabraniają.

pozdróweczka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko podziekuje za info dotyczace Backup Tools - nie wiedzialem o jego istnieniu. Chetnie zglebie temat; -)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 4 dni sprzedaje swoje PS3 i mam zamiar kupic PS3 Slim jak wyjdzie 1 wrzesnia. Jest tylko jedno pytanie jak spopiowac moje konta razem z trofeami i saveami na nowe PS3. Boje sie ze po zakupie Slima nie bede mogl skopiowac swoich trofeow i strace caly swoj dorobek. Czy ktos kopiowal konto z jednej PS3 na drugo i jak to dziala czy trofea tez sie kopiuja. Prosze o pomoc!!! :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko pamiętasz swój e-mail i hasło do konta (lub kilku) to nie ma żadnego problemu. Tworzysz użytkowników na nowej konsoli i logujesz się tak jak na wcześniejszym sprzęcie. Trofea wgrywane są na serwery Sony. Jedynie sejwy trzeba skopiować na pendrive. Możesz też zrobić backupa jeżeli masz wystarczająco pojemny nośnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli konsolę masz podłączoną do neta to na wszelki wypadek zsynchornizuj: najedz na pucharek>trójkąt>sync with server

Jeśli nie to chyba musisz podłączyć (ale to nie wiem za bardzo)

A save na pendrive i wklejasz na nowym PS3 ;)

Pisałem w tym samym czasie co kolega wyżej :P

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za szybka odpowiedz Rafix. Czyli nie bedzie problemu z trofea'mi a save'y skopiuje sobie na pendrive'a wczesniej.

Konsolke oczywiscie mam podpieta do neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z backupa nici bo to rozne konsole i nie bedziesz mogl odtworzyc. Tak jak pisali wyzej, trofea sa trzymane na serwerach wiec nie musisz z nimi nic robic, mozesz jedynie przegrac sobie savy na pendraka, ale nie wszystkie gry na to pozwalaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za szybka odpowiedz Rafix. Czyli nie bedzie problemu z trofea'mi a save'y skopiuje sobie na pendrive'a wczesniej.

Konsolke oczywiscie mam podpieta do neta.

Dokładnie, żadnego problemu nie będzie. Trofiki są bezpieczne na serwerach Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jakoż, że zakupiłem używane ps3, miałem zainstalowane parę gierek, wiec skasowałem je. Jednak kiedy patrze ile mam miejsca na dysku, wyświetla mi się, że 30gb / 74gb (mam dysk 80gb) no i, na konsoli nie mam nic zainstalowane z wyjątkiem killzone.

I tu nasuwa się pytanie, a właściwie to 2:

1. Czy utracę moje trofea?

2. Czy mogę jakoś zapisać save z killzone? (ewentualnie posiadam pendrive)

Pozdrawiam Serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Możesz bezproblemowo skopiować SAVE na Pena.

Trofea zapisują się na serwerze tak jak Achievementy na X360, więc format im nie zaszkodzi.

Jako że kupiłeś PS3 od kogoś, radzę zrobić FULL FORMAT - trochę potrwa, ale jeśli dojdzie do 100% bez błędów to znaczy że dysk jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Możesz bezproblemowo skopiować SAVE na Pena.

Trofea zapisują się na serwerze tak jak Achievementy na X360, więc format im nie zaszkodzi.

Jako że kupiłeś PS3 od kogoś, radzę zrobić FULL FORMAT - trochę potrwa, ale jeśli dojdzie do 100% bez błędów to znaczy że dysk jest dobry.

Kurcze, jak chcę save z killzone skopiować na pena, to mi się wyświetla "Copying of this saved data is not allowed."

Czyli się chyba nie da :(

No chyba że jest jakiś inny sposób?

EDIT:

Nie narzekam na dysk, tylko na to, że jest zapełniony nie wiadomo czym, i przyda mu się format :)

Edytowane przez TheStormCrusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo pamieci to system zabiera

Jak jest dysk 80gb, to 6gb, dlatego w opcjach jest napisane np. XXgb/74gb

Ale pomoze ktos z tym save od killzone2?

EDIT:

Tylko save z killzone 2 jest zablokowany... wiec raczej sie nie da ;(

Edytowane przez TheStormCrusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakim poziomie trudnosci? jak na najwyzszym to lepiej napierw przejdz i zgarnij trofeum ,a później format

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

statystki online wyślij na serwer killzone (wchodząc w statystyki w grze jest taka opcja) ;)

A save skasuj - stracisz tylko singla, statsy z online zostaną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę skopiować SAVE na pena z: GT5p, Wolfensteina, oraz Resistance .

Wygląda na to że z jakichś przyczyn Sony celowo zablokowało możliwość kopiowania SAVE z Killzone. (Może chodzi o cheaty jak w przypadku COD4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na normie, ale i tak jest koszmarnie cieżko... Jak wychodzą goście z wyrzutniami rakiet to robie pod siebie -.-

Edytowane przez TheStormCrusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Możesz bezproblemowo skopiować SAVE na Pena.

Troche oszukujesz z tym zgrywaniem savow na pendriva, ale juz ktos napisal, ze niektore savy sa zabezpieczone i sie nie da przegrac. Takie savy mozna zachowac tylko backupem systemu.

Jak jest dysk 80gb, to 6gb, dlatego w opcjach jest napisane np. XXgb/74gb

Tez nie do konca. To ze dysk ma 80gb to nie prawda. Dysk ma 80 000 000 000 bajtow co po przeliczeniu na GB daje: 74,50580596923828125.

Z tego system zabiera jakies 10% i podejrzewam ze nie jest to miejsce na system, a na pliki tymczasowe (odpowiednik swap file). No moze szczatkowe ilosci danych ustawien systemu, jakis cache.

Jestes pewien ze usunales wszystkie dane z dysku? Z katalogu Game data tez? Z Video/Music/Pictures tez? Bo mi sie cos wydaje ze musiales cos pominac. Na oczyszczonej konsoli nie moze byc 30/74 gb wolnego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche oszukujesz z tym zgrywaniem savow na pendriva, ale juz ktos napisal, ze niektore savy sa zabezpieczone i sie nie da przegrac. Takie savy mozna zachowac tylko backupem systemu.

Tez nie do konca. To ze dysk ma 80gb to nie prawda. Dysk ma 80 000 000 000 bajtow co po przeliczeniu na GB daje: 74,50580596923828125.

Z tego system zabiera jakies 10% i podejrzewam ze nie jest to miejsce na system, a na pliki tymczasowe (odpowiednik swap file). No moze szczatkowe ilosci danych ustawien systemu, jakis cache.

Jestes pewien ze usunales wszystkie dane z dysku? Z katalogu Game data tez? Z Video/Music/Pictures tez? Bo mi sie cos wydaje ze musiales cos pominac. Na oczyszczonej konsoli nie moze byc 30/74 gb wolnego miejsca.

Dlatego robię formata....

A tymczasem męczę się, z prawie niemożliwą do przejścia misja w killzone 2 -.-

Jak przejde robie format :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×