Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Zasady, godziny, terminy zostały już podane, każdy je potwierdził, teraz jak zaczniemy zmieniać, to zrobi się jeden wielki pierdolnik i nic z tego nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zrobić before party np. w sobotę w godzinach wieczorowych ;) I wtedy będziemy mieli ogólny zarys czy ludzie w ogóle będą na głównym evencie w niedzielę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zrobić before party np. w sobotę w godzinach wieczorowych ;) I wtedy będziemy mieli ogólny zarys czy ludzie w ogóle będą na głównym evencie w niedzielę ;)

No możecie jak chcecie, lecz mnie w sobotę nie będzie, bo tyram do późnej nocy, więc tam róbta co chceta, ja w niedzielę jestem od 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastąpie Cię w sobote :) . Ten kto chce zagrać w sobotę niech wyśle mi zapro to znajomych na psn, wpiszcie w treści tematu "ustawka w u2" czy coś w tym stylu żebym od razu wiedział o co chodzi. Myśle że punkt 20:00 pasi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to jak ktoś chętny do pogrania jutro (sobota) to niech da znać na PW bądź tutaj, jutro cały dzień mam wolny więc nie ma problemu ;) HS jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się stało?

Brak routera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na szczęście grafik się zmienił i dziś jestem wolny, lecz niestety jutro mam na 6 ;/ lookne wieczorem czy ktoś z Was będzie (czekam na zapro od uczestników, jutro już jest ta nasza wcześniej umówiona gra) a póki co chyba tylko 2 osoby przysłały mi zapro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrał bym z wami multi ale dopiero wczoraj kupiłem grę. Muszę skonczyć całą kampanię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o dzisiejszej ustawcę, zapisane osoby prosze przeczytać 2 główne posty związane z nią (mój i Tomo) nie będę się powtarzał, bo chyba z dziećmi nie mam do czynienia, podkreślam żeby przysłać mi zaproszenia, póki co mam od dwóch osób. Obawiam się, że do ustawki nie dojdzie, mam nadzieję, że się mylę. Do zobaczenia o 20 przy konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem trochę o tym, ale zapro poszło. Mam nadzieję że będą wszyscy którzy się zgłosili. W razie czego zrobimy team z tych co będą i resztę graczy się wyszuka z neta ;)

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;) Ilu nas będzie to w tylu rozegramy grę, zgadamy się przez czat i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie! Cytując Link396; "jaki kraj taka ustawka". Nie udało nam się wbić jednocześnie do jednej gry, cały czas kogoś wywalało. Po blisko godzinie ja odpuściłem, panowie pewnie jeszcze próbują ale zważając na utrudnienia jakie mieliśmy wątpię czy coś z tego wyszło :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nasza dzisiejsza ustawka to podręcznikowy przykład jak takowa nie powinna wyglądać...

Ogromny problem przy połączeniu wszystkich graczy, jak jeden hostował grę, to jednego nie mogło dodać, jak inny hostował to nie wyłapywało kolejnego. Nic nie rozegraliśmy, nawet jednej gry, na końcu, na placu boju zostałem tylko ja i Madrok i nawet z nim nie udało mi się zagrać. Jednym słowem lipa, po ponad godzinnej walce się poddaliśmy.

Inna sprawa, połowa graczy zapisanych do gry wystawiła resztę do wiatru - tak to się nie robi (nie mówię o tych co napisali, że nie dadzą rady) Tyle w temacie.

Jedynym plusem jest to, że sprawdziłem mój HS - działa ;)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny jak ktoś by chciał pograć w tygodniu to zapraszam.

psn id: dzozitanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 ma online pass. Czy muszę kupić nową żeby móc pograć przez multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 ma online pass. Czy muszę kupić nową żeby móc pograć przez multiplayer.

Nie ma, śmiało możesz brać używkę, a multi będzie śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie dzisiaj pogram :)

konsolę odpalę ok 18 i będę czekać na zaproszenia,

psnid w profilu, HS jeśli potrzeba to mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygodę z multi w U2 dopiero zaczynam, ale chętnie mogę popykać :)

HS - brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ta ustawka na jaki temat miała być trofea czy tak aby se popykać, bo szukam chętnych do pomocy z protektoratem dziadostwo strasznie ciężkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie zagram zwłaszcza w Coopa i starcie drużyn.

Jak to jest z tym Coopem? Skończyłem na łatwym wszystkie 3 plansze, później wyszukało mi grę na trudnym którą też skończyłem. Następnie wyszukało następną, ale znowu na łatwym. O co chodzi? Skoro pozaliczałem wszystko na łatwym to myślałem, że teraz znajdzie mi same na trudnym, a później gdy już zalicze wszystkie 3 mapy będzie znajdywało miażdżące. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie zagram zwłaszcza w Coopa i starcie drużyn.

Jak to jest z tym Coopem? Skończyłem na łatwym wszystkie 3 plansze, później wyszukało mi grę na trudnym którą też skończyłem. Następnie wyszukało następną, ale znowu na łatwym. O co chodzi? Skoro pozaliczałem wszystko na łatwym to myślałem, że teraz znajdzie mi same na trudnym, a później gdy już zalicze wszystkie 3 mapy będzie znajdywało miażdżące. :rolleyes:

To zależy od tego kto jest hostem i jaki ma ustawiony poziom trudności. Jeśli nie chcesz bawić się na chybił trafił to najlepiej ustawkę zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×