Skocz do zawartości
ONE

[Online] Fifa 10

Rekomendowane odpowiedzi

Ustaweczki w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekam na chętnego do gry:)

psn id - biniu

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakby co również jestem chętny nick: muayfann

Tylko powiedzcie mi jak zmieniać taktykę przed i w trakcie meczu online!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakby co również jestem chętny nick: muayfann

Tylko powiedzcie mi jak zmieniać taktykę przed i w trakcie meczu online!

Przed meczem taktyke zmieniasz jak w normalnym meczu.A w trakcie meczu mozesz 3 razy wejsc w menu taktyki (tylko jak jestes w posiadaniu pilki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja w trybie online nie mam wogole opcji "wlasna taktyka" wiec jak niby moglbym ja modyfikowac. Mam tylko "szybka taktyka" gdzie podstawiam gotowe juz taktyki pod kierunki d-pada, o ile kojarze to formacji tez nie mpge edytowac tylko wybierac z listy gotowych

Edytowane przez muayfann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trzeba by na poważnie pomyśleć o stworzeniu drużyny w FIFA 10, jeśli ktoś interesuję się tym trybem to piszcie w tym temacie jak będzie trochę chętnych to coś się uda zoorganizować, psn id: pitry9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do onlinowego grania do nowo powstałego ladderka FIFA 10. rejestracja pod linkiem Zapisy do laddera 1on1 FIFA 10.PS3

kilka szczegółów :

Rozgrywki są prowadzone poprzez pierwszy międzynarodowy serwis mający swój oddział w Polsce CSL - Consoles Sports League , który jest odziałem ESL, największej na świecie ligi online dla komputerów PC.

Polski oddział istnieje dopiero 3 miesiące, w tym krótkim czasie zdołał zebrać ponad 110 zawodników, aktywnie grających w poprzednią odsłonę piłki nożnej ze stajni EA. W tym gronie można znaleźć laureatów mistrzostw Polski, a także turniejów międzynarodowych...

W obecnym sezonie planowane są następujące rozgrywki:

Cykl turniejów eliminacyjnych do mistrzostw Polski online w którym nagrody ufundował Polski oddział EA. Cupy podzielone są na eliminacje składające się z 8 oddzielnych eventów, w których zwycięzcy dostaną awans do turnieju finałowego a także nagrody rzeczowe w postaci gier i kont premium na CSL.

Turniej finałowy przewidziany jest na 8 zawodników, nagrodami bedą zestawy gier.

drugą formą rozgrywek jest ladder z systemem dowolnych wyzwań, każdy gra tyle ile chce, z kim chce i kiedy chce, a system premiuje wygrane na podstawie klasyfikacji w tabeli. Dla zawodnika, który będzie pierwszy w tabeli oczywiście nagrody. Gracz który rozegra największa liczbę spotkań równierz zostanie uhonorowany przez nas.

Zapraszam zatem do rozgrywek, jest to doskonała forma na sprawdzenie własnych umiejętności na tle polskiej sceny FIFA 10

dla osób niezarejestrowanych jeszcze na CSL i dla tych którzy nie mieli wcześniej styczności z tego typu serwisem podaje link z tutorialem jak sie zarejestrowac, jak dołączyć do rozgrywek, wszystko jest opisane krok po kroku

Zaczniej na CSL

pozdrawiam

Bartek "afek" Ziółkowski Comunity manager of CSL

Edytowane przez afek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisać i zapraszać mnie to skopię komuś tyłek :)

ID- d0kt0rPL

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos chce z was grac w ligowe rozgrywki w fife 10, prosze o kontakt ze mna. Miejsca pelno a zabawy (my juz gramy kilka sezonow) przednia. Idealnie by byl kontakt tutaj na pw lub ewentualnie gg. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Krótko i na temat ;)

PSN ID - tom85_PL

wysyłać zapro i inne PW chętnie zagram

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oskarek89

pisac i zagramy :)

mam dosc kretynow wychodzacych po stracie gola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie nie rozłącza się Wam jak gracie online? Ja zagrałem 2 mecze i mi je dwa razy rozłączyło i 2 porażki :| Bezsens !!!!!!!

Dziś premiera to serwery powinny chulać jak strzała, a tu takie jaja :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik (Zabrze) sie postaral 149.90 za nowa Fifke !

Moj psn id: Losdejfidos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny do gry , mój nick psn Killer--PL

Ps mnie też wyrzuciło wiele razy podczas gry. Jakiś błąd serwerów EA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest co prawda kiepski ale zagram z kims online :P PSN ID: matizpr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze tu jest duzo chetnych do grania online, moze stworzymy jedna lige na ps3 i wtedy bedzie ułatwiona gra ze znajomym. Jak beda chetni to moge zalozyc.

Edytowane przez Krookos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze tu jest duzo chetnych do grania online, moze stworzymy jedna lige na ps3 i wtedy bedzie ułatwiona gra ze znajomym. Jak beda chetni to moge zalozyc.

Pisze się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie założyłem lige. Nazwa ligi ---> "BialoCzerwoni" odemnie jest 3 znajomych, dzisiaj się wpiszą do ligi. Potrzebuje jeszcze 7 osob które gre na sieci traktuja powaznie a nie wyłaczaja sie jak przegrywaja. dodawajcie mnie do kontaktów a podam hasło do ligi!! Login "Krookos" gg 920020

Edytowane przez Krookos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja rowniez sie pisze na wszelkie rozgrywki online w Fifie10

Od sparingow po lige ,puchary itp...

Chtni pisac na PSN FinczerPL jestem prawie zawsze po 21 lub 22...

Aha jakby ktos byl chetny do stworzenia KLUBU i grania online to dawac znac ( tylko osoby z HS)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Także jestem chętny do gry, widziałem nawet, że drużyna jest, już się zapisałem;)

mój PSNID paweldomar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A organizujecie może drużynę ps3site? Nie ukrywam, że perspektywa grania stworzonym przez siebie zawodnikiem jest intrygująca i chciałbym to przynajmniej wypróbować.

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cos to ja tez chetnie pogram w jakims klubie swoja "gwiazda" :)

nick : dis-23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×