Skocz do zawartości
Slizer

NBA 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

Gra wyszła dzisiaj, pojawiły się już recenzje na IGN, czy też Operation Sports. Jestem bardzo ciekaw jak będzie się grało w tegoroczną edycję. Nba Live 10 znacznie podniosło poziom w porównaniu do swojej poprzedniczki, zobaczymy jak będzie z 2k10. Zamówiłem preorder, jak tylko zapoznam się z grą postaram się podzielić z Wami wrażeniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyszła dzisiaj, pojawiły się już recenzje na IGN, czy też Operation Sports. Jestem bardzo ciekaw jak będzie się grało w tegoroczną edycję. Nba Live 10 znacznie podniosło poziom w porównaniu do swojej poprzedniczki, zobaczymy jak będzie z 2k10. Zamówiłem preorder, jak tylko zapoznam się z grą postaram się podzielić z Wami wrażeniami :)

No faktycznie w niektorych sklepach juz mozna zamowic. Ale wiekszosc ma date 9.10.2009 choc oficjalnie niby dzis. Jak bedzie w HMV dzis to lykam od razu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorder juz od dawna złozony, mialem 2k8 byla miazga 2k9 opuscilem, a 2k10 musze miec :) gra wymiata, wystarczy obejrzec gameplay na youtube, a co do tego ze NBA live 10 podniosl poziom no to radze zagrac w demo tej gry, doslownie odrzuca no chyba ze ktos lubi gry arcade gdzie kazdy rzut wpada do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno kupuję :DD. Już się nie mogę doczekać, a co do live10 to jest o niebo lepsze od 09. Przynajmniej tak wywnioskowałem z dema 10 bo w 09 grałem u kolegi :P. Jednak król w kosza jest jeden NBA 2k. Już się nie mogę doczekać. A tak poza tym to różnica cenowa pomiędzy 2k i live jest dość duża. Wiecie czy można bedzie grać przez neta 5vs5 czy tylko 1vs1 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera w europie jest 9.10 a dziś jest premiera amerykańska.

Ja ma preorderka dawno złożonego. Gram w tą serię od początku nigdy się na niej nie zawiodłem i myśle że tym razem nie będzie inaczej.

Widać że poziom graficzny niewiele się różni od poprzedniczki ale co nie znaczy że jest zły, wręcz przeciwnie wygląda świetnie ale pewnie osiągnął już swój limit. Co do rozgrywki to nie wypowiadam się dopóki nie zagram ale na filmikach widać za dużą celność rzutów z dystansu, podobno drybling jest utrudniony i nie tak łatwo mija się przeciwników, zmieniony został "rating" zawodników, nie wiem czy dobry ale rozumiem zamysł, jest teraz większa róznica między zawodnikami w poprzedniej części za dużo było zawodników z "overall rating" powyżej 90, teraz mają taki tylko mega kozaki

W sumie i tak uważam że ta gra zarządzi ale przydałaby się jej jakaś konkurencja ponieważ moim zdaniem nba live odpada już na starcie (tam dalej nie ma sygnature style dla każdego zawodnika przynajmniej nie tak rozbudowanego jak w serii 2K)

Jeśli ktoś wie w jakim sklepie w polsce można dostać gre wcześniej to dajcie znać. Wspomnę tylko że sklep w którym złożyłem zamówienie przesunął datę premiery wersji na 360-tkę na ściśle nieokreślony dzień listopada a wersja na PS3 (na razie) pozostaje bez zmian czyli najbliższy piątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zawiedziony, że nie ma Nba 2k10 draft combination na Polskim PSN ;/ chętnie bym sobie wytrenowal swojego zawodnika ;p

Edytowane przez brunoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem udobruchany, że pojawi się także wersja PC. Po latach grania na produkcie EASports, jak odpaliłem po raz pierwszy NBA 2k9 (PC) to mi prawie szczena opadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A demko chyba powinno byc dzisiaj przynajmniej na USA PSstore. Oby, oby. Mozna gdzies juz dostac ta gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A demko chyba powinno byc dzisiaj przynajmniej na USA PSstore. Oby, oby. Mozna gdzies juz dostac ta gre?

Dzis jest Sroda wiec demka nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o stary praca potrafi wyprowadzic z poczucia czasu. no to do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję graczy aktywnych którzy chcą pograć w lidze... z założenia liga ma skupiać tylko Polaków... na początek 10 drużyn... jeśli będzie więcej chętnych możemy pomyśleć o rozszerzeniu... ale chodzi o to żeby ludzie którzy grają byli aktywni... i mieli konta zlinkowane ze swoimi gamer tagami na stronie 2ksports (na stronie ligi będą wszystkie informacje organizacyjne)... jesli jest ktoś chętny niech pisze do mnie PSN id grucha82 lub do mojego koleżki PSN id smoke_one... pozdro

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro albo w poniedzialek kupuje ta giere, chetnie sie dopisze do ligi jesli bedzie jeszcze miejsce. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro albo w poniedzialek kupuje ta giere, chetnie sie dopisze do ligi jesli bedzie jeszcze miejsce. pozdro.

myślę że spokojnie będzie miejsce na razie szukamy chętnych... zobaczymy ilu ludzi uda się zebrać ale chciałbym minimum 10... dzisiaj postaram się zrobić czata ligowego i będę zapraszał kolejnych graczy... od razu chciałbym zaznaczyć że drużyny będą przydzielane w taki sposób że każdy mówi kim chce grać... i od razu mówię że sacramento i boston są zajęte...

także galvis jak będziesz mógł wyślij mi friend invite

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne wysle, tylko jak wroce z pracy:) jak mozna rezerwowac to biore LA;)

to we friend requescie napisz mi że chcesz Lakersów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według tego

http://blog.us.playstation.com/2009/10/nba-2k10-new-demo-and-features/

demo ukarze się dopiero 15 tego miesiąca (na us store) , więc ja się wstrzymam z zakupem do czasu przetestowania dema.

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według tego

http://blog.us.playstation.com/2009/10/nba-2k10-new-demo-and-features/

demo ukarze się dopiero 15 tego miesiąca (na us store) , więc ja się wstrzymam z zakupem do czasu przetestowania dema.

po tym co zobaczyłem w demie live 10 biore to w ciemno... zresztą koledzy z ameryki zajarani 2k10...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepy już dziś wysyłają. No to czekam i jutro giercuje cały dzień moją Filadelfią jeśli kurier nie nawali. Ja bym chętnie zagrał jakąś ligę ale moge być czesto niedyspozycyjny więc chyba odpadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jesteście chętni wysyłajcie friend inv do mnie (grucha82) najlepiej od razu z drużyną którą chcielibyście grać... co do aktywności to wystarczy 1 mecz dziennie... zrobie zbiorczego czata i dogadamy to.. nie ma najmniejszego problemu przecież nie wymagam od was siedzenie 24/7 przed konsolą i grania... chodzi tylko o to żeby nie mieć dłuższych przerw w grze niż 3 dni, oczywiście jeśli coś wam wypadnie info do mnie lub do smoke_one i nie ma problema

Aktualnie zarezerwowane drużyny to:

Kings - grucha82

Celtics - smoke_one

Magic - fuardo

Lakers - galvis

Cavs - bam

Nuggz - kyni

Knicks - jarzab

Blazers - qmil

Rockets - drexler

Bulls - celticmurano

Hornets - brunoj

Pistons - slaVa

Spurs - OlszU_PL

Hawks - Hiszpan_77

No muszę przyznać że jest lepiej niż myślałem

Jak już ktoś ma grę to niech założy konto na 2ksports i powiąże je z grą... wtedy będziecie mieli dostęp do strony ligi... która ruszy jak wszyscy już będą mieli gry

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez zamówiłem preordera i mam pytanie kiedy rusza ta liga :) i szkoda ze juz jest zajete Orlando Magic. To ja rezerwuje Cleveland Cavaliers :) wyslalem ci zaproszenie jak cos :) mój nick BaMpl

Edytowane przez BaM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×