Skocz do zawartości
Slizer

NBA 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

a powiedzcie prosze mi, jak wyglada podlaczenie neta ?? wystarczy wpiac kabelek z netem, czy trzeba jeszcze gdzies cos poustawiac ?? prosze o pomoc bo nie mam pojecia jak to wyglada w przypadku ps3... aaa i jeszcze pytanko, czy z Neostrada sa jakies problemy, czy nadaje sie jako neta do ps3 ??

podpinasz kabelek bądź przez wifi wyszukujesz... przechodzisz przez kilka ekranów i jest... poszukaj na tym forum gdzieś napewno jest tutorial..

a co do neo to ja nie wiem... ja mam internet w aster i poza tym że musiałem na sztywno wpisać w konsoli DNSy nie miałem żadnych problemów z połączeniem i grą online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinasz kabelek bądź przez wifi wyszukujesz... przechodzisz przez kilka ekranów i jest... poszukaj na tym forum gdzieś napewno jest tutorial..

a co do neo to ja nie wiem... ja mam internet w aster i poza tym że musiałem na sztywno wpisać w konsoli DNSy nie miałem żadnych problemów z połączeniem i grą online

a powiedz mi jeszcze prosze jak wlaczyc i wyszukiwac w wifi ?? bo jak znajdziesz jakas siec, to laczysz sie do niej i potem normalnie jak masz plytke wlozona z gra to tam naciskasz trojkacik i masz internet shearch ( tzn chodzi mi o sciaganie latki, patcha jak sie ukaze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, chcialem na szybkiego uslyszec informacje... przpraszam

Jak sie patch ukaze i bedziesz zalogowany w Playstation Network to sie sam sciagnie na poczatku (najpierw Cie o tym poinformuje i spyta czy OK).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie patch ukaze i bedziesz zalogowany w Playstation Network to sie sam sciagnie na poczatku (najpierw Cie o tym poinformuje i spyta czy OK).

zarejestrowac moge sie tylko poprzez konsole ?? czy mozna z pc zalozyc konto na psn ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozecie mi powiedzieć jak w tej gierce zrobić jakies "fajne" wsady? chodzi mi o jakieś 360 czy pod nogami. czasami jak gam z konsolą to brayant właśnie wyczynia takie cuda pod koszem, że i ja chciałbym tak robić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozecie mi powiedzieć jak w tej gierce zrobić jakies "fajne" wsady? chodzi mi o jakieś 360 czy pod nogami. czasami jak gam z konsolą to brayant właśnie wyczynia takie cuda pod koszem, że i ja chciałbym tak robić :D

najpierw doprowadź dunkera żeby był "on fire" a późnej atakuj kosz... najlepiej będąc sam na sam... udało mi się zrobić parę razy 360, pod nogą i vincem ten jego wsad z łokciem... także podstawa to rozgrzanie zawodnika

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi mi o to, czy kręcenie prawym drązkiem ma jakiś wpływ na to jak będzie wygladał wsad?

na moje to nie ma żadnego wpływu...

Link do wątku ligowego tak dla przypomnienia

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi mi o to, czy kręcenie prawym drązkiem ma jakiś wpływ na to jak będzie wygladał wsad?

Jak najbardziej!! 

"Paczka" jaką wykonasz zależy od Dunk Package jaki ma dany zawodnik (więc James "Flight" White ma kompletnie inne paczki niż np Yao) i od tego tego w którą stronę trzymasz prawą gałkę (bodajże lewo regular dunk , góra power , prawo flashy , dół reverse, 360 pełen obrót -> rzadko wchodzi , patch, i wszystkie inne "półkółka" i ćwierćkółka" na bardziej wyczesane rzeczy jak -> elbow in the rim , between the legs, jumpman itp .. polecam practice, świetna zabawa z dobrymi dunkerami jak np. JR Smith , Vince, Joe Smith , Kobe , J-rich , D-12 etc etc ) .

Polecam też dobrze opanować post-game , świetny  tutorial: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo juz cos kiedy ma sie ukazac patch ?? bo na oficjalnej stronce juz cos tam pisza co ma byc we tym patchu poprawione, ale nie moge sie doczytac kiedy on wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo juz cos kiedy ma sie ukazac patch ?? bo na oficjalnej stronce juz cos tam pisza co ma byc we tym patchu poprawione, ale nie moge sie doczytac kiedy on wyjdzie

z tego co się zdążyłem zorientować w przeciągu chyba 3 tygodni ma wyjść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :) to drexler od drużyny rockets. dzisiaj dostałem wreszcie grę i chcę dołączyć do ligii jak deklarowałem wczesniej tylko nie wiem jak to fizycznei zrobioć na konsoli. Proszę o krótkie info z pomoca :) co zrbić krok po kroku. Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w serie nba2k (NIe ze nie lubie NBA bo lubie tylko jakos tak wyszlo) a teraz zamierzam ja nabyc.Dlatego mam pytanie czy mozna w tej czesci (10) stworzyc wlasnego zawodnika o wlasnym imieniu i nazwisku i dodac go do dowolnej druzyny i nim grac? I wcale nie chodzi mi o Draft Combine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w serie nba2k (NIe ze nie lubie NBA bo lubie tylko jakos tak wyszlo) a teraz zamierzam ja nabyc.Dlatego mam pytanie czy mozna w tej czesci (10) stworzyc wlasnego zawodnika o wlasnym imieniu i nazwisku i dodac go do dowolnej druzyny i nim grac? I wcale nie chodzi mi o Draft Combine

Można, chyba nawet jest za to jakieś trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze takie pytanko odnosnie sciagniecia patcha... czy poza zalozonym kontem na ps network, cos musze zrobic zeby moc spokojnie zassac patcha kiedy sie ukaze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze takie pytanko odnosnie sciagniecia patcha... czy poza zalozonym kontem na ps network, cos musze zrobic zeby moc spokojnie zassac patcha kiedy sie ukaze ?

Nawet nie musisz mieć konta na PSN założonego. Wystarczy samo podłączenie PS3 do sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, chyba nawet jest za to jakieś trofeum.

Jest trofeum, a co do kolegi jeszcze wyżej, to jest taka opcja i jest rewelacyjna, wiem bo gram ciągle ;)

Mam pytanko, kto gra już w tryb MY PLAYER, ma grajka na pozycji SG (Atlethic) i ma już jakies tam osiągnięcie??

Proszę o wiad. na PM

Edytowane przez Cr@zy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy jak wam idzie w trybie my player. ;p Moze byśmy jakaś drużynę stworzyli ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie musisz mieć konta na PSN założonego. Wystarczy samo podłączenie PS3 do sieci.

aha, to moglbys tak szybko powiedziec co dokladnie zrobic zeby pobrac patcha ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, to moglbys tak szybko powiedziec co dokladnie zrobic zeby pobrac patcha ??

no akurat zeby sie połączyć z netem to musisz mieć konto..

wszystkie informacje masz podawane "na bieżąco" przez kosole podczas rejestrowania , jedyne czego potrzebujesz to aktywny adres email.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy jak wam idzie w trybie my player. ;p Moze byśmy jakaś drużynę stworzyli ;p

Jeśli jest taka opcja to spoko.

Na jakiej pozycji masz gracza i co mu wybraleś?? (Scorer, Defense czy inne)

Na jakim jesteś etapie?? Ile masz overall'a??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×