Skocz do zawartości
Slizer

NBA 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mało w to Gram ;p Gram na SG 3 point shoter (za 3 mam juz 93 ;] ) ovr-47 i jestem narazie w d lidze ;/

Edytowane przez brunoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze was chwile pomecze z tym polaczeniem netowym....

Wlasnie udalo mi sie podlaczyc konsole do neta... powiedzcie mi gdzie mam wejsc zebym mogl sprawdzic czy sa jakies aktualizacje do gry ??

Czy poprostu wystarczy odpalic gre ?? i on automatycznie posciaga rozne dodatki, patche itp ??

Edytowane przez cwir
jak jest dostepny patch/update to gra Ci powie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalisz grę, a jesteś podłączony do neta to samo ci zaproponuje ściągnięcie patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ważne pytanie.

Mianowicie odpaliłem Sobie tryb Assocination (chyba tak się to pisze, mniejsza z tym) i odpaliłem mecz Bostonem szczęśliwy że będę miał chwile przerwy od MY PLAYER, a tu zonk, ponieważ miałem panowanie tylko nad Ray Allenem, tylko nad jednym zawodnikiem, nie rozumiem tego.

Czy coś zrobiłem źle?? Są jakieś na początku ustawienia i nie chcący coś ustawiłem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdź w my NBA, ustawienia controlera i tam będziesz miał jakim zawodnikiem sterujesz, będzie napisana jego pozycja, np. point guard, i zmień tam na "none".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdź w my NBA, ustawienia controlera i tam będziesz miał jakim zawodnikiem sterujesz, będzie napisana jego pozycja, np. point guard, i zmień tam na "none".

no dzięki za pomoc :)

musiało się samo ustawić od tego że gram SG w MY PLAYER ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamowilem swoja kopie na allegro (dzis wyslano kurierem UPS),moze jutro bedzie moze za 2 dni

Pytałem juz na ten temat ale troche niedokladnie mi odpowiedziano.A pytalem mianowicie o to czy mozna stworzyc wlasnego zawodnika i nim grac w lidze.Ale nie chodzi mi o tryb "MY PLAYER" (ktory nawiasem mowiac bede ogrywal setki godzin :P) tylko o zwykly tryb tworze gracza i steruje cala piatka ;)

Nie moge sie doczekac gry (nawet jesli nie ma tego o co pytam)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wam tez nie chce sie polaczyc z netem gra ???

dzisiaj mieli chyba awarie jakas ewentualenie cos naprawiali bo wczoraj nie mozna bylo grac ligowych... ale juz wszystko jest ok... znaczy laczy sie bo ligowego jeszcze nie zagralem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mieli chyba awarie jakas ewentualenie cos naprawiali bo wczoraj nie mozna bylo grac ligowych... ale juz wszystko jest ok... znaczy laczy sie bo ligowego jeszcze nie zagralem biggrin.gif

juz dziala... ale z tego co widze to jaka paranoja... wyniki dzisiejszych meczow... to np 7-0 .... cos chyba nie dokonca im trybi z tym wszystkim :/

a w nba live 10 juz troche lepiej ... z 4 meczy sa poprawne 2 wyniki... :) dwa inne to 0-0... ale za to skaldy sa ciekawie updatowane... np kontuzjowany a.jamison jest jakos IR3... czyli nie gra... podobnie z B.Griffin... to mi sie widzi... lecz niestety w 2k10 zadnych takowych zmian nie widac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem kurierem swoja kopie (czekałem 24h).Jak narazie ogrywam tryb MY PLAYER.Nie jestem już (kiedys bylem anwet) wielkim fanem NBA ale w gre jak zaczelem grac okolo 17 to skonczylem o 4 w nocy.Zrobilem sobie playmakera i sobie nim pomykam.Jak narazie najwyzsza nota jaka otrzymalem jest B- i gram w D-lidze.Zobaczymy co bedzie dalej ;)

Grafika 10/10

Grywalnosc 9/10

Muzyka 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz dziala... ale z tego co widze to jaka paranoja... wyniki dzisiejszych meczow... to np 7-0 .... cos chyba nie dokonca im trybi z tym wszystkim :/

a w nba live 10 juz troche lepiej ... z 4 meczy sa poprawne 2 wyniki... :) dwa inne to 0-0... ale za to skaldy sa ciekawie updatowane... np kontuzjowany a.jamison jest jakos IR3... czyli nie gra... podobnie z B.Griffin... to mi sie widzi... lecz niestety w 2k10 zadnych takowych zmian nie widac :(

w 2k tez to jest zrobione... przykladowo w kings ktorymi gram nie ma teraz Francisco Garcii bo ma kontuzje

co do nba today to podobnie jak z meczami ligowymi tutaj wystepuja problemy z serwerami... mysle ze po zapowiedzianym patchu bedzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 2k tez to jest zrobione... przykladowo w kings ktorymi gram nie ma teraz Francisco Garcii bo ma kontuzje

co do nba today to podobnie jak z meczami ligowymi tutaj wystepuja problemy z serwerami... mysle ze po zapowiedzianym patchu bedzie lepiej

mozliwe ze masz racje... np rano kiedu odpalam nba today... nie mam aktualizacji ... dopiero wyrzucenie saveow z NBA TODAY i Rosters, po ponownym uruchomieniu gry aktualizuje mi wszystko ladnie idealnie... mam wglad do player progression, np gortatowi przybyl +1 pkt do overalla gdzie jeszcze wczoraj nie aktualizowalo mi tego...box score sa autentyczne i zgadzaja sie ze stanem rzeczywistym... wiec wsyzstko jak najlepiej dziala... ale niestety zebyto sie aktualizowalo nalezy usunac savy.... chyba ze u mnie tylko takie rzeczy sie dzieja... ?? Czy u was automatycznie wszystko sie ladnie zgrywa ??

a jeszcze zauwazyllem, ze podczas association... rozegralem juz ponad 30 spotkan i jeszcze w zadnymn meczu nioe ujrzalem ze ktorys z moich jak i przeciwnikow zawodnik nie mial KONTUZJI ... a mam ustawiona ze jest wlaczona !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze masz racje... np rano kiedu odpalam nba today... nie mam aktualizacji ... dopiero wyrzucenie saveow z NBA TODAY i Rosters, po ponownym uruchomieniu gry aktualizuje mi wszystko ladnie idealnie... mam wglad do player progression, np gortatowi przybyl +1 pkt do overalla gdzie jeszcze wczoraj nie aktualizowalo mi tego...box score sa autentyczne i zgadzaja sie ze stanem rzeczywistym... wiec wsyzstko jak najlepiej dziala... ale niestety zebyto sie aktualizowalo nalezy usunac savy.... chyba ze u mnie tylko takie rzeczy sie dzieja... ?? Czy u was automatycznie wszystko sie ladnie zgrywa ??

a jeszcze zauwazyllem, ze podczas association... rozegralem juz ponad 30 spotkan i jeszcze w zadnymn meczu nioe ujrzalem ze ktorys z moich jak i przeciwnikow zawodnik nie mial KONTUZJI ... a mam ustawiona ze jest wlaczona !!

@association: masz szczęście ,  w moich Clippersach podczas meczu Eric Gordon zerwał ścięgno achillesa i ma 10 - 12 miesięcy z głowy .. chociaż animacja jak leżał i zwijał się z bólu wyglądała całkiem nieźle.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem 2 mecze online (ranked) niestety przegrane

gdzie moge sprawdzic jakies rankingi czy dane z tych meczy (moj ranking albo cos) ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam można się jeszcze zapisać do ligi jak tak to jestem chętny :)

PS

I mam jeszcze pytanie jak założyć sobie ten indefikator Ps3 z trofeami ? :)

Edytowane przez Majkel48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam jeszcze pytanie jak założyć sobie ten indefikator Ps3 z trofeami ? :)

Proponuje kliknąć na identyfikator innego użytkownika, a tam już wszystko jest proste. ;)

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam można się jeszcze zapisać do ligi jak tak to jestem chętny :)

jako że liga już działa także w tym momencie jest to nie możliwe... ale następną edycję planujemy rozszerzyć więc napisz do mnie na psn id

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy mniej więcej będzie ta nowa edycja jak skończy się ten sezon ??

Edytowane przez Majkel48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy mniej więcej będzie ta nowa edycja jak skończy się ten sezon ??

na razie mamy problemy z rozegraniem tego sezonu... a nowa edycje prawdopodobnie rozpoczniemy po sezonie regularnym... zreszta tak sie robi w ligach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie tez problem z NBA TODAY ??? Ja mam tylko aktualne z dwoch pierwszych dniach sezonu... potem n ic sie nie aktualizuje...jedynie co zmieniaja sie gry ktore maja zostac rozegrane... wynikow brak.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie tez problem z NBA TODAY ??? Ja mam tylko aktualne z dwoch pierwszych dniach sezonu... potem n ic sie nie aktualizuje...jedynie co zmieniaja sie gry ktore maja zostac rozegrane... wynikow brak.. :/

a probowales usuwac dane na ten temat z konsoli.. ponoc pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a probowales usuwac dane na ten temat z konsoli.. ponoc pomaga

nie nie probowalem... ale nie bardzo wiem o co chodzi z tymi danymi... ? moglbys mi prosze wytlumaczyc jak to zrobic i gdzie szukac tych danych... ??

a tak wogole to dzisiaj wogole nmie chce wejsc do NBA TODAY... jakis blad z serwerem maja chyba... :/ tez nie mozecie wejsc poki co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×