Skocz do zawartości
ONE

[Online] Nba 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj wszelkie ligi, ustawki i kontakty odnosnie NBA 2K10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLSKA LIGA 2K10

Dobra Panowie ligowcy info od komisarza :biggrin::

- WYŁĄCZNIE ON BALL DEFENCE

- poziom trudności HOF

- długość kwarty 8 minut

- bez cheesing i cherry picking

- 1 dodatkowy wolny gracz na zespół

- liczba meczów regular sizon = liczba uczestników x 2

- ewentualne zmiany w slidersach po rozpoczęciu ligi

- trade po 5 rozegranych meczach

- nie ma leczenia kontuzjowanych graczy

i najważniejsza sprawa

ruszamy w poniedziałek ewentualnie jak się nie uda to we wtorek... ale wtorek jest granicznym terminem... ja proponuję zbiórkę na czacie ligowym w poniedziałek o 21:30... jeśli macie jakieś inne terminy piszcie co byśmy doszli do jakiegoś wpólnego rozwiązania...

jeśli już ustalimy godzinę zbiórka jest OBOWIĄZKOWA... kogo nie będzie nie zagra w lidze... tylko w razie czego proszę się nie obrażać i dalej aktywnie uczyestniczyć w czacie... chodzi o stworzenie czegoś ala społeczność 2k wśród polskich posiadaczy PS3, poza tym jak ktoś się wykruszy będzie można wejść na jego miejsce

Oficjalna lista adminów ligi:

grucha82

smoke_one

mr_geez

w razie jakiś pytań piszcie do któregoś z adminów.

KTO MA JUŻ GRĘ BO POJAWIŁA SIĘ PROPOZYCJA ŻEBY TROCHE OPÓŹNIĆ START??

Lista uczestników

Kings - grucha82

Celtics - smoke_one

Lakers - galvis

Cavs - bam

Nuggz - kyni

Knicks - jarzab

Blazers - qmil

Rockets - drexler

Bulls - celticmurano

Hornets - brunoj

Pistons - slaVa

Spurs - OlszU_PL

Clippers - Hiszpan_77

Thunder - mr_geez

Hawks - Drzemek

Mavs - raadoo

Jazz - stempien83

Suns - Melo

Raptors - Brylu

no i jedna osoba nam odpadła... na miejsce fuardo wejdzie rafalb85... i prawdopodobnie przejmie po nim Orlando Magic... chyba że macie jakieś inne rozwiązanie

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze kwarta 7 minutowa to bedzie idealnie. 8 miinut wiecej na caly mecz wiec wilk syty i owca cala jak to mowia to jest moja propozyjca. Faktycznie 5 minutowe kwarty to zdeczka za malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek to raczej nie ruszymy bo właśnie został ogłoszny 12 godzinny "server maintenance" na ten dzień. Co do kwestii że nie można nawet odebrać telefonu podczas gry, nie ma z tym problemu gdyż przysługuje każdemu graczowi 3 minutowa pauza (chyba na cały mecz ale możliwe że po 3 minuty na każdą połowę). Tempo gry jest szybkie i zobaczycie że 8 minutowe kwarty sa optymalnym rozwiązaniem. 

@draft, oto defaultowe całkowite ratingi zespołów w 2k10 , będziemy brać zawodników w odwrotnej kolejności do ratingu czyli najsłabszy zespół (kings raadeckiego) ma "pick" z numerem 1 itd itp ..

OVERALL

88 Lakers

88 Celtics

86 Nuggets

85 Cavaliers

83 Magic

83 Mavericks

81 Rockets

80 Spurs

80 Hawks

80 Hornets

80 Grizzlies

79 Blazers

79 Jazz

79 Warriors

78 Sixers

78 Wizards

78 Pistons

77 Heat

76 Thunder

76 Clippers

75 Knicks

73 Suns

73 Bobcats

73 Bulls

73 Raptors

72 Pacers

71 Wolves

71 Nets

68 Bucks

65 Kings

nie wiem jeszcze jak rozwiążemy sprawę z zespołami które mają ten sam OVERALL (losowanie , meczo o pick?) ale coś w ciągu weekendu wymyślimy.. 

pozdro..

EDIT: mój pomysł na kolejność wśród drużyn jest taka aby zsumować ratingi TEAM OFFENSE i TEAM DEFENSE i ten zespół który ma niższą sume tych dwóch współczynników wybiera wcześniej.  

EDIT 2 : edycja kompletnie nie działa jak powinna nam moim komputerze a zapomniałem dodać że EDIT  odnosi sie do sytuacji gdy drużyny mają ten sam OVERALL rating ( jak np Lakers i Celtics) więc wcześniej będą wybierać Celtics gdyż 

Celtics OVR 88 , OFFENSE 88 , DEFENSE 90 -> suma O + D = 178 

Lakers OVR 88 , OFFENSE 90 , DEFENSE 91 -> suma O + D = 181   

tym sposobem wiemy że Lakers mają ostatni pick a Celtics.

i tą formułę możemy stosować w każdym przypadku.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego mialo by sie zwalniac !!!!. Ja wlasnie jestem za tym by grali wszyscy co maja na to ochote. Wiec jak sa druzyny wolne to dlaczego ma sie ich nie wykorzystac. To jest moje prywatne zdanie i licze sie z organizatorami ligi ktorzy mowia ze jak jest komplet druzyn to niby liga zle sie toczy. NIe mam w tym doswiadczenia ale jak dla mnie im nas wiecej tym lepiej. Maksymalnie oczywiscie 30 druzyn. LEpiej sobie zagrac ze wszytskimi, chyba ze to sie jakos terminowo nie da przeskoczyc. CO za roznica czy bedzie nas 20 czy 24 np. Tak wiecej pewnie sie nie zglosi. Ale ja naprawde ze szczerym sercem bym cie widzial w lidze i tyle tak czekamy na start jeszcze tydzien.

ps. Tak sobie licze i licze jestem w pierwszej 10 rankingu hehehe mam 3 wtopy na ponad 30 meczy jak nic o ile nie wiecej wygranych. Ale jak moge to sprawdzic jak mi nie dolicza FUCK !!!!. Wiec pokazuje 124 miejsce hehehe parodia. DAVIS BARON !!!!!!! koles poezja. Druzynka naprawde ma przyszlosc piki 2007 Thornton 2008 Gordon 2009 Griffin mlode gniewne do tego DAVIS co uklada sie pod nich i mieso pod kosz w postaci KAMANA czego chciec wieececj. NA deser CAMBY ktorego zawsze dazylem duza sympatia za obrone.

Sorrka za bledy ale czasem sie jakas litera nie nacisnie i wychodza bledy ze wstyd hehe

Edytowane przez Hiszpan_77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego mialo by sie zwalniac !!!!. Ja wlasnie jestem za tym by grali wszyscy co maja na to ochote. Wiec jak sa druzyny wolne to dlaczego ma sie ich nie wykorzystac. To jest moje prywatne zdanie i licze sie z organizatorami ligi ktorzy mowia ze jak jest komplet druzyn to niby liga zle sie toczy. NIe mam w tym doswiadczenia ale jak dla mnie im nas wiecej tym lepiej. Maksymalnie oczywiscie 30 druzyn. LEpiej sobie zagrac ze wszytskimi, chyba ze to sie jakos terminowo nie da przeskoczyc. CO za roznica czy bedzie nas 20 czy 24 np. Tak wiecej pewnie sie nie zglosi. Ale ja naprawde ze szczerym sercem bym cie widzial w lidze i tyle tak czekamy na start jeszcze tydzien.

Po pierwsze ja nie mam pewności że zagrają wszyscy którzy się zgłosili... dlatego liczba graczy zostamknięta na 20... chodzi o to żeby była duża intensywność meczów i żeby gracze byli aktywni... co nam po 30 drużynowej lidze kiedy połowa nie gra... to jest bez sensu...

We wtorek to raczej nie ruszymy bo właśnie został ogłoszny 12 godzinny "server maintenance" na ten dzień. Co do kwestii że nie można nawet odebrać telefonu podczas gry, nie ma z tym problemu gdyż przysługuje każdemu graczowi 3 minutowa pauza (chyba na cały mecz ale możliwe że po 3 minuty na każdą połowę). Tempo gry jest szybkie i zobaczycie że 8 minutowe kwarty sa optymalnym rozwiązaniem.

w takim razie co wstrzymujemy się do środy??

EDIT 2 : edycja kompletnie nie działa jak powinna nam moim komputerze a zapomniałem dodać że EDIT odnosi sie do sytuacji gdy drużyny mają ten sam OVERALL rating ( jak np Lakers i Celtics) więc wcześniej będą wybierać Celtics gdyż

Celtics OVR 88 , OFFENSE 88 , DEFENSE 90 -> suma O + D = 178

Lakers OVR 88 , OFFENSE 90 , DEFENSE 91 -> suma O + D = 181

tym sposobem wiemy że Lakers mają ostatni pick a Celtics.

i tą formułę możemy stosować w każdym przypadku..

moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie... szybkie i skuteczne

To kiedy zaczynamy bo po przeniesieniu tego wątku ludzie przestali się udzielać... ja będę dopiero jutro w domu i wtedy postaram się wysłać info do ludzi o starcie

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dwa razy próbowałem zagrać ligowy i się nie udało niestety... Link do naszej ligi w każdym razie dzisiaj postaram powysyłać zarezerwowane drużyny... i wbijajcie na czat ligowy jeśli będziecie online wtedy sprawniej to wszystko pójdzie... będę online w okolicach 21:30

PS. to że liga zostanie założona nie znaczy że dzisiaj wystartuje

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo!

wyślij mi invite do ligi na stronie 2k raadecki , moje ID mr_geez ..

a to tak można??... bo chyba można tylko z konsoli... w każdym razie wysłałem

STRONA LIGI PO LIFTINGU jest forum

Rockets - drexler

Bulls - celticmurano

Mavs - raadoo

Panowie macie już gry?? poza tym nie mam Was w swojej friend liscie...

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOMUNIKAT:

RUSZAMY W PIĄTEK... WOLNE MIEJSCA OBSADZIMY WYBRANYMI DRUŻYNAMI NA FIKCYJNYCH KONTACH I JEŚLI KTOŚ W TRAKCIE KUPI GRĘ ZOSTANIE WŁACZONY DO LIGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za piątkiem w środe już na pewno będę miał grę więc bedziemy mogli zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie drużyny jeszcze zostały?

w tej chwili wszystkie miejsca obsadzone ale jak się ktoś wykruszy będziesz mógł zająć jego miejsce... także wyślij mi firend inv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili wszystkie miejsca obsadzone ale jak się ktoś wykruszy będziesz mógł zająć jego miejsce... także wyślij mi firend inv

a moze ktos z tych, ktorzy sie nie zalapali, chcialby zalozyc lige o zlagodzonym rygorze? :) Swiadomie sie nie zglaszalem do powyzszej ligi, bo nie jestem w stanie zdeklarowac grania jednego meczu dziennie. Moze jest wiecej takich jak ja, ktorzy nie maja az tak wiele czasu, i moga poswiecic na granie np polowe czasu wymaganego w powyzszej lidze? Wiecie- taka liga dla pracujacych mezow i ojcow :) chetnie bym sie zapisal... :)

a poki co, nastawiam sie na sledzenie waszej ligi- mam nadzieje,ze kazdy bedzie mial dostep do strony waszej ligi (obecnie mam) i ze nie bedzie to zahaslowane? Chetnie popatrze jak to wszystko sie odbywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos z tych, ktorzy sie nie zalapali, chcialby zalozyc lige o zlagodzonym rygorze? :) Swiadomie sie nie zglaszalem do powyzszej ligi, bo nie jestem w stanie zdeklarowac grania jednego meczu dziennie. Moze jest wiecej takich jak ja, ktorzy nie maja az tak wiele czasu, i moga poswiecic na granie np polowe czasu wymaganego w powyzszej lidze? Wiecie- taka liga dla pracujacych mezow i ojcow :) chetnie bym sie zapisal... :)

a poki co, nastawiam sie na sledzenie waszej ligi- mam nadzieje,ze kazdy bedzie mial dostep do strony waszej ligi (obecnie mam) i ze nie bedzie to zahaslowane? Chetnie popatrze jak to wszystko sie odbywa.

ja powiem tak... co do tego grania 1 meczu dziennie... regular season będzie trwał 2 miesiące i w tym czasie będzie trzeba rozegrać 40 meczów... wiec może ten 1 mecz zostanie zniesiony... ale nie może być tez długich przestojów bo to jest bez sensu

a strony lig na 2ksports.com nie są hasłowane także każdy ma dostęp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak... co do tego grania 1 meczu dziennie... regular season będzie trwał 2 miesiące i w tym czasie będzie trzeba rozegrać 40 meczów... wiec może ten 1 mecz zostanie zniesiony... ale nie może być tez długich przestojów bo to jest bez sensu

a strony lig na 2ksports.com nie są hasłowane także każdy ma dostęp

ja osobiscie mam tak, ze jednego wieczora moge rozegrac nawet kilka meczy, a potem np 2-3 przerwy, wiec w moim rozumieniu ligi, zupelnie mnie to eleminuje, bo bede hamowal pozostalych- dlatego sie nie zglaszalem. Stad pomysl z liga, ktora bedzie trwala troche dluzej i bedzie miala mniejsze wymagania czasowe.

To fajnie- chetnie bede to obserwowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie mam tak, ze jednego wieczora moge rozegrac nawet kilka meczy, a potem np 2-3 przerwy, wiec w moim rozumieniu ligi, zupelnie mnie to eleminuje, bo bede hamowal pozostalych- dlatego sie nie zglaszalem. Stad pomysl z liga, ktora bedzie trwala troche dluzej i bedzie miala mniejsze wymagania czasowe.

To fajnie- chetnie bede to obserwowal

tylko że jak są długie przestoje to później liga umiera śmiercią naturalną... po prostu ludzie przestają wchodzić... a u nas jak masz przestój to dajesz znać do któregoś z adminów i jest ok... w końcu możesz mieć dostęp do ligowej strony forum itp... to jest pierwszy sezon... przecieramy szlaki w Polsce (przynajmniej na PS3) i dużo rzeczy zapewne jeszcze się zmieni... w razie jakbyś jednak zmienił zdanie co do uczestnictwa wyślij mi friend inv na psniea. I nikogo nie będziesz hamował... jedynie będziesz miał zaległości

WAŻNE INFO:

Zmieniłem zasady aktywności z 1 meczu dziennie na 5 tygodniowo, co by nie odstraszać ludzi :)

i zachęcam do aktywnego korzystania z forum na stronie ligi

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem zasady aktywności z 1 meczu dziennie na 5 tygodniowo, co by nie odstraszać ludzi :)

i zachęcam do aktywnego korzystania z forum na stronie ligi

:)

wyslalem zgloszenie na rezerwowego na psn'ie

moj psnid: pat1313

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna bardzo ważna sprawa... proszę przed startem zapoznać się z obowiązującymi zasadami i ewentualnie pytać... w trakcie ligi tłumaczenia że "ja nie wiedziałem" nie będą uznawane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś się zwolni to proszę brać mnie pod uwage.

PSN ID - s_radzki

Btw, oprócz ligi ktoś gra mecze online towarzyskie?

Szukam znajomych do tego, a chwilowo z tym lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś się zwolni to proszę brać mnie pod uwage.

PSN ID - s_radzki

Btw, oprócz ligi ktoś gra mecze online towarzyskie?

Szukam znajomych do tego, a chwilowo z tym lipa.

kazdy sypie w wolnej chwili sparingi:) zobacz kto jest na liscie ligoqej i zapraszaj, z wiekszasocia na pewno zagrasz mily odstresowujacy baskecik:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×