Skocz do zawartości
ONE

[Online] Nba 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) To drexler od drużyny rockets. dzisiaj dostałem wreszcie grę i chcę dołączyć do ligii jak deklarowałem wczesniej tylko nie wiem jak to fizycznei zrobioć na konsoli. Proszę o krótkie info z pomoca :) co zrbić krok po kroku. W granie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze dziwne pytanie zadaje ale naprawde nie wiem co zrobic by napisac cos na forum 2ksports w naszej lidze oczywisce. Wchodze w forum PL Liga otwieram temat i rybka nie widze nigdzie dodaj odpowiedz albo cos ?????. Konto zalozone jestem zarejestrowany ale za bardzo nie mam pojecia gdzie sie tam dodaje wpisy. Prosze o pomoc. Chce wybrac zawodnika i napisac jakiego. Bedzie to Andre Iguodala hehehe za Jerome James. Philadelphia i Chicago

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce wybrac zawodnika i napisac jakiego. Bedzie to Andre Iguodala hehehe za Jerome James. Philadelphia i Chicago

A czy ktos moglby w paru zdaniem opisac na jakich zasadach dziala dobieranie zawodnikow? Tzn skad dobieramy, jakas list itp, czy sa jakies ograniczenia w overall, czy po prostu chodzi o zwolnienie jednego miejsca... Z gory dzieki za pomoc.

info do "komisarza" :)

Wczoraj mi sie cos chyba z routerem powalilo, bo nie moglismy sie polaczyc i mialem info ze strony 2K. Probowalem tez z innymi i taki sam efekt. Ale po restarcie calosci bylo juz dobrze, wiec mam nadzieje ze nie bedzie klopotow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja też jestem chetny na mily baskecik w 2k10, do tej pory gralem w we wczesniejsze serie ale na PS2, ale gierka miodzio. Choc nie powiem diametralnie inaczej sie gra na PS3, najwiekszy dyskomfort w tym ze nie mozna zmienic przyciskow na padzie pod wlasna konfiguracje.

Jak jest mozliwosc to jestem chetny na rezerwowego ligi - zespol Memphis. Moj PSNid to mandzurian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos moglby w paru zdaniem opisac na jakich zasadach dziala dobieranie zawodnikow? Tzn skad dobieramy, jakas list itp, czy sa jakies ograniczenia w overall, czy po prostu chodzi o zwolnienie jednego miejsca... Z gory dzieki za pomoc.

info do "komisarza" :)

Wczoraj mi sie cos chyba z routerem powalilo, bo nie moglismy sie polaczyc i mialem info ze strony 2K. Probowalem tez z innymi i taki sam efekt. Ale po restarcie calosci bylo juz dobrze, wiec mam nadzieje ze nie bedzie klopotow...

wszystko jest na stronie ligowej w sekcji forum w watku WOLNI AGENCI

Witam,

ja też jestem chetny na mily baskecik w 2k10, do tej pory gralem w we wczesniejsze serie ale na PS2, ale gierka miodzio. Choc nie powiem diametralnie inaczej sie gra na PS3, najwiekszy dyskomfort w tym ze nie mozna zmienic przyciskow na padzie pod wlasna konfiguracje.

Jak jest mozliwosc to jestem chetny na rezerwowego ligi - zespol Memphis. Moj PSNid to mandzurian

lista druzyn jest juz zamknieta... i wtej chwili wszystkie pozycje sa obsadzon, ale jesli cos sie zwolni to bedziesz mogl zagrac druzyna z ligi

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ "Dispersal Draft" (jak to się profesjonalnie nazywa ;) ) :

Biorąc pod uwagę że mamy 20 drużyn w lidze to z pozostałych zespołów które nie są używane , userzy mogą wybrać 1 dodatkowego gracza. Do tej pory wybrani zostali zawodnicy z nr 1 ( D. Granger do Kings) i nr 2 ( A. Iguodala do Bulls) . Kolejność picków w drafcie została ustalona na podstawie rankingu OVR drużyn w naszej lidze (czyli najsłabszy zespół Kings wybierał jako pierwszy a Lakers będą wybierać jako ostatni czyli z numerem 20). Zawodnika którego chcemy wpisujemy na forum na naszej ligowej stronie a jeden z adminów przydziela go do waszego zespołu (pamiętajcie że trzeba też podać za kogo go chcemy ze względu na ograniczenie pojemności rostera każdej drużyny, nie ma "inactive list") 

Proszę userów o przeanalizowanie kogo chcą wybrać i jak najszybsze info na naszej stronie ligowej (lub tutaj jeśli ktoś ma problemy z "linkowaniem" swojego PSN z kontem na 2ksports.com) 

adres naszej strony ligowej : 

http://community.2ks...ex.cfm?l=213634

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę userów o przeanalizowanie kogo chcą wybrać i jak najszybsze info na naszej stronie ligowej (lub tutaj jeśli ktoś ma problemy z "linkowaniem" swojego PSN z kontem na 2ksports.com)

Chciałbym tylko dodać żeby możliwie jak najszybciej zgłaszać swoje picki co by nie blokować innych... bo w przeciwnym razie będziemy niestety musieli stosować zasadę "przepadnięcia kolejki"

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Utworzyłem konto na 2k.com i nie wiem jak polączyć je z ligą czy PSNid. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sie ma start ligi do dobierania wolnych agentow? Czekamy az kazdy wybierze swojego (jakos wolno to idzie...) czy na razie gramy bez dodatkowych zawodnikow? Moze niech kazdy wysle do ciebie PM z nazwiskiem swojego picka, i jezeli nic sie nie bedzie powtarzac, to przydzielisz wybory, wtedy kiedy okaze sie, ze nikt wczesniej nie wzial danego zawodnika? Moze tak pojdzie to sprawniej...?

i jeszcze jedno podobne pytanie: czy mecze musza byc grane wg kolejnosci kalendarza? Tzn przykladowo: pierwszy mecz z graczem X ale go nie ma, a nastepny gram z Y ktory akurat jest i chce grac, to moge zaczac od drugiego meczu? Jak to wyglada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to mozesz grac z tym co jest na sieci wiec obojetnie jaka kolejka. Ja np zagraalem mecz z 5 kolejki. Co do wybierania zawodnikow to faktycznie dlugo to bedzie trwac jak ktos np wybiera 14 w kolejce to bedzie troche czekal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego będzie wprowadzony limit czasu na draft.. Nie będziemy czekać w nieskończoność, jak ktoś go przegapi to traci kolejkę i będzie wybierać na końcu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego będzie wprowadzony limit czasu na draft.. Nie będziemy czekać w nieskończoność, jak ktoś go przegapi to traci kolejkę i będzie wybierać na końcu.

No tak, tylko zeby uniknac sytuacji takiej, ze czyjas kolej minie wtedy kiedy akurat nie bedzie mial dostepu do kompa, proponowalem wysylanie typow jako wiadomosc. Mozna tam np podac trzy propozycje, i wtedy moze sie uda to zalatwic jakos plynnie... ? Zly pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko zeby uniknac sytuacji takiej, ze czyjas kolej minie wtedy kiedy akurat nie bedzie mial dostepu do kompa, proponowalem wysylanie typow jako wiadomosc. Mozna tam np podac trzy propozycje, i wtedy moze sie uda to zalatwic jakos plynnie... ? Zly pomysl?

zły...

draft niech sie odbedzie o okreslonej godzinie i kazdy bedzie mial 5 minut na wybor zawodnika... sprawdzilo sie w innych ligach (NBA na PC)

Edytowane przez DRZEMEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA !!

DRAFT jest w trakcie , prosze o kontakt na forum kto kogo bierze .. teraz poszukiwany jest user od Miami Heat , Pat1313 !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz Hornets

Ci ktorzy chca na liste rezerwowa prosze wysylac do mnie lub geeza friend inv... zwolnilo sie Cavs takze jakby ktos byl chetny zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"WIELKIE DZIĘKI" - NAJPIERW WYBRANĄ PRZEZE MNIE DRUŻYNE (ROCKETS) ODDALIŚCIE KOMUŚ INNEMU, A TERAZ CAVS TEŻ JUŻ MA KTOŚ INNY. SUPER... A JAK PISZĘ OD 3 DNI DO grucha82 ŻE CAŁY CZAS MAM PROBLEM Z KOMUNIKATEM "YOU HAVE NO PENDING INVITATIONS" TO ZERO ODPOWIEDZI.... JESZCZE RAZ "WIELKIE DZIĘKI"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"WIELKIE DZIĘKI" - NAJPIERW WYBRANĄ PRZEZE MNIE DRUŻYNE (ROCKETS) ODDALIŚCIE KOMUŚ INNEMU, A TERAZ CAVS TEŻ JUŻ MA KTOŚ INNY. SUPER... A JAK PISZĘ OD 3 DNI DO grucha82 ŻE CAŁY CZAS MAM PROBLEM Z KOMUNIKATEM "YOU HAVE NO PENDING INVITATIONS" TO ZERO ODPOWIEDZI.... JESZCZE RAZ "WIELKIE DZIĘKI"....

po pierwsze to Ty juz byles podpiety jako cavs... nie miales pending invitations bo juz byles w lidze... a co sie stalo ze przestales miec cavs nie wiem... wyslalem Ci wiadomosc na PSNie z pytaniem czemu wyszedles z lig... moge Ci to wynagrodzic w ten sposob ze bedziesz 1 na liscie rezerwowej

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to Ty juz byles podpiety jako cavs... nie miales pending invitations bo juz byles w lidze... a co sie stalo ze przestales miec cavs nie wiem... wyslalem Ci wiadomosc na PSNie z pytaniem czemu wyszedles z ligi

również mogę się pobawić, może nie w lidze prywatnej, bo nie mam na to czasu, ale żeby pograć mecze rankingowe to zawsze mogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także jestem chętny na zagranie w lidze NBA.

Zauważyłem że lista rezerwowa jest dość długa, więc może warto stworzyć 2 ligę ? Mogę się zająć "opieką" tej drugiej ligi(oczywiście z jakimś innym chętnym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wszystkich zainteresowanych : 

Użytkownik Kyni nie pojawia sie w ogole aby rozgrywac swoje mecze i w zwiazku z tym zachodzi bardzo duze prawdopodobienstwo ze zostanie z naszej ligi usuniety. Osoby z listy rezerwowej zainteresowane wlaczeniem sie w nasze rozgrywki ligowe (i zarazem przejecie baaardzo silnych Denver Nuggets z rekordem 0 - 1 )  prosze o kontakt na PS3 lub tutaj na privie..

@Kyni : jutro uplywa Twoj termin wiec prosze o kontakt jesli jestes ciagle zainteresowany naszymi rozgrywkami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wszystkich zainteresowanych :

Użytkownik Kyni nie pojawia sie w ogole aby rozgrywac swoje mecze i w zwiazku z tym zachodzi bardzo duze prawdopodobienstwo ze zostanie z naszej ligi usuniety. Osoby z listy rezerwowej zainteresowane wlaczeniem sie w nasze rozgrywki ligowe (i zarazem przejecie baaardzo silnych Denver Nuggets z rekordem 0 - 1 ) prosze o kontakt na PS3 lub tutaj na privie..

drexler, jako ze jestes 1 na liscie rezerwowej, odezwij sie do mr_geeza na psnie bo ja bede dopiero w poniedzialek przy konsoli... Denver powinno Cie zadowolic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak będzie wolne miejsce to jestem bardzo chętny i proszę o zapisanie .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również napisze.

Ja z chęcią pogram z kimś mecze rankingowe, nie koniecznie liga jakaś, ponieważ na to trzeba mieć więcej czasu, ale zwykłe spotkania jak najbardziej, jeśli ktoś chętny będzie to wysyłajcie proszę zaproszenia na PSN -  |_Crazy_| a jak będę to przyjme zaproszenia.

Pozdrawiam Crazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×