Skocz do zawartości
ONE

[Online] Nba 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

"totalny bulszit"

NBA 2k10 chodzi we wszystkich rozdzielczościach podanych na pudełku ale żeby grac w 1080p (dla przypomnienia: 1080i jest gorszą rozdzielczością niż 720p) musisz "wymusić" (tak jak w przypadku GTA4 czy paru innych tytułów) to w menu kosoli (XMB) ..

wchodzisz w XMB -> settings -> display settings -> odznaczasz 720p -> klikasz save settings -> włączasz grę (być może trochę różnią się komendy ale w przybliżeniu tak to wygląda). 

Ty faktycznie... a ja o tym nie wiedziałem... cóż człowiek uczy się całe życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no generalnie racja... ale ja po zmianie nie widze zadnej roznicy, miedzy 1080 a 720 :( wiec to nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wyszło nowe uaktualnienie ps3 ver 3.10 czy pomogła ona komuś w grze w lidze online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wyszło nowe uaktualnienie ps3 ver 3.10 czy pomogła ona komuś w grze w lidze online

akurat ta aktualizacja nie ma wpływu na gę online w 2k10 z tego względu że to nie serwery Sony a 2k... podobno pracuja nad rozwiązaniem problemu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !!!!!! wczoraj po zmianach jakie wprowadził grucha udało nam sie zagrać kilka meczy wiec chyba można grać biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !!!!!! wczoraj po zmianach jakie wprowadził grucha udało nam sie zagrać kilka meczy wiec chyba można grać biggrin.gif

to ja tylko dopisze że chodzi o przeinstalowanie patcha... należy usunąć wszystkie pliki konfiguracyjne związane z grą i ponownie ją odpalić... wygląda na to że to pomaga... ciekawe tylko na jak długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema . Jeśli piszę w złym temacie to przenieście ale ja nie widziałem tematu gdzie mógł bym to napisać . Chodzi oto że zagrał bym sobie z kimś sparinga w NBA 2K9 jak jest jakiś chętny to pisać na forum na PW albo na PlayStation3 wysłać zaproszenie do znajomych login : Alan9714 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tylko dopisze że chodzi o przeinstalowanie patcha... należy usunąć wszystkie pliki konfiguracyjne związane z grą i ponownie ją odpalić... wygląda na to że to pomaga... ciekawe tylko na jak długo

witam

mi gre ligowa zawsze wywalało nawet po instalacji patcha (wczesniej usinąłem wszystko) czy cos sie teraz zmieniło dziala wkoncu trzeba to jesszcze raz przeinstalowac i do ligi sie zapisac ? dzis nie moge tego zrobic od jutra moge grac 3 mecze dziennie oby tylko dzialało

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mi gre ligowa zawsze wywalało nawet po instalacji patcha (wczesniej usinąłem wszystko) czy cos sie teraz zmieniło dziala wkoncu trzeba to jesszcze raz przeinstalowac i do ligi sie zapisac ? dzis nie moge tego zrobic od jutra moge grac 3 mecze dziennie oby tylko dzialało

pozdrawiam

po tym wszystkim mam wdupie 2k... przerzucam sie na nhl 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wiadomość ze stajni 2k... do stycznia wypuszczą patcha 1.2, który ma poprawić opcje online.... miejmy nadzieje, ze tym razem nie zapomną o online league...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wiadomość ze stajni 2k... do stycznia wypuszczą patcha 1.2, który ma poprawić opcje online.... miejmy nadzieje, ze tym razem nie zapomną o online league...

jacha oczywicha... znając życie i tak coś nie będzie działać... do stycznia... czyli 4 miechy po premierze gry... wow... niech żyje 2k... później wydadzą następnego patcha o nazwie nba 2k11 :) 

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem PS3. Gram min w NBA 2K10 (chyba najczęściej). Prosiłbym o parę informacji jak można dołączyć do którejś z polskich lig, bo mam wrażenie że z osobami z Polski najszybciej można się dogadać na meczyk (np. przez gg czy przez to forum). chętnie też pogram z kimś z forum. Założyłem też z dwie ligi (Polska LK i 0 poland) ale mimo wystawionego terminarza coś nikt się nie ustawia na mecze. Chętnie zagram z 3-4 mecze/dzień.

Pozdrawiam

R.

PS. Propozycje najchętniej na gg :)

Edytowane przez Rafi_WRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem PS3. Gram min w NBA 2K10 (chyba najczęściej). Prosiłbym o parę informacji jak można dołączyć do którejś z polskich lig, bo mam wrażenie że z osobami z Polski najszybciej można się dogadać na meczyk (np. przez gg czy przez to forum). chętnie też pogram z kimś z forum. Założyłem też z dwie ligi (Polska LK i 0 poland) ale mimo wystawionego terminarza coś nikt się nie ustawia na mecze. Chętnie zagram z 3-4 mecze/dzień.

Pozdrawiam

R.

PS. Propozycje najchętniej na gg :)

to znajdz mnie na psn moj nick DRZEMEK81 to pogram chetnie

a co do ligi to bedzie liga dopiero jak 2k naprawi online leagues

wiecej szczegolow ewentualnie po patchu

Edytowane przez DRZEMEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem PS3. Gram min w NBA 2K10 (chyba najczęściej). Prosiłbym o parę informacji jak można dołączyć do którejś z polskich lig, bo mam wrażenie że z osobami z Polski najszybciej można się dogadać na meczyk (np. przez gg czy przez to forum). chętnie też pogram z kimś z forum. Założyłem też z dwie ligi (Polska LK i 0 poland) ale mimo wystawionego terminarza coś nikt się nie ustawia na mecze. Chętnie zagram z 3-4 mecze/dzień.

Pozdrawiam

R.

PS. Propozycje najchętniej na gg :)

to podbij do mnie... psn grucha82... po nicku widze że jesteś z Wrocka i pewnie z przyjemnością zagrasz z Anwilowcem... pozdr

co do lig jeśli... ale tylko jeśli 2k ogarnie się z onlinem to liga powistanie... bo udało się tu zebrać całkiem dobrą i liczną ekipę graczy

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wracamy z ligowymi emocjami... zarówno w 2k a jak się uda to też w Live... wszyscy chetni niech wbijają i rejestrują się tutaj -> Elite Sports

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy chce ktoś zagrać ze mną sparing? Mój nick PitBull___21, kto chce zagrać to proszę o wysłanie zaproszenia.

W nawiązaniu do poprzedniego posta, chodzi oczywiście o NBA 2k10!!!!!!! Oczekuję chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeśli są chętni do sparingu to czekam na zaproszenia, nick PS3 kaziu81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie ma macie wrażenia, że zorganizowanie ligi w której uczestnicy będą aktywni, a sezon będzie miał jakikolwiek sens graniczy z cudem? Szukam kilkunastu zawodników do rozegrania sezonu, 40-82 mecze, 4-6min, fantasy draft żeby każdym miał szanse. Chodzi mi przede wszystkim o dobrą zabawę, ale ciężko o taką ponieważ gdzie się nie zapiszę to na 30 zawodników - 3 jest aktywnych. Proponuję rozegranie pre-sezonu, 10 meczów w celu weryfikacji uczestników. Czekam na chętnych, podejmuję się organizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!

Szukam jakiejś ligi, jest jeszcze jakaś z wolnymi miejscami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;)

Chcialbym zorganizować lige z prawdziwego zdarzenia. Mielibyśmy swoje forum, okreslone zasady, draft, nagrody. Chętni zglaszać się na priv, narazie chcialbym się zorientować ile osób byloby chętnych :) Mam już tam jakieś doświadczenie wprowadzeniu takich lig więc bez obaw. Teraz tylko werbować ludzi i czekać na szczególy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;)

Chcialbym zorganizować lige z prawdziwego zdarzenia. Mielibyśmy swoje forum, okreslone zasady, draft, nagrody. Chętni zglaszać się na priv, narazie chcialbym się zorientować ile osób byloby chętnych :) Mam już tam jakieś doświadczenie wprowadzeniu takich lig więc bez obaw. Teraz tylko werbować ludzi i czekać na szczególy ;)

Polecam czytanie postów w dziale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyluzuj ;)

ja mogę Ci polecić czytanie ze zrozumieniem bo ja napisalem jasno, że chcę ZORGANIZOWAĆ lige, a nie dolaczyc do ISTNIEJĄCEJ już ;p

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×