Skocz do zawartości
ONE

[Online] Nba 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

wyluzuj ;)

ja mogę Ci polecić czytanie ze zrozumieniem bo ja napisalem jasno, że chcę ZORGANIZOWAĆ lige, a nie dolaczyc do ISTNIEJĄCEJ już ;p

pozdrawiam!

w takim razie życzę powodzenia w organizacji... w razie co jakbyś zmienił zdanie... to zaprszam do ESBL... full pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapisze się do Twojej ligi tylko musze dorwać nba2k10 gdzieś tanio! ;) mi samemu będzie ciężko znalezc chociaż te 15 osób, które będą systematycznie graly i uczestniczyly w zyciu ligi.

pozdrawiam Cię serdecznie ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapisze się do Twojej ligi tylko musze dorwać nba2k10 gdzieś tanio! ;) mi samemu będzie ciężko znalezc chociaż te 15 osób, które będą systematycznie graly i uczestniczyly w zyciu ligi.

pozdrawiam Cię serdecznie ;d

no to podpowiem Ci że nam się udało... ale sezon się już rozpoczął także ewentualnie będziesz musiał poczekać aż ktoś się wykruszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;)

Chcialbym zorganizować lige z prawdziwego zdarzenia. Mielibyśmy swoje forum, okreslone zasady, draft, nagrody. Chętni zglaszać się na priv, narazie chcialbym się zorientować ile osób byloby chętnych :) Mam już tam jakieś doświadczenie wprowadzeniu takich lig więc bez obaw. Teraz tylko werbować ludzi i czekać na szczególy ;)

Witam,

Dafciu, jestem pierwszym chętnym. Do ESBL się nie załapałem więc jestem w poczekalni. To jeszce ze 14 osób.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie są drużyny wolne?

na pewno sacramento... ale nie wiem co jeszcze... musialbys wejsc na forum elitesports.pl i zobaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś już próbowałem dojść do ligi, ale hasło mi nie pasowało, albo był jakiś błąd i w końcu nie zagrałem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś już próbowałem dojść do ligi, ale hasło mi nie pasowało, albo był jakiś błąd i w końcu nie zagrałem :/

bo jak liga juz ruszyła to nie dołączysz sam... musisz dostac zaproszenie... jezeli jestes chetny napisz mi na gg to cie wcisne 5202601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko zastanawiam sie nad kupnem NBA tylko mam problem,tu prosze o pomoc.Ktora NBA jest lepsza NBAlive 2010 czy 2K10?Narazie grałem w demo NBA live 2010 jest dal mnie fajna niestety nie znalazłem dema 2K10.Zgory dzienki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc taszo. powiem tak, jesli nie grasz za duzo w nba to live bedzie lepszy bardziej arcadowy, szybszy, 2k10 jest bardziej taktyczny, tutaj gra sie obrona duzo, jesli jestes niedzielnym graczem to live. jescze mala sugestia sam jestem fanem 2k ale granie online to nieporozumienie tzn. gra sie z opoznieniem gra nie jest plynna jak offline. live ejst bardziej popularny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc taszo. powiem tak, jesli nie grasz za duzo w nba to live bedzie lepszy bardziej arcadowy, szybszy, 2k10 jest bardziej taktyczny, tutaj gra sie obrona duzo, jesli jestes niedzielnym graczem to live. jescze mala sugestia sam jestem fanem 2k ale granie online to nieporozumienie tzn. gra sie z opoznieniem gra nie jest plynna jak offline. live ejst bardziej popularny.

bardziej popularny jest 2k10... to po pierwsze po drugie... obrona w 2k to śmiech na sali... jeśli uważasz że live jest arcadowy to chyba w niego nie grałeś... arcadowy nie jest... a jedyna przewaga 2k nad Live to animacja zawodników...

Taszo... jeśli chcesz grać offline weź 2k10... więcej trybów... natomiast do online polecam Live... a jak masz wystarczającą ilość hajsu kup obie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Wlasnie wczoraj kupilem NBA2k10 jezeli ktos chetny na granie meczy prosze dodawac do znajomych nick Bomaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak ktos jest chetny do gry w nba 2k10 przez neta to prosze pisac i dodawac mnie do znajomych :)

PSNid: Majkel48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak sie wystawia górna piłke , w NBA LIVE robilo sie to trójkątem:P za pomoc dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita,, pograł bym coś w nba 2k10

ktoś chętny, może jakaś liga jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita,, pograł bym coś w nba 2k10

ktoś chętny, może jakaś liga jest ?

Bardzo chętnie jeśli chodzi o lige ;) dograć tylko szczegóły i mozna zaczynac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam chętnych do rozegrania meczyków w 2k10.

Mój nick:  manieqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×