Skocz do zawartości
cwir

Pes Vs Fifa

PES vs FIFA  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą grę kupujesz w tym roku?



Rekomendowane odpowiedzi

(...) w fifie wyglada to natomiast duzoooo lepiej poniewaz jest tam wprowadzony ruch 360 stopni i to oddaje temu symulatorowi bardzo przyblizenie do prawdziwej pilki :)

w PESie tez wprowadzono "ruch 360 stopni" znawco...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to swietnie ....... cieszy mnie bardzo ze konami zgapia pomysly EA dlatego zawsze PES wychodzi pozno ..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwir jeśli w demku PESa 10 jest taki sam drybling 360 jak w pełnej to ja podziękuję za taką nowość... O wiele lepiej działa on w FIFIE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwir jeśli w demku PESa 10 jest taki sam drybling 360 jak w pełnej to ja podziękuję za taką nowość... O wiele lepiej działa on w FIFIE...

Jasne. Bo jestes takim specem ze robi ci roznice jak skrecisz o 1/32 mniej dryblujac podczas meczu...

to swietnie ....... cieszy mnie bardzo ze konami zgapia pomysly EA dlatego zawsze PES wychodzi pozno ..... :)

Czy ty czytasz to co piszesz w ogole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to swietnie ....... cieszy mnie bardzo ze konami zgapia pomysly EA dlatego zawsze PES wychodzi pozno ..... :)

wszystko co fifa wsporwadza co roku było 100 lat swietlnych wczesniej w pesie. ktoz to jest w stanie stwierdzic kto pierwszy wpadł na pomysł zaimplentowania 360 stopni do swojego produktu.fifa szybciej porpwostu wyszla i tyle. ale przyznaje ze w fifie ten system jest bardziej widoczny i lepiej zrobiony. ogolnie z fifą wytrzymałem od premiery,az do poprzedniego tygodnia. lista bugów i głupot przerosła moje pozytywne odczucia z gry. wszystko ma swoją granice cierpliowsci i przyzwolenia na brak mózgu porogramistow w pewnych kwestiach. nie chce sie wypowiadac która gra lepsza - mógłbym za to pouczestniczyc w kwestii któa ma wiecej błędów... to jest skandal ze ludzie muszą wydac ponad 150 złotych zeby sie pzrekonac o paraolimpiadzie gier pilkarskich w wykonaniu easports i konami. obie gry nie są warte swojej ceny. PES6 + JAKIS PATCH - TO JEST MÓJA PODPOWIEDZ.

to swietnie ....... cieszy mnie bardzo ze konami zgapia pomysly EA dlatego zawsze PES wychodzi pozno ..... :)

wszystko co fifa wsporwadza co roku było 100 lat swietlnych wczesniej w pesie. ktoz to jest w stanie stwierdzic kto pierwszy wpadł na pomysł zaimplentowania 360 stopni do swojego produktu.fifa szybciej porpwostu wyszla i tyle. ale przyznaje ze w fifie ten system jest bardziej widoczny i lepiej zrobiony. ogolnie z fifą wytrzymałem od premiery,az do poprzedniego tygodnia. lista bugów i głupot przerosła moje pozytywne odczucia z gry. wszystko ma swoją granice cierpliowsci i przyzwolenia na brak mózgu porogramistow w pewnych kwestiach. nie chce sie wypowiadac która gra lepsza - mógłbym za to pouczestniczyc w kwestii któa ma wiecej błędów... to jest skandal ze ludzie muszą wydac ponad 150 złotych zeby sie pzrekonac o paraolimpiadzie gier pilkarskich w wykonaniu easports i konami. obie gry nie są warte swojej ceny. PES6 + JAKIS PATCH - TO JEST MÓJA PODPOWIEDZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maxtom

Jak nie potrafisz minąć bramkarza w fifie to jak ty chcesz ją porównywać do PES ? To że nie potrafisz oznacza że gra jest be :yucky: i trzeba ją sprzedać ? Gratuluję podejścia

to mi powiedz jak to zrobic bo nie wiem :P w pesie wystqarczylo w odpowiednim momencie biegnac na bramkarza skrecic w jedna strone wypyszczajac sobie lekko pilke-tak jak w realu przy 1na1 bramkarz ma male szanse, a w fifie bramkarz jest nie do przejscia, trzeba mu strzelac bo to pewniejszy sposob a powinno byc odwrotnie, i nie pisz mi tu zeby stosowac jakies sztuczki typu, bo ja chce go minac tak jak to sie dzieje na normalnym meczu, czyli poprzez szybkosc :) pozyczylem sobie teraz fife 09 heheheh i nawet meczu nie wlaczylem, tylko cwiczylem Ronaldinio 1na1 i za boga nie wychodzi, moze nie umiem - jak tak top zwroce honor - ale prosdze o wyjasnienia, jak go okiwac na szybkosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pesa gram jeszcze od wersji na psx winning eleven, grałem na bieżąco we wszystkie kolejne cześći, nie ma drugiej tak realistycznie symulującej mecze gry, i to potwierdza również demo pes10, ... fifa10 to dobry produkt, ale dla mniej wymagających graczy, chcesz zagrać prawdziwego mecza sięgasz po pes chcesz zobaczyć efektowne triki i dużo bramek to dla ciebie jest fifa .... ale spróbuj strzelić bramke w fifie z poza pola karnego :biggrin:, zresztą tak porównując nawet drybling z piłką, w pesie nowym sterujemy zawodnikiem a nie zawodnikiem z piłką, i to widać, to czuć ... to kolejny krok sprawiający ze footbol do Konami jest bardziej realistyczny, do tego jak dodam ze budowanie akcji, granie piłką, no to wszystko daje cholerną sadysfakcję ....

aaa i jeszcze jedna sprawa, grafika, jak zawsze pes odstawał to w tym roku nie dał żadnych szans, bp fifa jest wciąż tylko plastikowa ... a zawodnicy w pes wygladają jak w realu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodalem ankiete na poczatek tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoz to jest w stanie stwierdzic kto pierwszy wpadł na pomysł zaimplentowania 360 stopni do swojego produktu.fifa szybciej porpwostu wyszla i tyle. ale przyznaje ze w fifie ten system jest bardziej widoczny i lepiej zrobiony.

Ten bajer z 360 stopniami akurat EA zapowiedziało pierwsze, dopiero jakiś czas później zrobiło to Konami więc w tym wypadku raczej chłopaki z Konami "zapożyczyli" ten pomysł od FIFY.

A tak w ogóle to jest to pierwsze forum, na którym widzę aż tyle osób wolących PES'a od FIFY, gdziekolwiek nie wejdę to wszedzie wszyscy piszą, że PES się skończył. Tylko tutaj jakoś inaczej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bajer z 360 stopniami akurat EA zapowiedziało pierwsze, dopiero jakiś czas później zrobiło to Konami więc w tym wypadku raczej chłopaki z Konami "zapożyczyli" ten pomysł od FIFY.

A tak w ogóle to jest to pierwsze forum, na którym widzę aż tyle osób wolących PES'a od FIFY, gdziekolwiek nie wejdę to wszedzie wszyscy piszą, że PES się skończył. Tylko tutaj jakoś inaczej :P

w FIFIE08 nie było sędziów liniowych, teraz są - zapożyczyli od PESa ? A co z karierą w FIFIE ? Ona była pierwsza, czy Master League ? Zamiast się cieszyć, że w obu grach są rzeczy sprawiające, że rozgrywka jest lepsza, to są narzekania na "zapożyczania" elementów rozgrywki. Tak chwalony Uncharted ma bardzo podobny styl jak Gears of War - pozostaje pytanie - i co z tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego? Nic, dosłownie nic, ja wcale na to nie narzekam. Nie twierdzę też, że Uncharted jest złe bo jest kalką Gearsów, tak samo jak PES nie jest gorszy z powodu, że KONAMI prawdopodobnie zapożyczyło 360 stopni od FIFY. Piszę tylko, że to EA prawdopodobnie wpadło na ten pomysł pierwszy, tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze wolałem Fifę, zdecydowanie lepiej mi się grało. Niestety Fifa dużo się nie poprawiła wg. mnie. W tym roku chyba wybiorę PES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem w skrocie bo nie jestem fanem pilki, do FIFA 10 u mnie zawsze krolowal PES, po 10-tce sie to zmienilo, aczkolwiek moj glos ze wzgledu na wspanialy fun do niedawna, oddaje PESowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał w tym temacie że w fife ciężko jest strzelić gola za pola karnego to nie prawda dzisaj strzeliłem jakąś drużyna z serie B 5 goli w 3 meczach z jakiś 35 m wystarczy wystarczy ze masz dobra pozycje trzymasz r1 i naciskasz na maksa kolko bezsens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie z KONAMI PES-y robia tak samo .... platikowe nudne i bezsensu...... co mi tam grac jakims manchesterem skoro mam RED Team <--- lol ?? jedyny plus w PES-ie to ze maja licencje UEFA ...... czego niestety w fifie brakuje ...... mam nadzieje ze panowie z EA cos z tym zrobia ...... Fifa jest lepsza i tyle..... nie wiem po co sie podniecacie tym PES-sem na wszysktich serwisach swiatowych w porownaniach fifa wygrywa 4:2 z PES-em .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko i wyłącznie PES i właśnie na niego oddaje głos.

Fifa kompletnie mi się nie podoba.

Nie będę wypisywał plusów i minusów bo zaraz znajdzie się ktoś dla kogo moje argumenty będą bezsensowne i zacznie się niekończąca wojna.

Jedni wolą pesa a inni fife, są różne gusta i nikt nikogo na drugą stronę nie przeciągnie.

Niech każdy gra w to co lubi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziomeq... ty uwazasz ze fifa 10 jest gorsza od twego "gownianego" PES-a na PS2 ?? ty chyba na grach sie nie znasz..... PES spadl bardzo w dol i to kazdy widzi ..... jedynie co w fifie mi brakuje to licencji UEFA ktora posiada KONAMI ale mam nadzieje ze w przyszlej edycji EA cos z tym zrobi ..... :) no i jak narazie widze to ci co nie umieja grac ida na PES-a bo tam jak mowia mozna podawac godzinami do siebie i budowac godzinne akcje..... a czy pilka nie powinna byc jakas efektowna ?? dlatego dla mnie fifa to idealna gra ..... bo ma w sobie to cos czego PES-owi brakuje :)

no pewnie, mozna spadac nawet w bok.... zal.... co ma marchewka do samochodu ?? :|

wracajac do tematu.... znam wiele osob co przeszli na PES-a z Fify tylko dlatego bo akcji nie umieli budowac... dla nich fifa to za szybka gra :)

nie no..... sobie zobacz co sie uwazaja prawdziwi gracze PES-a i FIFY :

1. PES jest dobry tlyko na kompa !!!! ;) bo na konsoli rzadzi Fifa !!!! miedzy innymi dlatego bo na PS3 widac co fifa oferuje.... mi tez nie bylo latwo w nia grac .... ale jak zagralem paredziesiat meczy to zauwazylem piekno tej gry.... w PES-sie wszystko to takie plastikowe jest ...... ;/ w fifie wyglada to natomiast duzoooo lepiej poniewaz jest tam wprowadzony ruch 360 stopni i to oddaje temu symulatorowi bardzo przyblizenie do prawdziwej pilki :)

Wedlug mnie konami powinno sprzedac licencje UEFA na Lige Mistrzow bo PES sie cofa i coraz mniej graczy w niego gra :)

to swietnie ....... cieszy mnie bardzo ze konami zgapia pomysly EA dlatego zawsze PES wychodzi pozno ..... :)

panowie z KONAMI PES-y robia tak samo .... platikowe nudne i bezsensu...... co mi tam grac jakims manchesterem skoro mam RED Team <--- lol ?? jedyny plus w PES-ie to ze maja licencje UEFA ...... czego niestety w fifie brakuje ...... mam nadzieje ze panowie z EA cos z tym zrobia ...... Fifa jest lepsza i tyle..... nie wiem po co sie podniecacie tym PES-sem na wszysktich serwisach swiatowych w porownaniach fifa wygrywa 4:2 z PES-em .....

Kolego, nie sadzisz ze twoj 1 negatywny post odnosnie PES wystarczy ? Daj innym spokojnie wyrazic swoje zdanie i je uszanuj, to jest ankieta a nie wojna i silowe namawianie do swoich racji jak za komuny.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dostalem zadnego Warna za wyrazanie opinii tylko za spawn kiedys tam.... no ale sry.... jak inni mi wmawiaja ze Fifa to gowno to mam siedziec spokojnie i czytac a potem przyznac moze jeszcz eim racji ???

Edytowane przez Pilch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dostalem zadnego Warna za wyrazanie opinii tylko za spawn kiedys tam.... no ale sry.... jak inni mi wmawiaja ze Fifa to gowno to mam siedziec spokojnie i czytac a potem przyznac moze jeszcz eim racji ???

ile ty masz lat???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dostalem zadnego Warna za wyrazanie opinii tylko za spawn kiedys tam.... no ale sry.... jak inni mi wmawiaja ze Fifa to gowno to mam siedziec spokojnie i czytac a potem przyznac moze jeszcz eim racji ???

Bez ciśnień... Dżizys :ninja: Głos wiadomo... na FIFĘ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dostalem zadnego Warna za wyrazanie opinii tylko za spawn kiedys tam.... no ale sry.... jak inni mi wmawiaja ze Fifa to gowno to mam siedziec spokojnie i czytac a potem przyznac moze jeszcz eim racji ???

a jak ty wmawiasz innym ze pes to gowno to myslisz, ze jestes lepszy ? - jak tak to oddzialuje na ciebie nerwowo to moze lepiej nie czytaj tego tematu, wrzuc sobie chlopie na luz i nie badz taki zaborczy, to tylko gra.

@down

Kilka zasad: ma być kulturka, bez wyzwisk, bez chamstwa i bez głupich tekstów obrażających indywidualnych użytkowników bądź ich grupę. Uzasadniajcie swoje zdanie i liczcie się z tym że inni mogą mieć inne.

wiec maxtom, te posty cytowane kilka postow wyzej przen wg ciebie spelniaja to co napisal cwir w pierwszym poscie?

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka ankieta??? prosze sobie przeczytac pierwsz post moda ktory zalozyl ten temat, a ankiete zrobil z tego pozniej, wiec jak chce krytykowac to niech krytykuje jak mu sie cos nie podoba po to ten temat byl chyba zalozony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Fife grałem od 98 do 2003 roku, później tylko PES !!! Ale to co odwalają Panowie z Konami od wersji 2008 woła pomstę do nieba i dla mnie w tym roku Fifa daje taką grywalność (pomimo swoich wielu błędów), że czekam na lepszego PES'a grając w Szóstkę na komputerze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Fife grałem od 98 do 2003 roku, później tylko PES !!! Ale to co odwalają Panowie z Konami od wersji 2008 woła pomstę do nieba i dla mnie w tym roku Fifa daje taką grywalność (pomimo swoich wielu błędów), że czekam na lepszego PES'a grając w Szóstkę na komputerze :)

dokładnie jestem tego samego zdania, choc ja grałem w pes od ok 98 roku az do wersji 2008 ktora jak zobaczyłem , szczeka mi opadła - badziew niesamowity.

a co do użytkownika Pilch - ja nie weim czy podałes choc jeden argument rzetelny w czym fifa jest lepsza od pesa. mówisz ze pes to gowno,to nie zdziw sie jak ktos napsize ze fifa to szambo. w tym roku zrobiłem transfer, po tym co zobaczyłem w demie pesa2010, kupiłem fife10, pograłem miesiac, podziekowałem i tyle. jestem w stanie od reki napisać 20 głupich , idiotycznych , bezsensownych , pogrążajacych bezmózgich programistów z ea błędów. gralem tez z pełną wersje pesa2010 i napewno jej nie kupie, bo jest tak samo beznadziejna jak wersje 08 i 09. byłem zachwycony fifą 10 dopóki nie zobaczyłem tego wszystkiego co sie kryje pod tą nazwą.a jak ktos ją wychwala pod niebiosa, lub analogicznie jesli ktos wychwala pesa2010, to są tylko dwa powody - albo gra od kilku dni dopiero ,albo jest zaślepiony na maksa tym w co gra i walczy z wiatrakami jak don kichot , uparcie twierdzac ze moja gra jest lepsza. mam wrazenie ze uzytkownik pilch nalezy do tych drugich. jeśli ktoś chce rzucić mięsem armatnim, proszę bardzo, jeśli ktos chce podystkutowac na argumenty - jestem otwarty. dałem szanse i fife i pesowi - który tazke jest "bogaty" w bugi. i dziekuję , postoję, pes6 kolejny rok.ciekawe jak długo...moze w 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mi tam grac jakims manchesterem skoro mam RED Team <--- lol ??

Grales w Pes210? Jeśli widziałes tam RED Team to gratulacje. Po drugie, czy nazwiska i nazwy to dla Ciebie ĄŻ TAK ważna sprawa? Liczy sie FUN płynący z rozgrywki, porównałem te gry i wybrałem PESa. Licencje nie są najważniejszą sprawą w rozgrywce.

Fifa jest lepsza i tyle..... nie wiem po co sie podniecacie tym PES-sem na wszysktich serwisach swiatowych w porownaniach fifa wygrywa 4:2 z PES-em .....

Nie ma to jak merytoryczna dyskusja :) Twoje argumenty,że fifa jest lepsza i wygrywa w serwisach... przekonałeś mnie ;) Sprzedaje PESa i kupuje fife!

Pozdro dla normlanych ;)

PS. Swój głos oczywiście oddałem na PESa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×