Skocz do zawartości
Gość Buson

CRT - RGB - ??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Buson

Helou, problem polega na tym: chciałem sobie u kumpla PS3 dzis podłączyć do crt przez RGB zwykły, gdy to robie telewizor sam przełącza z kanału na AV z kanału na AV i tak w kółko.. nic nie da się zrobić, z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88
Helou, problem polega na tym: chciałem sobie u kumpla PS3 dzis podłączyć do crt przez RGB zwykły, gdy to robie telewizor sam przełącza z kanału na AV z kanału na AV i tak w kółko.. nic nie da się zrobić, z góry dzięki za pomoc.
U siebie pewnie masz przez HDMI? Musisz resetnąć konsolke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
U siebie pewnie masz przez HDMI? Musisz resetnąć konsolke.

Nie jestem z tych mega ciemnych, podstawowe kroki wykonane =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz w ustawieniach zmienić z sygnału 3 pinowego (chinch) na RGB :P Ja swojego PS3 mam podpiętego kablem RGB od PSX'a i miałem ten sam problem. Podłączyłem konsolę chinchami, w ustawieniach zmieniłem z 3xY na RGB (miałem zielony obraz) i podłączyłem kablem RGB :P Wszystko działa prześlicznie, te kolory.. mmm rox :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Musisz w ustawieniach zmienić z sygnału 3 pinowego (chinch) na RGB :P Ja swojego PS3 mam podpiętego kablem RGB od PSX'a i miałem ten sam problem. Podłączyłem konsolę chinchami, w ustawieniach zmieniłem z 3xY na RGB (miałem zielony obraz) i podłączyłem kablem RGB :P Wszystko działa prześlicznie, te kolory.. mmm rox :D

Już mówiłem, ja nie z tych "ani me, ani be" wszystko to zrobiłem =] i okazało się, że ten tępy telewizor "Curtix" czy jakoś tak, ma przełącznik z tyłu jakiś, przełączyłem i śmiga ładnie... teraz musze torbe do ps3 kupić, bo ja często u tego kumpla siedze >,<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×