Skocz do zawartości
patyk

Samodzielna Naprawa Ylod

Rekomendowane odpowiedzi

ja chyba wymienię pastę na ic diamond7 w swojej 60 giga co o tym sądzicie to może jeszcze "poloto"nim trafi do was serwis konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, i kup tu używany sprzęt na allegro he he :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy da się naprawić drugi raz? Proszę o szybką odpowiedź bo pilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się da,ale może podziałać godzinkę i znowu YLOD,znajdź jakiś serwis,powinieneś na PW zapytać @Serwis Konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc niech podziała z godzinkę, wyciągnę gierke i sprzedam jako uszkodzone. Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi właściciel auta do serwisu i mówi - świeci się kontrolka braku oleju w moim aucie, coś z tym zrobić?

Mechanik odpowiada: wlewamy nowy olej za 200, filtr za 100 i jedzie pan dalej do następnego przeglądu za rok.

Na to właściciel auta - eee, panie, ja tylko do spożywczaka jadę, tu za most, nie ma sensu dolewać bo to bliziutko, a najwyżej kupie sobie nowe auto...

Cała opowiastka trąci bezsensem ale jakaś dziwna analogia tutaj jest :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jest poprostu POLSKA ;/ i bez komntrza. I mam pytanie do servis konsol. czy wukonuje Ci taka usługe Ylod diod i czy po naprawie tej usterki na ile dajecie gwaracje? i jak wyglada ta gwaracja znaczy chodzi mi o szczegóły bo potem zazwyczaj sa dziwne przypadki i nie uznaja gwaracji albo zawsze jest z winy uzytkownika ;p taka mała aluzja zeby zedrzeć z polaka:) w polsce jak najwiecej.

Edytowane przez SupergosC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc niech podziała z godzinkę, wyciągnę gierke i sprzedam jako uszkodzone. Dzięki za pomoc

To rozkręć napęd i wyjmij płytę, chyba, że nie potrafisz i boisz się, że coś uszkodzisz. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego się ma bać,jeśli konsola i tak uszkodzona.Mam nadzieje że napiszesz na allegro że 2 razy złapała Y'LODA i sprzedajesz jako uszkodzoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego się ma bać,jeśli konsola i tak uszkodzona.Mam nadzieje że napiszesz na allegro że 2 razy złapała Y'LODA i sprzedajesz jako uszkodzoną.

Tego że wyrwie tasiemkę, albo sensor dysku, ewentualnie mechanizm wkładania płyty poprzestawia :D no dlatego pisałem wcześniej, weź tu kup teraz używane PS3 na allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja jedną ps3 kupiłem na allegro co prawda za grosze pochodziła może miesiąc i ylod.Drugą kupiłem dwa miesiące po premierze i działa do tej pory teraz muszę trochę kasy pozbierać i reanimować tą z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja jedną ps3 kupiłem na allegro co prawda za grosze pochodziła może miesiąc i ylod.Drugą kupiłem dwa miesiące po premierze i działa do tej pory teraz muszę trochę kasy pozbierać i reanimować tą z allegro.

a po co Ci druga konsola?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ją za 200 z uszkodzonym laserem to znaczy czytała cd i dvd miała problem z odczytem blue-ray a do tego był jeszcze pad teraz ją zrobie i sprzedam oczywiście opisze że po ylod i była robiona w serwisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jakis czas temu pisałem ze padła mi konsola YLOD . Wczoraj wygrzałem dzisaj skreciłem i działa ciekawe jak długo :rolleyes: postepowałem tak jak na poradniku .

Polecam samemu zrobic niejest to az tak straszne jak mogło by sie wydawac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na ylod w ps3 slim pewien użytkownik pisze gdzieś tu na forum że jego 4 miesięczna konsola dostała yloda.Są na youtube filmiki pokazujące tą usterkę na ps3 slim.

Ciekawe co będzie po dwóch latach slima na rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na ylod w ps3 slim pewien użytkownik pisze gdzieś tu na forum że jego 4 miesięczna konsola dostała yloda.Są na youtube filmiki pokazujące tą usterkę na ps3 slim.

Ciekawe co będzie po dwóch latach slima na rynku

Jeszcze nie było przypadku z YLODem w SLIMCE!Na yt nie znalazłem ps3 slim z ylodem.Ylod dostaję się podobno od co najmniej półtora roku.Jak wiemy nowe wcielenie fata nie ma jeszcze roczka,więc na razie takie spekulacje nie mają sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reakwon zajrzyj sobie w kroniki uszkodzonych konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

znalazłem fajny filmik chyba to jest pełny reballing Ehttp://www.youtube.com/watch?v=ysV66a1-2p

Edytowane przez maniek9000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki znalazłem post artu094.

No nic może wadliwy egz.czy coś ja slimke ma od premiery w Polsce i problemów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PS3 60GB od prawie 3-ech lat i nic sie z nia nie dzieje jak do tej pory( faktem jest ,że dwa raz mi się zawiesiła)

Dziwią mnie głosy że Fat-y się sypia i dopada je Ylod!! Ja moją konsolkę uważam za "mercedesa" wśród PS3, nie mam problemów z odpalaniem gier z PS2 co prawda dbam o konsolę i nie gram dłużej jak ok 10-12h po włączeniu. Czyszczę ja raz na 1-2 miesiące.

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy PS3 60GB 'FAT"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj w klubie Przemo ja swoją mam od dnia premiery i chodzi tak samo jak była nowa .Ja swoją czyszczę raz na 4 miechy rozkręcam i tratuje ją odkurzaczem .Nigdy jej nie sprzedam żadnej konsoli od chwili nabycia nie sprzedałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj moja 2,5 letnia 60 GB dostała YLODa. Skorzystałem z tego samego poradnika, choć znalazłem go bezpośrednio na YT a dopiero teraz trafiłem tu :P I tak była zepsuta więc bez żadnych skrupułów potraktowałem ja opalarką. Nie będę się bawił w wysyłanie do serwisu, bo wolę sprzedać uszkodzoną i kupić nową slimkę. No, ale skoro koszt wyżej wymonego zabiegu to zaledwie 15 zł za pastę + pożyczoa opalarka to postanowiłem spróbować. Wszystko poszło bez większych problemów, jedynie trzeba uważać by nie spalić płyty, bo jak opalarka się już nagrzeje to istne piekło :P Mi trochę przypaliło okoliczne podzespoły i myślałem, że już po zawodach, no ale po złożeniu do kupy i lekkim podrasowaniu (wygięciu) docisków konsola wróciła do życia (o dziwo!). Nie wiem ile tak pochodzi. Dzień, dwa, miesiąc a może rok. Tak czy inaczej nie było nic do stracenia bo odpłatna naprawa nie wchodziła w grę. Szczerzę to poleciłbym tą metodę każdemu kto i tak nie ma zamiaru topić pieniędzy w rozpadającej się konsoli. Jeszcze chciałem dodać, że sprzedawanie takiej konsoli i ukrywanie faktu, że miała usterkę to zwyczajne oszustwo i złodziejstwo.

Edytowane przez caballero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×