Skocz do zawartości
hardcoreowiec

Gitara / Perkusja do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ja tam gitare podłączyłem pod USB na XP, wykryło ją bez problemu jako Guitar Hero 3 for Playstation 3 ® i gram w Frets on Fire, wystawiło klawisze ustawić w opcjach. Dodam, że żadne okienko mi nie wyskoczyło po prostu gitara pojawiła się w kontrolerach.

Edytowane przez Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam gitare podłączyłem pod USB na XP, wykryło ją bez problemu jako Guitar Hero 3 for Playstation 3 ® i gram w Frets on Fire, wystawiło klawisze ustawić w opcjach. Dodam, że żadne okienko mi nie wyskoczyło po prostu gitara pojawiła się w kontrolerach.

Masz tą gitarę?? Les Paula bezprzewodową czy jakąś inną? bo sam zamierzam kupić i się wacham właśnie, pod XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, gitara działa. Ale tylko w FoF.

I teraz moje kolejne pytanie, czy istnieje możliwość grania nią w GH? Jeśli tak to jak. Przeszukałem całe ustawienia i nie mogę z kalibrować gitary, zastanawiam się czy nie ściągnąć inną część GH ale nwm czy pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj z tym programem: Joy2Key do znalezienia na google. Przypisujesz nim przyciski gitary do klawiszy klawy i wtedy w GH ustawiasz jaka klawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lopi oczywiście, że mam Les Paul bezprzewodową? Tak ciężko czytać? Żadna inna nie wyszła z GH3 na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Więc tak, ściągnąłem ten plik i udało mi się przypisać buttony od 1v do 5. tzn klawisze od zielonego do pomarańczowego.

Ale nie mogę ustawić Whammy ani struny Oo Oto sccren co mam w programie. http://i39.tinypic.com/331gnbt.jpg

I jeszcze jedno, jak ustawie do buttonów jeszcze przycisk R lub E to przycisk działa odrazu ze struną, tzn że jak wciskam zielony to odrazu słychać też strunę. Ale struna na gitarze nie działa Oo nawet jak przepisze do niej te E i R.

Udało mi się przypisać Whammy do Axis3, ale nadal nie mogę ustawić struny.

Edytowane przez Mild

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie. Czy bezprzewodowa gitara z GH na ps3 bedzie dzialac na ps2. Mam okazje kupic World Tour na ps2 i nie wiem czy konsola wykryje mi gitare. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej watpie.. Moze sa jakies przejsciowki ale nigdy o takich nie slyszalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, otóż czy da się zrobić coś aby gitara z guitar hero world tour na ps3 zadziałała w tej samej grze tylko pod xboxem 360 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzales czy dziala w ogole? czy to jest pytanie czysto teoretyczne? Bo z tego co wszedzie pisza to kontrolery do GH sa kompatybilne miedzy konsolami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec planuje kupic w niedlugim czasie Guitar Hero (world tour prawdopodobnie)

I teraz pytanie... chcialbym miec gitare oraz drumy ; > Caly zestaw wraz z gra kosztuje ok 850zł co jest dla mnie troche drogawo mimo wszystko.

I teraz pytanie a raczej prosba do was moi kochani... czy orientuje sie ktos z was czy bardziej oplaca sie kupowac w zestawie drumy i gitare , czy moze lepiej zainwestowac w jakis 3rd party tzn urzadzenia nie-markowe ze tak powiem xD

W granicach 650-700zł chcialbym calosc zakupic ale oczywiscie jezeli mam kupic jakies bublowate wiosło i drumy co nie beda reagowac na uderzenia to wole zainwestowac troche wiecej...

...poza tym w zestawie z gra jest mikrofon ktorego ja nie potrzebuje xD posiadam 2 nawet ^ ^

Gitara wolalbym zeby byla bezprzewodowa ale jezeli bedzie duza roznica miedzy ta na kabel a bezprzewodowa to jednak wzialbym przewodowa... a drumy... hmmm... nie wiem nawet czy istnieje wersja bezprzewodowa x] ale mi to obojetne czy beda na kabel czy nie... z tym biegac nie bede...

Jesli ktos z was orientuje sie czy bardziej oplaca sie na wlasna reke kupic jakies wioslo i drumy (tzn inne niz w zestawie) na ktorych moznaby troche oszczedzic tak aby przy tym jakosciowo bylo ok...

I jeszcze mam pytanko... na allegro oraz na ceneo nie znalazlem nic z tego typu sprzetu... zle szukam czy w polsce ciezko o cos takiego?!

acha... i jezeli ktos z was mial doczynienia z gitara bezprzewodowa i z gitara na kabelek, to czy moglby powiedziec czy duzo wiecej frajdy sprawia gra na bezprzewodowej? Wiadomo ze na kabelku nie zrobimy power slide ale jakos to przezyje xD

Edit

http://cgi.ebay.pl/ps3-GUITAR-HERO-WORLD-T...%3A1|240%3A1318

Znalazlem cos takiego na ebay'u lecz nie mam mozliwosci dokonywania zakupow przez ebay : | cenowo oplaca sie jest ok 150zl taniej niz w polsce...

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gitara od GH WT... dokladnie to "struna w doł" nie dziala wlasciwie.

Poprostu nie reaguje na wcisniecie i nie wazne jak mocno bym naciska... ok 3/4 "wcisniec" jest rejestrowanych ... w gore dziala poprawnie... da sie jakos to naprawic bez ingerowania we wnetrznosci? Czy rozkrecenie bedzie konieczne?

Czytalem tematy rozne ale ludzie zazwyczaj maja taki problem z perkusja , nic o gitarce nie znalazlem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam zestaw GHWT i drumse i gitarka jest w nim bezprzewodowa, całkiem miło z tego powodu,bo można postawić w zasadzie gdziekolwiek...

Myślę, że może zainwestować i zakupić cały zestaw, wraz z mikrofonem który jest niestety na przewodzie.

drumy jak i gitarka spisują się całkiem nieżle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za full kita dałem 70$ + 25$ przesyłka do PL. 95$ razem i wyszło o wiele mniej niż w PL.

PS: Nie radzę kupywać WT. Kupiłem full kita i trochę żałują bo piosenki są do dupy.. Lepiej sprowadzić Smash Hits..

Edytowane przez Doug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z gitarą dołączaną do gry GH: aerosmith. Mianowicie nie mogę jej podłączyć do ps3. Szukam w necie pomocy ale wszystko co robiłem niestety nie pomogło. Próbowałem już wymieniać wyłączyć konsole, podłączyć dongla, włączyć gitarę, włączyć konsole, nacisnąć na donglu przycisk a następnie na gitarze ale to nic nie daje. Wszelkie inne warianty też były wypróbowywane. Próbowałem bez pada, próbowałem z padem przełączonym na dalsze sloty 3,4,7 itp. Baterie też zmieniałem. Skończyły mi się pomysły. Może ktoś pomóc? A może da się ją podłączyć kablowo bo jakiś port bodajże na RJ-11 jest w niej xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podłączyć do PC, gitarki od ps3 działają bezproblemowo i zobacz czy wykrywa w kontrolerach gier. Pierw podpinasz usb, potem przyciskasz dłużej przycisk nadajnika i na gitarze i powinno złapać. Może coś z gitarą jest nie tak;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupilem uzwyana gitare aerosmith bez zadnych kabli ani nic takiego. Konsola ja nie wykrywa... Jak moge ja sparowac z konsola??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po podpięciu do PC kontroler jest rozpoznawany ale i tak nie da się sparować go z gitarą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma odbiornika pod USB (wszystkie inne kontrolery do PS3 prócz oryginalnych padów, pilota i klawiatury takowych potrzebują) - nie ma grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Wczoraj sie zalamalem. Przestala mi dzialac gitarka do ps3, co prawda mam jeszcze druga, nawet lepsza, bo z gh wt, natomiast sama mysl, ze druga gitarka lezy teraz beuzytecznie wprowadza mnie w stan przymulenia ;))

Sluchajcie, sytuacja wyglada tak, ze sama gitarka jest fizycznie dobra, natomiast uszkodzil sie ten nadajniczek wifi wpinany do portu USB ... jest to pewna informacja, bo po wpieciu dobrego wifi kontrolera do pc-ta, gitara jest od razu wykryta, jest dzwiek wpietego urzadzenia usb itd. w tym tego nie ma, wogole przestalo dzialac, a co za tym idzie, gitarka nie ma sie do czego podlaczyc ;/ rozkrecilem to, ale nic z tego malutkiego ukladu nie wiem ... powiedzcie czy ktos z was ma jakis pomysl ?

Reklamacja nie obejmuje juz gitarki ...

Podjechac z tym do jakiegos elektronika ? Moze by wyczail co sie tam zjaralo lub co tam jest nie tak ...

Sam nie wiem, pisze tutaj, bo licze na to, ze ktos mial podobna akcje i wie co i jak ...

Z gory dzieki panowie i panie :)

Pozdrawiam, Michaaaaaaaaaaaaał :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy są jakieś gitary do gh innych producentów które działają z obiema konsolami (PS3 i X360). Ja osobiście posiadam PS3, a mój szwagier X360, gdyby istniała taka gitara to ja kupując ją do ps3 mógłbym wbić kiedyś do szwagra i pograć razem z nim. Wie ktoś coś o tym? A może jest jakiś sposób zrobienia czegoś takiego z oryginalną gitarą? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że gitara z Rock Band lub GH na PS3 nie działa z PC? I jeśli tak jest, to czy istnieje jakiś trick, żeby jednak tą gitarkę uruchomić na PC i żeby w pełni działała?

Azriel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam gitare z GH dp PC i jest gitara, znaczy sie dziala. Mam win xp i dziala bez ZADNYCH dodatkowych sterownikow. Wioslo od RB tez mam ale jeszcze nie podpinalem.

PS. Na gitarze gra sie lepiej we fretsy bo nie blokuja sie klawisze, jak ma to miejsce na klawiaturze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo czytałem gdzieś na necie (nie pamiętam już gdzie), że wiosło z ps3 nie działa na pc ;o Trochę mnie to zdziwiło, bo gitara xboxowska jest kompatybilna z pc, więc nie może być, że ps3 jest gorsze xD

A tą gitarkę to masz oryginalną z zestawu? I jeśli masz czas to sprawdź tą z rock band'a, bo akurat ten tytuł miałem zamiar kupic :P

Edit: Znalazłem forum na którym o tym jest napisane.

http://forum.cdrinfo...s3-do-pc-79851/

"Jak na razie gitara do PS3 nie dziala pod PC. Ale co tam - i tak najfajniej gra sie na 42 calach ^_^!"

Tyle, że post z 2008r. więc mogło się coś zmienić ;p

Edit2: A tak przy okazji. Jak kupię zestaw Rock Band z gitarą, to będzie działała z GH?

Edytowane przez Azriel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×