Skocz do zawartości
hardcoreowiec

Gitara / Perkusja do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar kupić Guitar Hero: Metallica wraz z gitarą. Mój kolega ma też guitar hero: world tour na PC z gitarką. Moje pytanie jest takie czy gitara z world tour zadziała na ps3, chociaż jego gra była kupiona na pc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że powinna działać.Tak samo jakbyś kupił do ps2 gitarke też powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Czy perkusja z GH: WT będzie działać na GH: 5 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, będzie działać. Jestem pewien bo gram na niej w Guitar Hero 5.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo. A nie wiesz może gdzie można tanio kupić taką perkusję? Pytam, bo w internecie są bardzo zróżnicowane ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W internecie chyba bedzie najtaniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! zakupiłem używaną gitarę do GH (model od GHIII), jednak konsola jej nie wykrywa. Próbuję przypisania kontrolerów i nic. Kupiłem samą gitarę i w zestawie nie było tego dongla (USB Receiver'a). Czy jest on niezbędny do grania? proszę o pomoc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podpinasz cokolwiek kabelkiem? Jezeli nie to konieczny jest receiver. Gitary gh nie dzialaja po BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:((

a czy da radę gdzieś ten receiver kupić, i bynajmniej nie w cenie nowego wiosła? albo czy da radę podłączyć tę gitarę do komputera (mam wifi i bt) bez tego urządzonka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez USB Receiver'a to sobie możesz najwyżej z gitarą fote pstryknąć i umieścić w dziale "jak wyglądacie"

Niestey nici z grania - co do kompatybilności sprzętu z BT w kompie to raczej też bez szans - aczkolwiek najszybciej się dowiesz jak spróbujesz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zadziala bo to nie jest urzadzenie BT. Potrzebna jest para gitara+odbiornik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare razy widzialem ow usb reciver na allegro. poszukaj, moze sie poszczesci. z tego co pamietam cena oscylowala w granicach 40-50 zl. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, no to jeszcze jedno pytanie: czy jakbym zakupił nową gitarę, do której dostałbym ten cały transmiter, to czy mógłbym mieć podłączone pod ten jeden transmiter dwie gitary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Czy gitara od PC będzie działać na Guitar Hero 5 (PS3) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam problem z gitara WT ktora kupilem 2 dni temu ( i juz sie zepsula ... ). Mianowicie nie dziala prawidlowo strum bar . Kiedy uzywam strum bar'a w dol albo nic sie nie dzieje albo uderza podwojnie jednak gdy uzywam go w gore to wszystko dziala . Sa inne sposoby oprocz odsylania gitary do producenta lub inwazyjnej wlasnej naprawy ? Prosze o pomoc . Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można wyregulować czułość padów na garach od RB? Podobno istnieją jakieś specjalne kabelki MIDI, ale że nie ogarniam tematu postanowiłem zapytać.

Gwoli ścisłości - chodzi mi, żeby pad reagował nie tylko przy uderzaniu w sam środek gara, ale na całej jego powierzchni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie reaguja na calej powierzchni bez zadnych tuningow a kupowalem uzywke na allegro. Raczej nic przy niej nie bylo grzebane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy i owszem, reagują na całej powierzchni, ale jeżeli nie używam siły to muszę pacnąć w sam środek żeby zaskoczyło. Przy mocniejszym uderzeniu reaguje całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś zdarzyła się podobna sytuacja?

Otóż odkurzyłem gitarę z World Tour'a, podłączyłem odbiornik do portu USB w konsoli. Na odbiorniku czerwone światło jakoś nie chciało się pokazać, gitara włączyć też. Biorę więc pada do ręki, a tam system totalnie zawieszony w XMB. Co się okazało? Baterie w gitarze były martwe, a po wymianie wszystko śmigało. Pytanie, czy to był zbieg okoliczności (zawiecha i martwe baterie), czy jedno spowodowało drugie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest to jedyny przypadek z jakim miales do czynienia to nie masz podstaw zeby sadzic inaczej ze to zbieg okolicznosci. Jak sytuacja bedzie sie powtarzac, wtedy nabierz podejrzen.

W ostatni poniedzialek o godzinie 18:45 kichnalem. Ale jak kichnalem, az mi prawie oczy wyszly. W tym samym czasie u kumpla wybuchlo zelazko. Zbieg okolicznosci? Nie sadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatni poniedzialek o godzinie 18:45 kichnalem. Ale jak kichnalem, az mi prawie oczy wyszly. W tym samym czasie u kumpla wybuchlo zelazko. Zbieg okolicznosci? Nie sadze.

hahah no tak:)

Freezy konsoli już były, w Uncharted (ale to, jak wszyscy wiemy, była wina trefnego FW), raz Flower padł no i niestety z dwa razy padł prąd podczas grania. Czyli raczej wszystko w normie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie dziś kupiłem Guitar Hero 5 na ps3 i mam pewien problem myślałem że będzie możliwe granie na gitarze z ps2 z poprzedniej części Guitar hero rock tour gitara ma slidera i wszystko inne kupiłem specjalnie przejśćiówkę pod usb pozmieniałem kolejności kontrolerów w ustawieniach ale nie działa niestety ;/ gitara w grze zostaje wykrywana jako mikrofon działa tylko kilka klawiszy wajchą można zmieniac menu ps3 ale w samej grze już nie działa. byłbym bardzo wdzięczny gdybyście powiedzieli mi czy jest jakiś sposób żeby ta gitara jednak załapała i można było na niej normalnie grać czy poprostu zmuszony będę do kupna gitary od ps3. Za wszelkie info z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na XBOX360 istnieje możliwość grania na padzie. w wersji na PS3 też tak można ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×