Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Skoro da się wyprowadzić dźwięk z konsoli na głośniki a mikrofon na PsEye, to chyba można tak samo zrobić ze słuchawkami stereo z mikrofonem? Takie rozwiązanie byłoby najwygodniejsze (for me).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na słuchawkach tych możesz usłyszeć tylko graczy, dźwięków z gry nie usłyszysz, nie da się tak ustawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozum ze sluchawki a headset to dwie rozne rzeczy w przypadku ps3. Sluchawki mozesz podlaczyc prosto z glosnikow albo TV, a nawet jak chce ci sie bawic to za pomoca przejsciowki do ps3. Ale headset w ps3 sluzy tylko do przekazywania mowy graczy. W headsecie uslyszysz tylko i wylacznie mowe graczy. Wiec zgodnie z tym co napisalem, zdecyduj sie czego chcesz, sluchawek czy headsetu. Tylko jezeli chcesz jedno i drugie to wyobrazasz sobie siedziec z headsetem na uchu a na to jeszcze nalozyc sluchafony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że tak jest. Wiesz jak grałem w cod-y? Headset zwykły od komórki a na głowie + słuchawki, z tym , ze jedna z nich na czubku głowy, druga na uchu. Dla mnie to bez sensu, że nie da się tak ustawić. Tzn, nie jestem w 100% pewien czy się nie da. W końcu jest w ustawieniach osobna opcja dla mikrofonu i wyjścia audio. Myślałem , że ktoś to testował. Ale wygląda na to, że chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Logitech Mobile Pro ale wersję dedykowaną Xboxowi. Możliwe jest, że taki headset nie działa z PS3 ? Myślałem, że bluetooth to bluetooth... I teraz nie wiem czy headset jest zepsuty czy po prostu nie działa z konsolą/telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że xBox 360 nie ma Bluetooth, z tego co wiem, więc wszystko bezprzewodowe do niego nie jest na BT. Żadne źródło nie podaje jakoby kontrolery od Xa były na BT, jest jedynie informacja, że pracują na częstotliwości 2,4GHz - jest to częstotliwość na której działa także BT, ale i WiFi, więc może i coś jeszcze działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw słuchawkowy - Zasięg 10 m - Czas rozmów do 10 godz. - Czas czuwania do 300 godz. - Bluetooth v1.2 - Funkcje dodatkowe regulowanie głośności, wyłączanie głosu - Waga 30 g

BT ma więc wychodzi na to że klocek też ma (ale to coś dziwne jak dla mnie)

Chyba że wersja dedykowana xklocowi jest nie przez BT tylko przez ..,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten headset jest do Xboxa (pierwsza wersja - nie 360) :). I do zestawu był dodany jakiś odbiornik (zdawało mi się, że właśnie bluetooth). 

No nic.. pozostaje sprzedać na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy, chciałbym sie dowiedzieć czy w MM/Saturnie znajde jakieś hsy za 60zł czy 70zł? Z góry dzięki z odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Witam jestem tu nowy, chciałbym sie dowiedzieć czy w MM/Saturnie znajde jakieś hsy za 60zł czy 70zł? Z góry dzięki z odpowiedź

ja w Poznaniu szukałem bo ostatnio mi padł (jabra BT350)i ciężar..... więc udałem się do pierwszego lepszego komisu GSM i tam zakuiłem(zaryzykowałem) zestaw bt firmy IQUA - koszt 30zł :) czyli wręcz śmieszny. Zestaw sprawuje się zajebiaszczo. Ja słyszę wyraźnie , inni mnie tak sami. więc polecam takie rozwiązanie

Edytowane przez awierone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łaziłem po komisach i nawet mi gość proponował hsa za 50zł ale jak gwara jest na 3 miechy to dziękuje. Czyli w Marketach nie ma żadnych promocji czy tylko po komisach sie opłaca chodzić i szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz to zależy od marketu... w jedym znajdzie się coś ciekawego w innym nie. a co do gwarancji na np. moj hs to jest normalnie producenta 1 rok. btw myślę że koszt 30zł czy nawet te 50 zł nie jet aż tak duży i można kupić w komisie ...byle nowy hs:) przy normalnym użytkowaniu raczej nie powinno paść :) co innego moj porzypadek - mojemu hs w śmierci pomogła narzeczona gdy go przypadkiem zdepnęła ;)heh pozdro

a z jakiego miasta jesteś jeżeli mogę wiedzieć ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 80zł to spokojnie dostaniesz bezprzewodowy...

Ale wiesz, zawsze na przewodzie to nie musisz martwić się o ładowanie!

Ja bym brał bezprzewodowy zawsze to mniej zabawy z kablami. Kto co lubi. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Aby nie offtopowac pisze tutaj.

Przymierzam sie do zakupu hs'a. Koszt jaki mnie interesuje to cos do 80zl. Znalazlem cos takiego:

http://allegro.pl/item561962454_logitech_v..._ps3_skype.html

Wyglada bardzo ladnie :) Dobry bedzie ten czy lepiej popatrzec za jakims bez kabla?

Dokładnie ten model kupiłem 2 tygodnie temu i jeśli nie przeraża cię 3 metrowy kabel co jest zaletą :) kupuj zero kombinowania działa świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam dylemat między: http://www.allegro.pl/item561962454_logite..._ps3_skype.html

a tym

http://allegro.pl/item561275892_h500_motor...brna_fv_22.html

Co do kabla to mam jeszcze przedłużacz 1,5m, wiec 4,5m napewno starcza :)

Mam takiego Logitecha do sprzedania. Słuchawka nowa, jedynie wyciagnieta z plastika. Paragonik, gwara, wsio, wsio. Nawet orginalnie kabelki zakręcone. Ani razu nie używany... jeśli Cie to interesuje to sie odezwij na PW. Sprzedam po bardzo dobrej cenie.

Na życzenie robię aukcję na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam Jabre bt135 kupioną z warhawkiem i ona wogule nie trzyma mi się w uchu zlatuje mi :( na xbox 360 mam headset na kabel do pada i powiem że w stylu słuchawek moim zdaniem są lepsze bo lepiej się trzymają.A więc co mi radzicie kupno nowego headset sony jak on niby taki super czy kupno jakiegoś nowego innego?

Mam 200 zł na ten wydatek bym był wdzięczny za napisanie jakiegoś super headset oczywiście bluetooth

Plantronics Voyager 520, wydaje mi sie ze jest dobrym headset'em (sam planuje go kupic). Jesli ktos z was juz go ma niech podzieli sie swoimi opiniami o nim.

http://allegro.pl/item571486106_plantronic...tel_jednoc.html

http://www.empik.com/sluchawka-bluetooth-p...ia,prod760216,p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanko czy do PS 3 będzie pasowała zwyczajna słuchawka na bluetooth od telefonów komórkowych takie jak można znaleźć na allegro np. za 30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up

to co pomoże mi ktoś? Ważne to dla mnie :P Byłbym bardzo wdzięczny :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli macie/uzywaliscie to ktory z tych trzech byscie mi proponowali?

Official Sony PS3 Wireless Bluetooth Headset

Logitech Vantage Bluetooth Headset for PS3

Gioteck EX-01 Bluetooth Headset For PS3

Z gory dzieki.

Dam to w takiej kolejności od najlepszego... :) Chociaż sprzęty wszystkie 3 są bardzo dobre...

1. Sony

2. Logitech

3. Gioteck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie jesli sie powtarzam, jestem tu nowy - i z tego co widze do komunikacji starcza jedynie sluchawka BT. Jednak jesli chcialbym grac na sluchawkach z mikrofonem to jak sprawa wyglada? CZesto jest tak ze zmuszony jestem ograniczyc "halas" konsolowy. Czy wystarcza sluchawki z miciem wyposazone jedynie w port usb czy to musi byc jakis dedykowany zestaw? Moze macie jakies linki?

Cenie sobie jakosc, sporo gram w CS i tam uzywam dobrych sluchawek sennheiser i plantronics i cos na ta nute do konsoli szukam .. Mozecie pomoc ? Z gory dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam zamiar zakupic hedset do PS3 i mam jeden na oku tylko nie wiem czy to dobry wybor. Wiec prosze o wasza ocene ( najlepiej kogos kto takie posiada ) lub podanie jakiejs alternatywy do tego najlepiej linki z allegro ( chce na to jak najmniej kasy wydac )

Nad tym sie zastanawiam:

http://www.allegro.pl/item561962458_logite..._ps3_skype.html

Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×