Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie odnośnie mw600. Z telefonem działa jak trzeba, ale PS3 tylko go wykrywa, żaden dźwięk się nie wydobywa. O co chodzi ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie mw600. Z telefonem działa jak trzeba, ale PS3 tylko go wykrywa, żaden dźwięk się nie wydobywa. O co chodzi ?!

Ja mam tak z Jabra.; Ale podczas gry jest OK. Na początku nic zero dźiwięku ale jak gram jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W necie można kupić gioteck ex 01 za 50 zł polecam.A teraz z innej beczki,zastanawiam się na słuchawkami f 540 powiedzcie proszę czy w czasie grania można swobodnie się porozumiewać jak za pomocą hs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W necie można kupić gioteck ex 01 za 50 zł polecam.A teraz z innej beczki,zastanawiam się na słuchawkami f 540 powiedzcie proszę czy w czasie grania można swobodnie się porozumiewać jak za pomocą hs.

chodzi Ci o Logitech Headset F540?? tylko w nich będziesz miał dźwięk w stereo...

nie lepiej dołożyć parę złociszy i kupić MadCatz TRITTON AX PRO lub Sharkoon X-Tatic Digital gdzie masz 5.1 oraz mikrofon działający jak headset

jedyny plus f540 jaki widzę to brak kabla...

osobiście posiadam Trittony i kabel ma coś około 3 metry więc naprawdę to nie jest problem...

Edytowane przez otacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o Logitech Headset F540?? tylko w nich będziesz miał dźwięk w stereo...

nie lepiej dołożyć parę złociszy i kupić MadCatz TRITTON AX PRO lub Sharkoon X-Tatic Digital gdzie masz 5.1 oraz mikrofon działający jak headset

jedyny plus f540 jaki widzę to brak kabla...

osobiście posiadam Trittony i kabel ma coś około 3 metry więc naprawdę to nie jest problem...

Tak chdziło mi o logitechy,potrzebuje takie na których można pograć a jednocześnie rozmawiać w czsie gry jak na hs.Wszystkie te słuchawki są w podobnej cenie.Dzięki za pomoc

Jednak Mady są strsznie drogie,ciekawe czy sharkoony dużo im ustępują

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chdziło mi o logitechy,potrzebuje takie na których można pograć a jednocześnie rozmawiać w czsie gry jak na hs.Wszystkie te słuchawki są w podobnej cenie.Dzięki za pomoc

tak na tych słuchawkach dźwięki i głos leci Ci na słuchawki + masz mikrofon, który działa jak headset.

Jedyny minus słuchawek jest taki, że nie słyszysz swojego głosu, jak mówisz i zaczynasz krzyczeć, więc trzeba się kontrolować aby cicho mówić

jak masz jakieś pytania pisz PW, chętnie pomogę.

Edytowane przez otacon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem jakis czas temu oficjalny headset PS3 i powiem wam, ze jestem zawiedziony nim. Same problemy. Dwoch kolegow takze kupilo te same headsety i czasami nie moge z nimi nawiazac polaczenia. Do tego rozmawiac mozna tylko w grach, albo w XMB (menu PS3). Gdy skonczymy gre np. w FIFA 11, to automatycznie polaczenie sie zrywa. Co to ma byc?

Powinno byc tak, ze w menu robimy polaczenie (chat glosowy) i mozemy rozmawiac ze soba, nie wazne co robimy i w co gramy. Do tego w tym oficjalnym trailerze tegoheadseta wszystko wyglada pieknie, a rzeczywistosc okazuje sie oczywiscie standardowo diametralnie inna. Przykladem jets tez to, te jak sie wyczerpuje bateria, to wystarczy wlozyc do ladowarki i mozna dalej rozmawiac. Probowalem i gowno, stracilem polaczenie z kolega. Kilka dni temu, gdy kolega kupil ten headset wlaczylismy Battlefield 2 i wszytsko bylo ok, lecz gdy pozniej chcielismy zagrac w FIFA 11, to juz za cholere nie moglismy nawiazac polaczenia. O co w tym wszytskim chodzi?... Do tego czesto w XMB druga osoba nie moze dolaczyc do chat´u... Jestem na prawde zawiedziony tym headset´em. Macie takie same problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co opisujes to jest wina softu, a nie headseta. poczytaj temat "czego wam brakuje w ps3" co druga osoba wymienia własnie wspomniany przez ciebie niezalezny chat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem jakis czas temu oficjalny headset PS3 i powiem wam, ze jestem zawiedziony nim. Same problemy.

Dwoch kolegow takze kupilo te same headsety i czasami nie moge z nimi nawiazac polaczenia.

Nawiązać połączenia? A co to jest? Telefon? Kompletnie niezrozumiałe zdanie.

Do tego rozmawiac mozna tylko w grach, albo w XMB (menu PS3). Gdy skonczymy gre np. w FIFA 11, to automatycznie polaczenie sie zrywa. Co to ma byc?

Słuchawka z mikrofonem. Jak dzwonisz do np. elektrowni to jednocześnie nie zadzwonisz do gazowni. Chcesz mieć połączenie non stop ze wszystkimi, gadaj przez Skype z kompa, albo kup Xboxa. To jest PS3 i tak to działa. Żadna to wina Headseta.

Do tego w tym oficjalnym trailerze tegoheadseta wszystko wyglada pieknie, a rzeczywistosc okazuje sie oczywiscie standardowo diametralnie inna. Przykladem jets tez to, te jak sie wyczerpuje bateria, to wystarczy wlozyc do ladowarki i mozna dalej rozmawiac. Probowalem i gowno, stracilem polaczenie z kolega.

Próbowałeś, ale nie przeczytałeś w instrukcji jak to zrobić.

Kilka dni temu, gdy kolega kupil ten headset wlaczylismy Battlefield 2 i wszytsko bylo ok, lecz gdy pozniej chcielismy zagrac w FIFA 11, to juz za cholere nie moglismy nawiazac polaczenia. O co w tym wszytskim chodzi?...

Czy przez sekundę pomyślałeś, że to wina gry?

Do tego czesto w XMB druga osoba nie moze dolaczyc do chat´u... Jestem na prawde zawiedziony tym headset´em. Macie takie same problemy?

Nie, nie mamy. Skoro działa tej osobie headset i został prawidłowo skojarzony z konsolą to nie ma takiej możliwości, żeby nie mogła dołączyć. Po prostu robicie coś źle, i wcale bym się nie zdziwił po tym wszystkim co przeczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybudowałem się na strasznym zadupiu i z tego powodu jestem skazany na TPse o prędkości neta 1mb. Gram w killzona 3 online i chcę zakupić do mojej PS3-ki headseta. Niestety nie wiem czy tak wolne łącze pociągnie doatkowo rozmowy. Dodam że bardzo słabo słysze rozmowy w przerywniku pomiędzy rozgrywkami, a prawie wogóle podczas gry. Czy ktoś ma doświadczenia w tej kwesti?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, specjalnie się zarejestrowałem  bo już mnie szlag trafia. :) Mam problem :

Kupiłem dzisiaj słuchawki z mikrofonem: SONY wireless stereo headset DR-BT101

sparowałem je  i niby wszystko jest oki ale nie  do końca, mianowicie  jeżeli jestem w ustawieniach  urzadzen audio  i sie tam bawie to sie słusze/ wejsciowe mam ustawione na te słuchawki  wyjsciowe na głosniki ... i wszystko pieknie działa , w momecie kiedy tylko wychodze z tych ustawien jest cisza . nic nie słysze.

wchodzac w modulator głosy teoretycznie to jest nie potrzebne , ale tam tez sie słysze normalnie , wychodzac  z tamtych ustawien znowu cisza. A kupiłem te słuchawki z mysla o COd black ops... i wchodzac do gry  siebie nie słusze, gre słysze tylko w głosnikach a w słuchawkach słysze tylko onnych graczy. proszę o pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybudowałem się na strasznym zadupiu i z tego powodu jestem skazany na TPse o prędkości neta 1mb. Gram w killzona 3 online i chcę zakupić do mojej PS3-ki headseta. Niestety nie wiem czy tak wolne łącze pociągnie doatkowo rozmowy. Dodam że bardzo słabo słysze rozmowy w przerywniku pomiędzy rozgrywkami, a prawie wogóle podczas gry. Czy ktoś ma doświadczenia w tej kwesti?

Ja ze względu zadupia mam tylko 1.5 Mb i nie mam problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybudowałem się na strasznym zadupiu i z tego powodu jestem skazany na TPse o prędkości neta 1mb. Gram w killzona 3 online i chcę zakupić do mojej PS3-ki headseta. Niestety nie wiem czy tak wolne łącze pociągnie doatkowo rozmowy. Dodam że bardzo słabo słysze rozmowy w przerywniku pomiędzy rozgrywkami, a prawie wogóle podczas gry. Czy ktoś ma doświadczenia w tej kwesti?

dość długo grałem na neo 1MB i normalnie używałem chata - tzn byłem słyszany i słyszałem dobrze

Witam serdecznie, specjalnie się zarejestrowałem bo już mnie szlag trafia. :) Mam problem :

Kupiłem dzisiaj słuchawki z mikrofonem: SONY wireless stereo headset DR-BT101

sparowałem je i niby wszystko jest oki ale nie do końca, mianowicie jeżeli jestem w ustawieniach urzadzen audio i sie tam bawie to sie słusze/ wejsciowe mam ustawione na te słuchawki wyjsciowe na głosniki ... i wszystko pieknie działa , w momecie kiedy tylko wychodze z tych ustawien jest cisza . nic nie słysze.

wchodzac w modulator głosy teoretycznie to jest nie potrzebne , ale tam tez sie słysze normalnie , wychodzac z tamtych ustawien znowu cisza. A kupiłem te słuchawki z mysla o COd black ops... i wchodzac do gry siebie nie słusze, gre słysze tylko w głosnikach a w słuchawkach słysze tylko onnych graczy. proszę o pomoc. :)

w sumie już sprawa rozwiązana.. ale dla potomnych - dźwięk po "blutaczu" niestety nie pójdzie.. tylko głos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zamierzam kupić słuchawki z mikrofonem Interesuje mnie coś z górnej półki co polecicie Zastanawiam się nad http://allegro.pl/sluchawki-mad-catz-tritton-ax-pro-5-1-dla-graczy-i1500597542.html

lub http://allegro.pl/sluchawki-logitech-wireless-f540-dla-xbox360-ps3-i1511620992.html lub http://allegro.pl/sluchawki-mad-catz-tritton-ax-720e-dla-graczy-i1520827502.html Ma ktoś coś takiego Sam już nie wiem co wybrać Interesuje mnie super jakoś dźwięku nie koniecznie muszą być bezprzewodowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zamierzam kupić słuchawki z mikrofonem Interesuje mnie coś z górnej półki co polecicie Zastanawiam się nad http://allegro.pl/sl...1500597542.html

lub http://allegro.pl/sl...1511620992.html lub http://allegro.pl/sl...1520827502.html Ma ktoś coś takiego Sam już nie wiem co wybrać Interesuje mnie super jakoś dźwięku nie koniecznie muszą być bezprzewodowe

logitechy będą tylko stereo.. więc ja polecałbym madcatzy a już czy ax pro czy AX 720 to już musisz sam zadecydowac.. ja osobiście mam pro i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym to się różni pro a 720 ? I w strzelanki typu BBC 2 Dają radę ? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym to się różni pro a 720 ? I w strzelanki typu BBC 2 Dają radę ? :-)

720 symulują 5.1, natomiast pro mają normalnie po 4 glosniki w słuchawce, ponadto pro ma regulację glosności każdego z kanałów na pilocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec odebralem dzisiaj z poczty tritton ax 180.

podlaczylem do ps3 na usb, odpalilem konsole i zrobilem wszystko tak jak w instrukcji.

ale ani mikrofon ani sluchawki nie dzalaja, sprawdzilem czy mikrofon jest wlaczyny, i czy nie jest wyciszony, i czy sluchawki sa podlgosnione. tylko przy tescie mikrofonu jak go dotykam to mi brzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP, prosze o pomoc, podlaczylem wszystko tak jak w instrukcji, ustawilem na pleju wszystko tak jak ma byc. ale mikrofon nadal mi nie dziala :(

dobra, poprawilem wszystko juz 3 raz z rzedu i sie udalo :) poprostu mikrofon trzeba bardzo mocno wcisnac, a ja sie balem ze zepsuje :D

Edytowane przez Night_Wasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto chyba szczytowe osiągnięcie myśli twórczej w dziedzinie headsetów do PS3 (i nie tylko).

Przed nami Turtle Beach PX5

px5_main_product_image.jpg

Recenzja na Kotaku

Zastanawiam się teraz czy jestem na tyle nieodpowiedzialny i pierdo____ty by kupić to cacuszko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedyne 249,95 $. Biorę, nawet w ciemno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa poproszę! :) Jeśli brzmi tak jak wygląda to może być dobra alternatywa dla jednoosobowego kina domowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedyne 249,95 $. Biorę, nawet w ciemno...

Mam PX-21 Turtle Beach i są naprawdę zajebiste nie mogę narzekać a kosztowały tylko 85euro więc dużo mniej niż te ale o kwestia wymagań.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet chciałbym kupić na ebayu, ale waham się. Czy produkt made in USA nie będzie sprawiał żadnych problemów u nas w EU? Jakieś częstotliwości, napięcia te sprawy....?

Różnica w kosztach spora. Na Amazonie będą dopiero pod koniec maja, to raz. Dwa, będą droższe o 200 pln nie licząc wysyłki! Dolar teraz tanio stoi więc sprowadzenie z US wynosi 800 pln.To różnica około 300 pln...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×