Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem wątek i nie mogłem wyłowić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy można używać zestawu z bluetoothem wyłącznie w roli mikrofonu w sytuacji gdy gra się ze słuchawkami stereo podpiętymi do TV? Chodziło mi o dźwięki z gry plus rozmowy przez głośniki telewizora.

Nie wiem jak chcesz to zrobic. Sluchawki masz na uszach a bluetooth tez idzie w ucho wiec dziurek Ci zabraknie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie dziurki po bokach głowy i chciałem je przykryć słuchawkami, a zestaw blootooth zawiesić na koszuli ewentualnie położyć na kanapie i w razie potrzeby zbliżyć do tej dużej dziury pod nosem i powiedzieć kilka słów do kolegi w stylu "wracaj do wacława", bo gadułą nie jestem :)

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o odpowiedź na kilka pytań. Najlepiej polskim prostym językiem.

Czy te dwa headsety dają możliwość rozmawiania z innymi? (nubskie pytanie ale nie znam się na tym całkowicie)

http://www.ceneo.pl/8372589

http://www.ceneo.pl/6698782

Rozumiem, że dzięki temu czemuś słyszę dźwięki z gry w słuchawkach, słyszę innych graczy i mogę z nimi rozmawiać?

http://www.ceneo.pl/11761587

Czy te headsety są dobre? Jeżeli nie to jakie polecacie? Cena do 120zł.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pierwsze linki przez Ciebie podane to oryginalne headsety Sony wiec na pewno bedziesz mogl rozmawiac z ludzmi.

Co do Speed link to nie wiem czy beda dzialac z ps3, ale jesli beda to bedzie full zestaw czyli dzwieki z gry + koledzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten ostani jest przewodowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten ostani jest przewodowy?

Za takie pieniadze bezprzewodowego nie dostaniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 120 zł nie dostanie bezprzewodowego hs Oo ?

Czytaj uwaznie z laski swojej. Pytal o sluchawki z mikrofonem a nie o hs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obyś się nie przejechał na tej słuchawce - kumpel miał Jabrę i chodziła mu jak chciała tj. raz mógł rozmawiać raz nie. Lepiej dołóż parę zł i kup coś firmowego, tak jak sam napisałeś +20 zł i Nokii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kupiłem dziś orginLny HS sony jednak mam pare problemów. Po 1 gdy wkładam słuchawkę do stacji dokujacej nic się nie dzieje tzn. Nie ładuje a przynajmniej nie widać bo nic nie miga jak przy ladowaniu przez kabel. Po 2 w XMB nie pokaUje mi ikony HS. Poza tym słuchawkę bardzo słabo się trzyma na głowie wystarczy gwaltowniejszy ruch i spada co jest dość niewygodne. Mam nadzieje ze ktoś szybko odpisze i coś poradzi z góry dzięki.

Edytowane przez olek69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kupiłem dziś orginLny HS sony jednak mam pare problemów. Po 1 gdy wkładam słuchawkę do stacji dokujacej nic się nie dzieje tzn. Nie ładuje a przynajmniej nie widać bo nic nie miga jak przy ladowaniu przez kabel. Po 2 w XMB nie pokaUje mi ikony HS. Poza tym słuchawkę bardzo słabo się trzyma na głowie wystarczy gwaltowniejszy ruch i spada co jest dość niewygodne. Mam nadzieje ze ktoś szybko odpisze i coś poradzi z góry dzięki.

A została skalibrowana, zesparowana, skonfigurowana?

Wszystko zrobiłeś według instrukcji?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w HSecie Sony można zmienić czułość mikrofonu na inna niż 3 lub wył?. Znajomi nie korzystający z oryginalnego HS mają pełną 6( 1-5;wył) stopniową regulacje. Nie dowierzam trochę, że preferowany sprzęt jest ubogi o te funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś osłabić mikrofon w HS :D? Kupiłem http://allegro.pl/wireless-headset-sluchawka-bezprz-ps3-sklep-ursus-i1655918952.html ,to mój pierwszy HS i może się nie znam ale wydaje mi się że jest zbyt czuły , wystarczy że się ruszę podczas grania na fotelu lub nawet nacisnę jakiś wysłużony przycisk na padzie a już pokazuje mi się w grze ikonka że coś mówię, sprawdziłem to w opcjach czatu gdzie słychać siebie samego i faktycznie słyszę każdy mój ruch nie da się tego jakoś osłabić bo jest to dość denerwujące:D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś osłabić mikrofon w HS :D? Kupiłem http://allegro.pl/wireless-headset-sluchawka-bezprz-ps3-sklep-ursus-i1655918952.html ,to mój pierwszy HS i może się nie znam ale wydaje mi się że jest zbyt czuły , wystarczy że się ruszę podczas grania na fotelu lub nawet nacisnę jakiś wysłużony przycisk na padzie a już pokazuje mi się w grze ikonka że coś mówię, sprawdziłem to w opcjach czatu gdzie słychać siebie samego i faktycznie słyszę każdy mój ruch nie da się tego jakoś osłabić bo jest to dość denerwujące:D?

w ustawieniach akcesoriów w konsoli wchodzisz w swój hs i tam możesz ustawić czułość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj kupiłem oficjalny HS Sony i mam mały problem w grze U2 wszystkie rozmowy słysze przez głośniki w tv i nie wiem jak ustawić zeby było je słychać psze hs

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ustawieniach akcesoriów --> ustawienia urzadzenia audio. masz w "urzadzenie wejsciowe", "urzadzenie wyjsciowe" wireless headset ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam malutkie pytanko, czy moglibyście polecić jakiś HeadSet do PS3 (wystarczą słuchawki) który ma dosyć dobrą jakość dźwięku i nie jest zbyt drogi? Tak do 100zł. Jestem kompletnie nowy w tym temacie, nie wiem czy ps3 obsługuje tylko bluetooth czy również USB. Lecz i tak wolałbym na USB :). Proszę o odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić słuchawki + headset, nie wydając przy tym fortuny. Mam dwa typy: SteelSeries Siberia V2 for PS3 albo SONY DR-GA200. I mam kilka pytań.

Te Siberie w wersji dla PS3 wyjdą za jakiś czas - może ktoś wie czy urządzenie wpinane w konsolę będzie dostępne oddzielnie?

A sprzęcik SONY - nigdzie na aukcjach nie ma jasno potwierdzonej obsługi PS3 jako słuchawki i jako headset. Czy one tak działają? (Ew. kiedy premiera tych soniaków 7.1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z kamerką od Move.Używam jej jako HS.Nie mogę wyciszyć głosu,daję na słabszy(2),a to zmienia mi automatycznie na tą liczbę co była wcześniej(3).Moglibyście pomóc.

Z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez Artikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×