Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki juz zamowiona

dotychczas korzystalem ze sluchawki na kablu ale kumpli slyszalem na glosnikach razem z gra wiec lipa czasem nie bylo slychac czy ktos sie nie skrada na mnie z nozem

trzeba sie przygotowac na battlefield 3

dzieki jeszcze raz i pozdrawiam

PS. jak mi przyjdzie sluchawka przetestuje ja i dam opinie czy warto kupic i czy rzeczywiscie dlugo trzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ps eye (kamerka) daje rade jako headset? kosztuje grosze bo 30 zł. Czy bardziej polecacie zwykłą słuchawkę bluteoh nokii bh 105 albo 108

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę kupić headset ale nie wiem który z tych dwóch wybrać, ponieważ nie znam się na nich zbytnio.

Pierwszy to:

http://allegro.pl/bluetooth-headset-gioteck-ex-01-do-ps3-hit-zobacz-i1849921274.html

Drugi to:

http://allegro.pl/wireless-headset-100-oryg-sony-ps3-nowy-fv-24h-i1872524270.html

Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę kupić headset ale nie wiem który z tych dwóch wybrać, ponieważ nie znam się na nich zbytnio.

Pierwszy to:

http://allegro.pl/bl...1849921274.html

Drugi to:

http://allegro.pl/wi...1872524270.html

Proszę o szybką odpowiedź.

Ja kupiłem nie dawno oryginał Sony, na neo 1mb wszystko ładnie słychać i mnie podobno też. Dostajesz fajną podstawkę do ładowania z kablem.

Ten drugi też działa w HQ ? podobno tylko Sony.

Z tym pierwszym nie miałem do czynienia, ciekawe czy nie ma efektu echa i czy nie słychać swojego głosu w słuchawce.

Edytowane przez Makowski85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gioteck jest bardzo dobrym headsetem, który bez problemu staje w szranki z headsetem Sony. Niczego mu nie brakuje, dźwięk jest idealny, te same funkcje, no i dużo ładniejszy.

Do tego Giotecka w miejscu, gdzie przylega ucho masz otulonego gąbką, także po chwili używania w ogóle zapominasz, że masz go na uchu.

Jak mówiłem, ma wszystkie funkcje, czyli możliwość wyciszenia, pogłaśniania oraz ściszania. Jedyny minus jest taki, że działa tylko z PS3, z PC jak na razie jest problem (wykrywa, ale nie działa, ale podobno pracują nad sterownikami).

Ja mam Giotecka i nie żałuję. Zastanawiałem się nad headsetem Sony, ale jego cena mnie jakoś odstraszała (kupowałem jak jeszcze były trochę droższe).

Nie żałuję zakupu, bo za mniejsze pieniądze masz po prostu sprzęt tej samej klasy, a jestem nawet w stanie stwierdzić, że lepszy.

Wygląd niby kwestia gustu...ale co może być ładnego w zwykłym prostokącie :) Tutaj przynajmniej jest "czaderski" design :P

Poleciłem go już kilku osobom z tego forum (kilkanaście stron wcześniej możesz poczytać) i żadna nie żałuje zakupu.

Wszyscy zadowoleni i szczęśliwi :)

PS.

Nie, nie miałem nigdy żadnego problemu z nim podczas grania, wszystkich słychać czysto i wyraźnie oraz nas słychać bez żadnych problemów.

Również nie ma żadnych lagów, przebić i innych tego typu zabobonów wymyślanych przez innych.

Kupuj Giotecka i ciesz się świetnym sprzętem!

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za namową Patricko kupiłem "Gio"--jest super :thumbsup:

Edytowane przez unki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również za jego namową kupiłem i nie żałuję. Bierz i nie czekaj :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Gioteck ma wskaźnik głośności i stanu baterii tak jak headset Sony "na telewizorze" - coś jak pad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie:

Czy ps eye (kamerka) daje rade jako headset? kosztuje grosze bo 30 zł. Czy bardziej polecacie zwykłą słuchawkę bluteoh nokii bh 105 albo 108

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to z tymi headsetami? Brać oryginał od soniaka czy jakiś tańszy zamiennik? Zależy mi na jakości dźwięku i na wytrzymałości sprzętu. Wolałbym, żeby się nie rozwalił po tygodniu czy dwóch. Jak z czasem działania w oryginalnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież kilka postów wyżej wychwalają Gioteck'a, dobry i tańszy od oryginału Sony.

Chwalili, chwalili. Chwaliły 3 osoby, chciałbym poznać zdanie kogoś kto dogłębnie sprawdził headsety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam gioteck, mam ex-02 i na prawdę jest świetny, jest tańszy od oryginalnego sony, do tego wygodniejszy i nie ma z nim problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę o radę w wyborze HS. Widzę, że większość chwali Giotecka ale mnie raczej interesuje coś, czego nie zakłada się bezpośrednio za ucho, noszę okulary i boję się, że będzie niewygodnie. Dlatego też szukam czegoś zakładanego na całą głowę, z jednym głośniczkiem oczywiście z bluetooth. Proszę o propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę o radę w wyborze HS. Widzę, że większość chwali Giotecka ale mnie raczej interesuje coś, czego nie zakłada się bezpośrednio za ucho, noszę okulary i boję się, że będzie niewygodnie. Dlatego też szukam czegoś zakładanego na całą głowę, z jednym głośniczkiem oczywiście z bluetooth. Proszę o propozycje.

w niektórych słuchawkach masz zdejmowany zausznik ;)...

...co do kamerki jako HS mogłaby dawać radę, gdybyś przypiął ją sobie do kołnierza ;), zwykłe HS mocno zbierają dźwięk z TV a co dopiero kamerka na nim zawieszona (o!);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mialem dac opinie o sluchawce BLUETOOTH SONY ERICSSON PV720 sprawdzilem i polecam ja . Za pierwszym razem wytrzymala 9 h rozmow pozniej juz 10 h i za kolejnymi ladowaniami ma sie ten czas wydluzyc do 11 h ciaglej romowy . Jak na sluchawke bluetooth bardzo duzo czasu wytrzymuje . Jest mala , lekka i dobrze slychac . Polecam kupno tej sluchawki dobra jakosc za mala cene !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz problem z HS - tzn. - jeżeli ty słyszysz wszystkich a oni ciebie nie słyszą

to jest na to sprawdzony przeze mnie sposób.

I. Odpalamy RECOVERY MENU w PS3:

Jak uzyskać dostęp PlayStation Recovery Menu:

1. Wyłącz PlayStation 3.

2. Przytrzymaj przycisk zasilania; System ponownie włączy i wyłączy się.

3. Kiedy system został zamknięty, ponownie naciśnij przycisk włączenia, aż usłyszysz 2 kolejne sygnały.

4. Po usłyszeniu dwóch sygnałów, zdejmij palec z przycisku włączenia.

5. Będziesz poproszony o podłączenie kontrolera przez USB, następnie naciśnij przycisk PS.

6. Pojawi się Recovery Menu.

II. Wybieramy opcje Rebuild Database

III. Po tej operacji cieszymy się działającym w pełni HS.

Mam nadzieję że pomogłem.

Pozdrawiam i życzę jak najmniej awarii.

FUJIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię gdzieś Giotecka 01 za 70 zł? Mam tyle do wydania na headset i zastanawiam się nad NOKIA BH 105 albo 108.Co możecie polecić?

Wczoraj zobaczyłęm,że Gioteck EX-01 jest do zamówienia w Empik za 80 zł więc dokładam 10 zł i mam o wiele lepszego headseta od tych NOKIA BH

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię gdzieś Giotecka 01 za 70 zł? Mam tyle do wydania na headset i zastanawiam się nad NOKIA BH 105 albo 108.Co możecie polecić?

Wczoraj zobaczyłęm,że Gioteck EX-01 jest do zamówienia w Empik za 80 zł więc dokładam 10 zł i mam o wiele lepszego headseta od tych NOKIA BH

Szukaj na allegro. Ostatnio widziałem go za 59 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię gdzieś Giotecka 01 za 70 zł? Mam tyle do wydania na headset i zastanawiam się nad NOKIA BH 105 albo 108.Co możecie polecić?

Wczoraj zobaczyłęm,że Gioteck EX-01 jest do zamówienia w Empik za 80 zł więc dokładam 10 zł i mam o wiele lepszego headseta od tych NOKIA BH

Kupisz spokojnie-ja właśnie kupiłem w tej cenie którą ty masz do wydnia na aledrogo :thumbsup: .

Co do Gio i okularów-nie ma problemu,noszę okulary i w czasie gry używanie tego HS nie jest aż tak uciążliwe jak myślałem,oczywiście to moje subiektywne odczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie słuchawki GIOTECK EX-01. Na kilku stronach przeczytałem info, że ta słuchawka nie współpracuje z telefonami - może ktoś rozwiać moje wątpliwości (chociaż bluetooth chyba wszędzie jest taki sam)?

Chce kupić słuchawkę, która będzie działała z telefonem i oferowała bardzo dobrą jakość podczas rozmów na PS3. Wiem, wiem - przez futurystyczny design dziwnie by wyglądała na uchu podczas jazdy autem tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×