Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

@up

ok dzieki. A jak kupie zwykle sluchawki z EURA RTV AGD to moge je podlaczyc do konsoli?

Jak mają USB to raczej nie powinno być problemu.

Ale poczytaj kilka postów wstecz. Kolega kupił dobre słuchawki bardzo dobrej marki i mu nie działały.

Najlepiej kupować coś z Logitecha, wtedy będziesz miał pewność, że będą działały.

Pamiętaj o zakończeniu USB, ewentualnie, żeby słuchawki posiadały już przejściówkę z jacka na USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi odpowiedziano ostatnio ze sluchawki muszą byc dedykowane pod ps3

Edytowane przez lalus156

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi odpowiedziano ostatnio ze sluchawki muszą byc dedykowane pod ps3

Zgadza się, ale mówiąc Logitech miałem na myśli to, że ta firma ma pewnego rodzaju umowę z Sony i prawie każdy ich sprzęt bez problemu działa z PS3.

Czy to klawiatura, czy kierownica, czy słuchawki, nie ma problemu. Sam posiadam jakieś słuchawki z Logitecha z przejściówką na USB i zarówno słuchawki jak i mikrofon działają bez zarzutu.

Ale obecnie Tobie bym polecał te słuchawki 7.1 od Sony, jeśli jesteś na kupnie takich.

Wydasz trochę więcej pieniędzy, ale wydasz raz, a porządnie.

Polecam wszędzie te słuchawki bo są po prostu genialne i warte zakupu. Jak ktoś jest na kupnie powinien poważnie się nad nimi zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się Gioteck EX-01, tańszy i znacznie lepszy.

Wcześniej kilka stron masz opisany ten headset, sam go zresztą też posiadam i jest świetny.

jeśli uda mi się zamontowac w samochodzie zestaw głośno mówiący, to chyba tak zrobię. Jeśli nie, to będę musiał kupić jakiś "telefonowy" headset. Przyjemnie z pożytecznym, a z tego co widzę w opisach aukcjii giotecka, nie ma on funkcji obsługi telefonu.

Dzięki raz jeszcze za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli uda mi się zamontowac w samochodzie zestaw głośno mówiący, to chyba tak zrobię. Jeśli nie, to będę musiał kupić jakiś "telefonowy" headset. Przyjemnie z pożytecznym, a z tego co widzę w opisach aukcjii giotecka, nie ma on funkcji obsługi telefonu.

Dzięki raz jeszcze za pomoc ;)

Nie ma, on działa tylko i wyłącznie z PS3. Jest to chyba jedyny minus tego hsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem headset sony ( nie 7.1 ) i wczoraj hs mi wypadł z ręki na ziemię ( wys. krzesla ) i zauważyłem, że jak gadam to inni mnie nie słyszą i faktycznie tak jest. Można to jakoś naprawić?

Edytowane przez KazoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem otóż rozmyślam na zakupem jakiś dobrych słuchawek ,myślałem nad Sony Stereo 7.1 i Steelseries Siebiera v2 for PS3. Nie wiem które wybrać bo np. przeglądałem kilka opini o Sony Stereo 7.1 itp. i dużo osób mówi że nie są warte swojej ceny , a co do Steelseries to bardzo mi sie podobaja(tylko cena), Sony Stereo 7.1 moge kupić za ok 320zl, a Steelseries za 350. Słuchawki będe potrzebował do grania w Coda , bf3 i ogólnie gier, rozmawania z kumplami, zależy mi na dobrym dzwięku żęby sie orientować np. w Bf3 czy dobrze słyszeć kroki , strzały w Call of Duty. Nie wiem które wybrać a ewentulanie dołozyć troche grosza i kupić Trittony Ax Pro 5.1.

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem otóż rozmyślam na zakupem jakiś dobrych słuchawek ,myślałem nad Sony Stereo 7.1 i Steelseries Siebiera v2 for PS3. Nie wiem które wybrać bo np. przeglądałem kilka opini o Sony Stereo 7.1 itp. i dużo osób mówi że nie są warte swojej ceny , a co do Steelseries to bardzo mi sie podobaja(tylko cena), Sony Stereo 7.1 moge kupić za ok 320zl, a Steelseries za 350. Słuchawki będe potrzebował do grania w Coda , bf3 i ogólnie gier, rozmawania z kumplami, zależy mi na dobrym dzwięku żęby sie orientować np. w Bf3 czy dobrze słyszeć kroki , strzały w Call of Duty. Nie wiem które wybrać a ewentulanie dołozyć troche grosza i kupić Trittony Ax Pro 5.1.

Z góry dzięki :)

Miałem ten sam dylemat i w końcu kupiłem sony 7.1 bezprzewodowe.Jak dla mnie super sprawa.Zero kabli działa to jak na moje ucho bardzo przyzwoicie.Można podłączyć pod laptopa i słuchać muzę nie plącząc się w kablach.

Ja osobiście polecam i zaznaczam to pierwsze moje słuchawki więc nie mam jakiegoś fachowego porównania.

Jeśli możesz je mieć za 320 zł to chyba nie ma się co zastanawiać...

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem dzisiaj Sony 7.1, moim zdaniem działają wspaniale, brak kabli super wygodny, jakość wykonania i design też mi pasują. Cena 320 jest BARDZO atrakcyjna, więc na Twoim miejscu brałbym SONY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się rozejrzałem za słuchawkami dzisiaj i mam dylemat co wybrać na oku mam

- Gioteck Wired Headset EX-05 PS3/PC/X360

- A4T PS3 Gaming Headset CP-PRO

- Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha

interesują mnie słuchawki do max 250-300zł bo znając moje szczęście to długo nie pożyją :)

Edytowane przez Fajsoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może i tendencyjne ale... 300zł, za słuchawki Sony'ego 7.1 to dobra cena, i nic lepszego do PS3 na wireless'ie nie znajdę ?

I jak ma się sprawa z "zagłuszaniem" się tego zestawu z wifi działającym w konsoli - bo ktoś tutaj chyba wspominał o problemach z takim czymś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki bezprzewodowe bralibyscie pod usb czy pod mini-jacka?  Potrzebuje do grania na ps2+ps3 i czasami wieża, myslalem o logitechu i sennheiser. Nie wiem tylko czy sluchawki pod usb beda dzialac na wiezy podlaczajac do niej przez usb ? (ma takie wejscie)  I wazne - czy po podlaczeniu do tv ktory ma wejscie usb takie sluchawki usb zadzialaja? A co do headsetu sony to czy ktos probowal z sukcesem jakos uzyc je grajac na ps2 - czy zadzialaja wykajac w usb ?  

Edytowane przez OutsideR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam do dużo bardziej doświadczonych kolegów kilka pytań, z których być może nie wszystkie będą precyzyjnie odnosiły się do temtu headset’a.

Z racji małych dzieci w domu (i żony teź :) ) mogę pograć sobie jedynie późnymi wieczorami. W związku z tym zaczynam się rozglądać za jakimiś słuchawkami. Niestety te, które łączą się z konsolą przez bluetooth są drogie np. słuchawki 7.1 od Sony (raczej nie stać mnie na taki wydatek). Przeglądnąłem już kilkadziesiąt stron w tym temacie i jeśli się nie mylę problem mógłby być rozwiązany dzięki słuchawkom na USB. No i tu właśnie w końcu przechodzę do zasadniczego pytania. Wiele osób polecało jako headset Giotecka EX-01. Z tym, że jak rozumiem służy on tylko i wyłącznie do komunikowania się z innymi graczami. Czy istnieją słuchawki w których słyszałbym odgłosy gry, a jednocześnie przez mikrofon mógłbym komunikować się z innym graczem (gram głównie w Fifę 12)? Chodziłoby mi o jakieś słuchawki maksymalnie do 200 zł, a więc odpada łączność bezprzewodowa i pozostaje USB (chyba, niestety w takich technicznych sprawach jestem zielony).

Żeby nie było, że chcę wykorzystać kogoś wiedzę, a sam nie zadałem sobie trudu poszukiwań, to mam kilka linków i byłbym wdzięczny o rzetelną opinię co o nich sądzicie i czy będą działały w taki sposób jaki opisałem, czyli dźwięk z gry + możliwość komunikowania się z innym graczem/graczami.

Przepraszam za dość długi post i z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi.

http://allegro.pl/sluchawki-z-mikrofonem-usb-logitech-headset-h390-i2066401119.html

http://allegro.pl/sluchawki-z-mikrofonem-logitech-usb-headset-h360-i2066401132.html

http://allegro.pl/przewodowe-sluchawki-logitech-usb-headset-h530-hit-i2066401556.html

http://allegro.pl/logitech-g330-sluchawki-dla-graczy-mikrofon-bass-i2053659044.html

http://allegro.pl/sluchawki-logitech-headset-h330-stereo-nowy-model-i2053659164.html

http://allegro.pl/logitech-premium-notebook-headset-etui-adapter-i2053659167.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam do dużo bardziej doświadczonych kolegów kilka pytań, z których być może nie wszystkie będą precyzyjnie odnosiły się do temtu headset’a.

Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha lub

Plantronics GameCom 367 i karta dźwiękowa na USB...

Odpowiem też na swoje pytanie... dry.gif

I jak ma się sprawa z "zagłuszaniem" się tego zestawu z wifi działającym w konsoli - bo ktoś tutaj chyba wspominał o problemach z takim czymś...

Słuchawki w połączeniu z dwoma sieciami wifi, działającymi w jednym mieszkaniu nie robią żadnych "fochów" - działają bez żadnego problemu...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zamówiłem w niedziele Sony Headset PS3 ten nowszy przez sklep internetowy ale to nie ważne mój problem jest że, korzystałem z słuchawki headset 3godziny ok.. po chwili kolega nic mi nie odpowiada, następnie kolega mi pisze wiadomość że, mnie nie słychać sprawdzam test na PS3 faktycznie wgl. lampki się nie zapalają całe pole szare zacząłem kombinować odłączyłem parowanie resetowałem słuchawkę ponownie parowanie i dalej to samo postanowiłem połączyć z telefonem i dalej to samo ja słyszę ktoś inny mnie nie tak jakby mikrofon nie działał . Proszę o pomoc .

Sony-PS3-Bluetooth-Headset-2.0.jpgposiadam takiego headseta.

Edytowane przez Virus_LG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może masz wciśnięty przycisk "mute" , dżwięk w hsie zciszony na maxa lub w konsoli w ustawieniach zciszone wyjściowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że dźwięk mam na maxa ustawione hs wyjściowe i wejściowe mute nie jest włączone bo zmienia się dioda na różowo a normalnie jest niebieska .

Dźwięk ustawiony na 3 standardowo nie można więcej mniej .

Edytowane przez Virus_LG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk ustawiony na 3 standardowo nie można więcej mniej .

oj mozna mozna. tylko tryb hq trzeba wylaczyc :thumbsup: (np poprzez sparowanie przez bluetooth a nie kabel) i normalnie miedzy 1 a 5 mozna ustawic.

moze faktycznie padl ci mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam problem z słuchawką bluetooth samsung wep185. Konsola po paru minutach rozłącza słuchawkę i nic nie słychać , w ustawieniach wszystko jest ok.

Co mogło rypnąć w konsoli.

Pozdrawiam

borislaw66.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam problem z słuchawką bluetooth samsung wep185. Konsola po paru minutach rozłącza słuchawkę i nic nie słychać , w ustawieniach wszystko jest ok.

Co mogło rypnąć w konsoli.

Pozdrawiam

borislaw66.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Zastanawiam się ostatnio nad podłączeniem słuchawek z mikrofonem do ps3. Dowiedziałem się, że gdy podłącze oba chinche od słuchawek do takiego urządzenia http://allegro.pl/nowa-karta-dzwiekowa-na-usb-3d-5-1-2xminijack-i2078359354.html a potem to urządzenie do ps3, to będę słyszał tylko głosy innych graczy. ALE gdybym podłączył cinch od słuchawek do monitora, a od mikrofonu zostawił w tym urządzeniu to takie rozwiązanie by zadziałało?

Sorka że troche chaotycznie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha i wypowie się na temat podłączenia i ich kompatybilności z PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem nowy na forum i przede wszystkich chciałbym wszystkich przywitać ;). Mam mały problem z headsetem, o tym : http://www.sony.com.sg/product/cechya0076 . Otóż podłączyłem, wszystko spoko, działa. Ale jak próbowałem porozmawiać ze znajomymi, okazało się że mnie prawie w ogóle nie słyszą. Faktycznie, gdy mówię, pasek przesuwa się ledwo do połowy, a u nich do samego końca. To jest jakaś wada mojego hs, czy po prostu taki model. Zastanawiam się czy go nie sprzedać (jeśli oczywiście nie jest wadliwy) i kupić sobie ten starszy. Więc tu moje pytanie, czy w starszym też coś takiego występuje ? Może ktoś zauważył, że ten hs ma jakieś cichsze mikro czy coś. Czy jakość rozmów na tym starszym hs też jest taka dobra (w tym co prawda słabo słychać ale jakość głosu jest naprawdę świetna). Tak więc czy warto zrobić coś takiego ? Bo jak narazie niestety wydaje mi się, że wyrzuciłem, 150 zł w błoto ;(. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Menu akcesoriów jest też poziom czułości mikrofonu, domyślnie na 3. Możesz go zwiększyć?

Przy moim hs jest to pole nieaktywne ale być może Twój umożliwia regulację, sprawdzałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×