Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dlaczego muwie z opuźnieniem ???

Bo piszesz z błędami ortograficznymi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci pomogłem swoim postem ale widać nie chce ci się nawet przeczytać.

A teraz pomogę ci jeszcze bardziej. Sio do szkoły nauczyć się pisać. Wróć za 3 lata jak będziesz spełniał wymogi potrzebne do uczestniczenia w życiu naszego Forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam słuchawek do ps3, nie zależy mi jakoś bardzo na rozmowach podczas gry, bardziej chciałbym aby dźwięk z gry szedł mi właśnie na słuchawki(żeby domownikom nie przeszkadzać). Najlepiej jakby były to słuchawki na bluetooth, ewentualnie jakieś inne ale koniecznie bezprzewodowe. Jakie polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od pewnego czasu, po około godziny graniu w BBC2 coś złego dzieje się z moim headsetem, koledzy skarżą się że strasznie szumie. Mam headset od sony, użytkuję go od ośmiu miesięcy, problem pojawił się około miesiąc temu. Co to może być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od pewnego czasu, po około godziny graniu w BBC2 coś złego dzieje się z moim headsetem, koledzy skarżą się że strasznie szumie. Mam headset od sony, użytkuję go od ośmiu miesięcy, problem pojawił się około miesiąc temu. Co to może być ?

Witam,

Możliwe że się popsuł, ale usuń go z konsoli, potem na nowo go skonfiguruj i skalibruj, jeżeli będzie ten sam problem, spróbuj na konsolce kolegi, a jak i to nie da to niestety ale zepsuty.

Edytowane przez Screen-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam możliwość zakupienia zestawu słuchawkowego Nokia BH-103, czy ktoś z Was może orientuje się, czy współpracuje on z konsolą PS 3 ? Za pomoc dam + :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam możliwość zakupienia zestawu słuchawkowego Nokia BH-103, czy ktoś z Was może orientuje się, czy współpracuje on z konsolą PS 3 ? Za pomoc dam + :)

Siemka,

Podaję tutaj link do listy headsetów z którymi PS3 będzie współpracować, aby uniknąć późniejszych pytań.

http://en.wikipedia....h_PlayStation_3

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepiej oryginała kupić i święty spokój będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepiej oryginała kupić i święty spokój będzie :D

Jeżeli chodzi o Headsety na Bluetooth to również się zgadzam.

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Podaję tutaj link do listy headsetów z którymi PS3 będzie współpracować, aby uniknąć późniejszych pytań.

http://en.wikipedia....h_PlayStation_3

Niezła lista :) Dzięki.

Nie ma na niej modelu BH-103 ale u mnie działa elegancko, bo sprawdziłem, konsola szybko wyszukała i dodała sprzęt, w grze też jest cacy. Może kiedyś jak będzie więcej gotówki to zdecyduję się na zakup tej oficjalnej, sygnowanej logiem SONY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaję tutaj link do listy headsetów z którymi PS3 będzie współpracować

Dwie strony wcześniej dokładnie TUTAJ post # 915 wszystko podane, po co dublować posty ?!?

Tylko dlatego że innym nie chce się poszukać?

moim zdaniem najlepiej oryginała kupić i święty spokój będzie :D

Nie zgodzę się że tak najlepiej.

HS Sony kosztuje 3 razy więcej a nawet nie oferuje pultipointa, dla mnie to bardzo praktyczne mieć połączoną PS3 i tel. jednocześnie z jedną słuchawką.

Pomijam już kwestię wyglądu i rozmiaru słuchawki SONY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie strony wcześniej dokładnie TUTAJ post # 915 wszystko podane, po co dublować posty ?!?

Tylko dlatego że innym nie chce się poszukać?

Tylko że z tego linku będą aktualne.

Zresztą lepiej link podać niż zawalać skopiowanym tekstem stronę forum

Niestety tak to jest że się pytają, a tak trudno samemu znaleźć odpowiedź. ;/

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie strony wcześniej dokładnie TUTAJ post # 915 wszystko podane, po co dublować posty ?!?

Tylko dlatego że innym nie chce się poszukać?

Skąd miałem wiedzieć, że 2 strony wcześniej było podane ? Ty jesteś w temacie i wiesz, ale ja nie byłem i nie miałem ochoty wertować 48 stron z postami o łącznej liczbie 480 sztuk, dlatego się zapytałem - temu chyba służy ten temat ?... więc nie czepiaj się.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic by sie tobie tez nie stalo jakbys przeczytal ostatnie kilka stron (np. 3 ostatnie). nie musialbys sie wtedy o nic pytac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, chodzi mi o to ze od pewnego czasu mam zamiar kupic tritton ax 180, kill mi doradzil. kiedy mialem zamawiac HS, okazalo sie ze musialem wydac pieniadze na cos innego. wiec przez ten czas szperalem po necie itp, i ktos mi doradzil Turtle Beach PX21. wiec moje pytanie. co lepsze??

cena nie wchodzi w gre.

trittony :

http://www.checkpoint.lodz.pl/online/product.php?id_product=895

turtle:

http://www.pixmania.pl/pl/pl/6702399/art/turtle-beach/s-uchawki-ear-force-px21.html?srcid=623&mctag=gg_goog_875&gclid=CN_f-JmOvacCFcWHDgodoGz9_g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, chodzi mi o to ze od pewnego czasu mam zamiar kupic tritton ax 180, kill mi doradzil. kiedy mialem zamawiac HS, okazalo sie ze musialem wydac pieniadze na cos innego. wiec przez ten czas szperalem po necie itp, i ktos mi doradzil Turtle Beach PX21. wiec moje pytanie. co lepsze??

cena nie wchodzi w gre.

trittony :

http://www.checkpoint.lodz.pl/online/product.php?id_product=895

turtle:

http://www.pixmania.pl/pl/pl/6702399/art/turtle-beach/s-uchawki-ear-force-px21.html?srcid=623&mctag=gg_goog_875&gclid=CN_f-JmOvacCFcWHDgodoGz9_g

Posiadam Turtle Beach już od około roku spisuje się bardzo dobrze, jedynie mogę narzekać na ilość kabli, oraz na dźwięk, któremu trochę brakuje jakości, w stosunku do wcześniejszych HD650 sennheiser, ale jakby nie patrzeć to zupełnie inna półka cenowa.

Kup pierwszy typ, może będzie lepiej, albo: http://media2.pl/technologie/73363-creative:-miedzyplatformowy-headset-dla-graczy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem w ustawieniach audio opcje multi-outpot.

czyli jak ta opcje wlacze to bede mial dzwiek w tv i w headsecie? bo mi na tym zalezy, bo bede nagrywac na hauppaugge hd pvr, ale trzeba najpierw podlaczyc od ps3 do hauppaugge i z tego do tv noi kablel usb do kompa.

wiec chce zeby mi dzwiek szedl do nagrywarki, ale tez chce miec dzwiek i mozliwosc korzystania z mikrofonu w headsecie. jest taka mozwliwosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Menu konsoli zakładka Ustawienia i ustawienia akcesoriów ... następnie jako sygnał wej/wyj ustawić słuchawkę BT i sprawa załatwiona

WIELKIE THX pomogło.

Edytowane przez gladiatus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy headset od sony powinien wisieć na ucho za pomocą tej "blokady" czy powinien siedzieć w uchu tak ,żeby ta blokada nie była zbytnio potrzebna?

I czy headset powinien przylegać do twarzy czy "odchodzić" od niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz problemy.

Ułóż go w taki sposób, aby było Ci wygodnie. Słyszany będziesz i tak.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

rok temu kupiłem oryginalnego HS Sony dedykowanego do PS3, używałem go tylko grając w Online Team Play w NHL10 i później 11, potem od października nie używałem, ostatnio naładowałem i chcialem pograć z kumplami, ale początkowo miałem problem, naładowałem dzień wcześniej, następnego dnia nie chciał działać, tzn. ikonka na ekranie informowała że jest uruchomiony, ale jak chciałem regulować poziom głośniczka, grał jakąś melodyjkę, kumple nie słyszeli mnie, ani ja nich, doładowałem go i ponownie sparowałem i zaczął działać, po tygodniu historia powtórzyła się, znowu go doładowałem, ale pomimo kilku prób sparowania, nie chce działać, ikona pojawia się, ale jak chce coś regulować gra jakąś melodię/wydaje dziwny dźwięk, zepsuł się czy co? potrzebuję HS na turniej i nie wiem czy kupować mowy, czy da się tego "postawić na nogi", pomoże ktoś? będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×