Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego mam na upartego szukać możliwości podłączenia tego Headseta? Jak się nie da to się nie da.

Właśnie taka odpowiedź, jakiej mi udzieliłeś satysfakcjonuje mnie. Szkoda ,że musiałem się uciec do uszczypliwej uwagi na temat forum aby ją otrzymać cool.gif

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem dziś jeszcze raz Headset, i ps3 ładnie wykrywa sprzęt w Ustawieniach Akcesoriów (wcześniej nie wiedziałem że to właśnie tam trzeba szukać...) podczas mówienia widzę że pojawiają się kreseczki na pasku głośności mikrofonu więc dźwięk na pewno jest odbierany. Nadal nie słyszę jednak nic w słuchawkach i nie wiem czy tak ma być. Pewnie dowiem się dopiero jak ruszy ps online i bede mógł wejść do jakiejś gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem dziś jeszcze raz Headset, i ps3 ładnie wykrywa sprzęt w Ustawieniach Akcesoriów (wcześniej nie wiedziałem że to właśnie tam trzeba szukać...) podczas mówienia widzę że pojawiają się kreseczki na pasku głośności mikrofonu więc dźwięk na pewno jest odbierany. Nadal nie słyszę jednak nic w słuchawkach i nie wiem czy tak ma być. Pewnie dowiem się dopiero jak ruszy ps online i bede mógł wejść do jakiejś gry.

Tak ma byc. Headset sluzy do komunikacji miedzy czlonkami druzyny. Audio z gry leci przez glosniki tv lub kino domowe. Poczekaj na reaktywacje PSN i wtedy sprawdzisz poprawnosc dzialania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swój głos powinien słyszeć w słuchawkach. Nie wiem czy tu nie jest problemem, że ten headset jest stereo, a chat w PS3 mono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamiec nie myli to ja swojego glosu HSie od nokii nie slyszalem. Moge sie mylic, ale wydaje mi sie, ze nie gadalem do swojego ucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszę się , aczkolwiek wymagało to ode mnie podkręcenia głośności w słuchawkach tudzież zwiększenia czułości mikrofonu, przy ustawieniu wyjścia na kolumny głośnikowe słyszę się także w nich. Więc generalnie działa. Jak to wyjdzie w praniu okaże się po uruchomieniu PSN. Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem HS. Najbardziej interesuje mnie hs od Sony i Gioteck EX-01 (KLIK). Który będzie lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł do mnie hs Gioteck Ex-02s kupiony na amazonie. Jestem bardzo zadowolony z zakupu, można wyciszyć mikrofon tak jak jest to w hs'ie od Sony. Dźwięk jest bardzo dobry, ucho się nie męczy. Po przeliczeniu dałem za niego około 55zł, jest to wersja limitowana :) Na prawdę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli ktoś chce kupić HS+ przyjemność grania przez słuchawki to trzeba wydać tak spoko ok 350/500 zł albo więcej.

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:)

zastanawiam sie nad headsetem do ps3 i niewiem czy wybrac orginalny od sonego czy wziasc jakis tanszy??;pp jest wgl jakas roznica miedzy nimi czy tylko cena??;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni Gioteck Ex-02s od Gioteck Ex-01s? Jak dla mnie 01 wygląda lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EX-02 to tak jakby nowsza (pod względem technologicznym) wersja EX-01. Najszybciej rzuca się w oczy to, że EX-02 posiada magnetyczną podkładkę, do której wpinasz kabel, aby załadować HS. Natomiast EX-01 takiej nie posiada i wpinasz kabel bezpośrednio do HS. W EX-02 bateria trzyma dłużej i posiadasz tzw. "noise cancelling". EX-01 swojego czasu był bardzo dobrym HSem w swojej kategorii cenowej i sprzedawał się wyśmienicie. EX-02 to również bardzo dobry HS w swojej kategorii cenowej, może trochę mniej wygodny od EX-01. Oba HSy są godne polecenia, jednak w przypadku ceny EX-02 warto rozważyć również HS od Sony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie co do tytułowych słuchawek logitecha.Chciałem od dłuższego czasu zakupić sobie słuchawki,ponieważ należe do osób które większość czasu przed konsolą spędza w nocy.Nie chciałbym budzić całej rodzinki głośnymi dźwiękami wychodzącymi z telewizora i potrzebuje słuchawki żeby ten problem zniknął.Zastanawiałem się nad tymi logitechami ale bardzo mnie zastanawia ich budowa O.o Czy to jest tylko i wyłącznie headset służący do komunikacji z innymi graczami przez internet,czy mogę podłączyć je w celu gry ? Jeśli ktoś ma zamiar odpowiadać mi postami typu "ten temat był już milion razy" to niech w ogóle nie pisze bo szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem.Jeszcze wracając do słuchawek chce zaznaczyć że są to logitech vantage usb,a nie wersja cordless (chyba tak się to pisze) która jest bezprzewodowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie coś z wyższej pułki, dedykowany PS3 >> Sharkoon X-Tatic Digital 5.1 Headset. Dolby Digital 5.1, który świetnie spisuje się w sieciowych potyczkach w grach FPS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Mój problem zaczyna się od tego że nie wiem co zrobić żeby korzystać z dwóch słuchawek na raz.. :blink:

Urządzenia są zarejestrowane i widoczne.. :thumbsup:

Ale podczas gry w CoD:BO działa tylko jedna słuchawka.. :down:

Z góry dziękuję za szybka i precyzyjną odpowiedź.. :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam..

Mój problem zaczyna się od tego że nie wiem co zrobić żeby korzystać z dwóch słuchawek na raz.. :blink:

Urządzenia są zarejestrowane i widoczne.. :thumbsup:

Ale podczas gry w CoD:BO działa tylko jedna słuchawka.. :down:

Z góry dziękuję za szybka i precyzyjną odpowiedź.. :sweat:

Witam,

Jak dla mnie to możliwe nie jest, aby taka kombinacja współpracowała.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ale jednak poczekam może ktoś potrafi to zrobić.. ale Dziękuję.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie tak że Tryb HQ powoduje echo ? O.o

Poza tym jak mówię to cicho mnie słychać (nie najgorzej) ale jak ktoś powie coś za ścianą to słuchawka to "łapie" O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja też tak mam a wył. HQ i ustawienie na redukowanie echa zmniejszyło tylko to echo.

Już się przyzwyczaiłem do tego :|

Edytowane przez krzys94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziękuję ale jednak poczekam może ktoś potrafi to zrobić.. ale Dziękuję.. ;]

Czekaj na hakera który zmodyfikuje FM, aby taka kombinacja została zezwolona. :)

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×