Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma w planach zamówić ten HS z zagranicy ?

Również chciałbym wiedzieć. Recenzje są po prostu świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydał by się, bo wsiąknąłem w Starhawka, a granie z ekipą bez HSa to porażka. Moja słuchawka BT przenosi tylko szumy i trzaski, a szukam czegoś dobrego zarówno do PCta, do PS3 jak i do słuchania muzyki. Cena w Ultimie to porażka.

Edytowane przez Ixion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydał by się, bo wsiąknąłem w Starhawka, a granie z ekipą bez HSa to porażka. Moja słuchawka BT przenosi tylko szumy i trzaski, a szukam czego dobrego zarówno do PCta, do PS3 jak i do słuchania muzyki. Cena w Ultimie to porażka.

Ja już od miesięcy planuje zakup słuchawek, a jak one są dobre do wszystkiego i mają mikrofon, no to strzał w dziesiątkę. Na eBayu jest pełno ofert w granicach 500zł, ale nie lubie bawić sie w sprowadzanie z HK czy USa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić te słuchawki 7.1 wireless headset za 350 zł ?

Jeśli potrzebujesz słuchawek bezprzewodowych, to jak najbardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p>Robi się ciekawie, oferty z UK na eBayu, facet twierdzi, że oficjalna data premiery 5 paź. Zadałem mu jeszcze pytanie z jakiej dystrybucji pochodzi. http://www.ebay.pl/i...=item43b3fa8f60

Poprawka:Thanks for the question, These currently have no EU release date. These have come via an official distributor but they have imported them via the US. As this is currently the only way to get them in the EU. They still come with a standard 12 month warranty.
Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha. Za ten nowy HS Sonego to z cena odwalili nieźle. Ja w tej chwili używamy HS Sony 7.1 i jestem z niego zadowolony. Cena adekwatna do jakosci. Sa lekkie szumy ale dzwiek stoi na przyzwoitym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi sklep z UK odpisał zupełnie inaczej, i twierdzą, że mają Europejską wersje produktu. Ja już nie wiem o co chodzi.

Thanks for your email.I can confirm that this headset is now currently in stock. They are extremely limited though and we have low stock at the moment. Ours is the EU/UK version.If you have any queries please do not hesitate to contact us.Enjoy the rest of your day.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłes w opcjach ten "tone"? Już nie pamiętam jak to się nazywało, ale w ustawieniach akcesoriów i potem w ustawieniach headseta klikasz trójkąt i powinieneś móc to wyłączyć. Szumy znikają na dobre.

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja poczekam aż stanieją do 5 stów z wysyłką, opisz jak się sprawują i jak z bassem jak możesz ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do Was pytanie. Czy oficjalny, bezprzewodowy headset Sony (ten: http://www.playstationlifestyle.net/2011/09/06/official-ps3-wireless-stereo-headset-review/) może działać jako zwykłe, bezprzewodowe słuchawki? Innymi słowy czy mogę go używać do słuchania programu w TV, oglądania filmu na DVD czy on działa TYLKO w połączeniu z konsolą i z niczym więcej?

Pozdrawiam i z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki są naprawdę fajne używam już ich od kilku miesięcy są kompatybilne większością urządzeń posiadającymi wejście USB które jest niezbędne do podłączenia nadajnika. Np przy połączenia do PC-ta działa bez problemu dźwięk wraz z mikrofonem.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do Was pytanie. Czy oficjalny, bezprzewodowy headset Sony (ten: http://www.playstati...headset-review/) może działać jako zwykłe, bezprzewodowe słuchawki? Innymi słowy czy mogę go używać do słuchania programu w TV, oglądania filmu na DVD czy on działa TYLKO w połączeniu z konsolą i z niczym więcej?

Pozdrawiam i z góry dzięki.

Tylko PS3 i PC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko PS3 i PC...

Główny powód dla którego wybrałem nowy headset Sony Pulse. Czekam na dostawę. Tutaj wielkie dzięki dla monobloss za podanie namiarów na PW.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×