Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh, ja to mam pecha - kupiłem trittony i okazało się, że nie mają już ich na stanie i zwrócili mi pieniądze. Teraz znowu co polecacie, dalej szukać trittonów ax180, czy np Turtle Beach P11, Turtle Beach PX21 - czy po prostu Sony Wireless Headset 7.1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Beats'ów wszystko jest lepsze ;) chyba, że ktoś lubi mulący bas...

;)

Pozostaje czekać na Twoją recenzję...

Ja, od dłuższego czasu, jadę na CAL!ach (Creative Aurvana Live!) i dla mnie są to świetne słuchawki, a już na 100% nie znajdziemy nic lepszego w kategorii jakość/cena. Dźwięk jest wyraźny, bass dość głęboki, ale fanem basu nie jestem. Cenię naturalność i szeroką scenę. I właśnie scena w tych słuchawkach mogła by być szersza. Mam nadzieję, że Sony Pulse okażą się dobrym wyborem. Ogólnie Soniacze to raczej basowe słuchawki tak jak i playery (mowa o niższej półce cenowej). Oby nowy HS nie zamulał, bo się zdenerwuję i jakiś Allegrowicz dostanie przedświąteczną okazję :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, ja to mam pecha - kupiłem trittony i okazało się, że nie mają już ich na stanie i zwrócili mi pieniądze. Teraz znowu co polecacie, dalej szukać trittonów ax180, czy np Turtle Beach P11, Turtle Beach PX21 - czy po prostu Sony Wireless Headset 7.1?

Turtle Beach PX21...

Ja, od dłuższego czasu, jadę na CAL!ach (Creative Aurvana Live!) i dla mnie są to świetne słuchawki, a już na 100% nie znajdziemy nic lepszego w kategorii jakość/cena. Dźwięk jest wyraźny, bass dość głęboki, ale fanem basu nie jestem. Cenię naturalność i szeroką scenę. I właśnie scena w tych słuchawkach mogła by być szersza. Mam nadzieję, że Sony Pulse okażą się dobrym wyborem. Ogólnie Soniacze to raczej basowe słuchawki tak jak i playery (mowa o niższej półce cenowej). Oby nowy HS nie zamulał, bo się zdenerwuję i jakiś Allegrowicz dostanie przedświąteczną okazję :biggrin:

No właśnie - oby nie poszli w stronę chociażby MDR'ów XB700 - stereofoniczny subwoofer to nie dla mnie. Wolałbym coś o płaskiej charakterystyce...

PS. Jedziesz na standardowych kablach w tych Cal'ach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia naprawdę pozytywne! Gra świetnie. Teraz muszę dogłębniej przetestować. Bass jest naprawdę umiarkowany, nie zamula i nie zagłusza reszty. Inna sprawa jak ustawimy bass impact na maxa, wtedy potrafi przygłuszyć drobniejsze efekty dźwiękowe. Nie jest to jednak problem, bo jest regulacja tej funkcji, można ją nawet kompletnie wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dostaniemy wirtualne 7.1 to scena powinna być szeroka, przynajmniej mam taką nadzieję.

Co do CAL!i - nie bawiłem się recabling, lubię czysty dźwięk, ale jakimś zapalonym audiofilem nie jestem. Mnie to wystarcza. Poza tym wątpię czy przy zmianie kabi czegoś bym nie spieprzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz, to podłącz je też do jakiegoś playerka i TV'ka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia naprawdę pozytywne! Gra świetnie. Teraz muszę dogłębniej przetestować. Bass jest naprawdę umiarkowany, nie zamula i nie zagłusza reszty. Inna sprawa jak ustawimy bass impact na maxa, wtedy potrafi przygłuszyć drobniejsze efekty dźwiękowe. Nie jest to jednak problem, bo jest regulacja tej funkcji, można ją nawet kompletnie wyłączyć.

Czyli dla mnie będą idealne do muzyki i do grania. Gatunek muzyki to dnb, a ten bass impact powinien się znakomicie.

Edytowane przez Kebz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz, to podłącz je też do jakiegoś playerka i TV'ka...

Przetestuje na wszystkim ;)

7,1 to virtualne jakaś bajka,

, testowałem to na innych słuchawkach, ale na tych dokładność jest 100%.Nie spodziewał bym sie tego po symulowanym 7,1 Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje są świetne, ale poprzedni HS też zbiera same dobre opinie. Pytanie tylko czy warto dopłacać do nowych słuchawek za 7.1 we wszystkich urządzeniach plus więcej basu. Muszę sam to ocenić. Moje obecne słuchawki, o których pisałem wcześniej sprawują się świetnie, a kosztują ok 180 zł nówka. Używki i po 120 w idealnym stanie (niedługo moje będą do kupienia za tyle). Mam też Sennheisery za ok 150 zł i przy Creativach to dziadostwo, a firma niby nastawiona na słuchawki.

Nowy headset kupię na 100%, ale opinią podzielę się dopiero po wygrzaniu i odpowiednich testach na różnych urządzeniach. Jeśli bas nie zamula to do gier jest ok, co do odsłuchu muzyki mam trochę większe wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro kupuje Sony Pulse i według mnie warto. Chodź by dla tego że mają wejście na Jacka i podepniesz je wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję pomocy i mam nadzieję, że to dobry dział. Przejdę do sedna. Mam headseta Plantronics P90 i zaczęło mi strasznie uprzykrzać jego wada, że gdy coś powiedziałem dochodziło to do adresata po 3-4s (i słyszałem tego echo). Czego następstwem było to, że się zdenerwowałem i usunąłem urządzenie mając nadzieję, że re-instalacja naprawi problem. Wyrzuciłem ulotkę dołączoną do headseta i... nie pamiętam jak się go instalowało, coś mi świta, że musi być on naładowany, podpięty pod konsole i wyłączone, a dopiero potem można włączyć "rejestrowanie"- "Rozpocząć wyszukiwanie urządzeń". Klikam to i pojawia się "Trwa wyszukiwanie... Czekaj". Proszę o pomoc nie wiem jak to zainstalować, próbowałem z włączonym i wyłączonym, podpiętym i nie podpiętym hs'em klikałem wszystko i nie wiem.. liczę na pomoc jakiegoś użytkownika, wszelkie rady i sugestie proszę napisać. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję pomocy i mam nadzieję, że to dobry dział. Przejdę do sedna. Mam headseta Plantronics P90 i zaczęło mi strasznie uprzykrzać jego wada, że gdy coś powiedziałem dochodziło to do adresata po 3-4s (i słyszałem tego echo). Czego następstwem było to, że się zdenerwowałem i usunąłem urządzenie mając nadzieję, że re-instalacja naprawi problem. Wyrzuciłem ulotkę dołączoną do headseta i... nie pamiętam jak się go instalowało, coś mi świta, że musi być on naładowany, podpięty pod konsole i wyłączone, a dopiero potem można włączyć "rejestrowanie"- "Rozpocząć wyszukiwanie urządzeń". Klikam to i pojawia się "Trwa wyszukiwanie... Czekaj". Proszę o pomoc nie wiem jak to zainstalować, próbowałem z włączonym i wyłączonym, podpiętym i nie podpiętym hs'em klikałem wszystko i nie wiem.. liczę na pomoc jakiegoś użytkownika, wszelkie rady i sugestie proszę napisać. Z góry dziękuje.

Instrukcja jest na stronie producenta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co waszym zdaniem jest lepsze do rozmowy ale żeby jednocześnie było słuchać dźwięki z gry słuchawki z mikrofonem czy headset a jeśli już to podajcie jakieś linki do produktów które waszym zdanie zasługuja na uwgę.

Tylko proszę aby propozycje mieściły się w granicach 100-150 ewentualnie 200 zł

Z góry dzięki za propozycje i odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 200 zł nic ciekawego nie znajdziesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję pomocy i mam nadzieję, że to dobry dział. Przejdę do sedna. Mam headseta Plantronics P90 i zaczęło mi strasznie uprzykrzać jego wada, że gdy coś powiedziałem dochodziło to do adresata po 3-4s (i słyszałem tego echo). Czego następstwem było to, że się zdenerwowałem i usunąłem urządzenie mając nadzieję, że re-instalacja naprawi problem. Wyrzuciłem ulotkę dołączoną do headseta i... nie pamiętam jak się go instalowało, coś mi świta, że musi być on naładowany, podpięty pod konsole i wyłączone, a dopiero potem można włączyć "rejestrowanie"- "Rozpocząć wyszukiwanie urządzeń". Klikam to i pojawia się "Trwa wyszukiwanie... Czekaj". Proszę o pomoc nie wiem jak to zainstalować, próbowałem z włączonym i wyłączonym, podpiętym i nie podpiętym hs'em klikałem wszystko i nie wiem.. liczę na pomoc jakiegoś użytkownika, wszelkie rady i sugestie proszę napisać. Z góry dziękuje.

Witam, potrzebuję pomocy i mam nadzieję, że to dobry dział. Przejdę do sedna. Mam headseta Plantronics P90 i zaczęło mi strasznie uprzykrzać jego wada, że gdy coś powiedziałem dochodziło to do adresata po 3-4s (i słyszałem tego echo). Czego następstwem było to, że się zdenerwowałem i usunąłem urządzenie mając nadzieję, że re-instalacja naprawi problem. Wyrzuciłem ulotkę dołączoną do headseta i... nie pamiętam jak się go instalowało, coś mi świta, że musi być on naładowany, podpięty pod konsole i wyłączone, a dopiero potem można włączyć "rejestrowanie"- "Rozpocząć wyszukiwanie urządzeń". Klikam to i pojawia się "Trwa wyszukiwanie... Czekaj". Proszę o pomoc nie wiem jak to zainstalować, próbowałem z włączonym i wyłączonym, podpiętym i nie podpiętym hs'em klikałem wszystko i nie wiem.. liczę na pomoc jakiegoś użytkownika, wszelkie rady i sugestie proszę napisać. Z góry dziękuje.

Odświeżam, dziękuje użytkownikowi "kloose" za pomoc, ale mógłbyś być taki dobry i podać mi link najlepiej już na zakładce z instrukcją o ile jest możliwość po polsku? Proszę :(. Nie, to że mi się nie chce czy coś, ale po prostu nie mog znaleźć... Wiec, proszę o pomoc po raz drugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakąś Jabrę, czy coś tam i wystarczyło ją włączyć, potem wyszukiwanie w konsoli i gotowe. Z tego co wiem to z każdą słuchawką jest tak samo.

Pierwsze, lepsze googlowanie:

Pairing the device with your mobile and the PlayStation 3 is quick and simple, requiring you to activate Bluetooth on your PlayStation 3 from the XMB by searching for a new Bluetooth device. You then press and hold the call button until the LED flashes and you’re all set-up You do have to remember to change your audio device settings on the XMB so that the P90 is your default audio input and output device, but you have to do that anyway everytime you change your audio set-up on your console.

Podczas parowania słuchawki z konsolą przytrzymaj przycisk "dzwonienia". Powinno zadziałać.

Edytowane przez Ixion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, dziękuje użytkownikowi "kloose" za pomoc, ale mógłbyś być taki dobry i podać mi link najlepiej już na zakładce z instrukcją o ile jest możliwość po polsku? Proszę :(. Nie, to że mi się nie chce czy coś, ale po prostu nie mog znaleźć... Wiec, proszę o pomoc po raz drugi.

http://static.highspeedbackbone.net/pdf/P529-1382-Plantronics-GameCom-P90-Bluetooth-Headset.pdf

do 200 zł nic ciekawego nie znajdziesz :P

Witam

Co waszym zdaniem jest lepsze do rozmowy ale żeby jednocześnie było słuchać dźwięki z gry słuchawki z mikrofonem czy headset a jeśli już to podajcie jakieś linki do produktów które waszym zdanie zasługuja na uwgę.

Tylko proszę aby propozycje mieściły się w granicach 100-150 ewentualnie 200 zł

Z góry dzięki za propozycje i odpowiedzi

Pewnie słuchawki z mikrofonem ;) HS z definicji powinien służyć tylko do czatowania...

Możesz poszukać Gioteck'a EX-05 (w wersji Xbox360/PS3/PC) - w tej kwocie (~ 139zł) to dobry wybór i nic lepszego nie znajdziesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki mały problemik z słychawkami, pewnie takie pytanie bylo ale nie moglem znalesc.Wiec kupilem soie ostatnio hs'y lecz gdy je podpinam nie słyszę dzwieku z konsoli ale jak gram w bf'a to szłysze tylko rozmowe z teamu(sluchawki na usb kabel ) a caly dzwiek z gry jest nadawany przez tv i chcialbym sie dowiedziec czy mozna by tak zeby czat i gra bylo z hs'ow. Patrzałem w opcjach i tam gdzie sie wybiera opcje zlacza dzwieku czy cos to nie ma nic usb czy sluchawki itp. a jak wchodze w ustawienia akcesoriow to znajduje mi je. Dziekuje z gory za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce z kumplem grać razem w Medal of Honor Warfighter. Niestety obydwoje nie mamy headset'ów. Więc mam 2 pytania: jakie headsety polecacie do około 150 zł ? i czy jak przez słuchawkę słyszę tylko kolegę ,to czy z telewizora leci dźwięk gry ,czy nic nie słychać (tylko znajomego) ? proszę o szybką odpowiedz. i błagam nie piszcie mi czegoś typu ,,było'' ,,poszukaj'' :help:

:braz: :srebro: :zloto: :platyna:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś leniem - cztery posty wyżej, masz to samo pytanie (HS w granicach 100 - 150zł), wraz z odpowiedzią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żadnych tańszych słuchawek się nie znajdzie ? szkoda...

ale jeśli np. kupił bym zwykły headset (np.SONY) za te 100-150 zł to dzwięk z gry nadal się wydobywa ? czy wszystko się wycisz i słyszę tylko głos znajomego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez HS leci tylko czat, reszta przez TV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×