Skocz do zawartości
Gość COBRETTI

PS3 a kabel HD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość COBRETTI

podłączyłem swoją konsolke dwoma kablami HD , jeden za 120 złoty a drugi za 35 złoty . Nie ma żadnej          różnicy w ostrości obrazu

warnban.gif Szukajka sprawna, sprawdzalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak samo  ;) Moze to kwestia telewizora i roznice widac dopiero jesli sie ma kolosa z full hd za 10 000 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak samo  ;) Moze to kwestia telewizora i roznice widac dopiero jesli sie ma kolosa z full hd za 10 000 zł?

A mnie sie wydaje, ze nie :) Po prostu roznia sie wykonaniem (np drozszy bedzie trwalszy chociaz to tez nie jest regula) a oprocz tego to nie ma zadnych roznic :) I tak pewnie byly robione w fabrykach naprzeciwko siebie w Chinach lub nawet w tej samej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

walkowane juz nie raz :/ NIE MOZE byc zdanej roznicy w jakosci obrazu przy kablach cyfrowych!!! <duren> niezależnie czy kosztuja 10zl czy 10000zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość COBRETTI

to dlaczego jest taka różnica cenowa między nimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

byc moze materialy sa lepsze, byc moze wtyczka bardziej wytrzymala, ale przede wszystkim, firmy poprostu zdzieraja kase z bogatych leszczy (bez obrazy  8)) dla ktorych drogie = lepsze = jestem debesciak a reszta go home! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest jak pisze "Snug". Różnica jest tylko i wyłącznie w kablach analogowych. Po za tym jak coś będzie nie tak z HDMI to pieniędzy nie będzie żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×