Skocz do zawartości
macmf75

Kamera do PS3 - Playstation Eye

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. ale przecie pisze wyraźnie, i to w linku który wkleiłeś:

It seems the PLAYSTATION Eye peripheral has been dated "Summer" for Europe.

Czyli w przybliżeniu lato... ciekawe którego roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały bajerek  ;D

[yt=425,350]L17O43X39cg[/yt]

Tak może wyglądać Eye Toy dla PS3?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było by coool  :o I jeszcze zeby tak sie obsugiwalo PS3 OS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby czemu miałoby nie obsługiwać? Z tego co mi wiadomo przez PS3 możesz prowadzić nawet wideokonferencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robo

Nawet z, wydawałoby się, schematycznego i "suchego" przeglądania menu można zrobić śmieszną mini-gierkę. Czego to ludzie nie wymyślą... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allu masz plusika za wyszukanie filmu..:) Oby PS EYE potrafiło chociaż 1/3 tego co w tym filmiku a będę zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Allu masz plusika za wyszukanie filmu..:) Oby PS EYE potrafiło chociaż 1/3 tego co w tym filmiku a będę zadowolony :)

Dzięki  ;D

Musicie przyznać że te możliwości są tak niesamowite że aż trudo uwierzyć że możliwe  :)

SONY ROX!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

ja widziałem filmik co dziennikarz japonski siedząc przed ps3 ruszając sie /mówiąc zmieniała mu sie fryzura z kolorem / jakiś makijaż na twarzy itp.

wydaje mi sie ze pierwsze  wydanie eyetoya będzie małą skrobanką możliwości ps3 .

Mam nadzieje ze w 2 wydaniu eyetoya na ps3 będzie można grać w np kręgle jak z wii albo ehem gry z wii działające pod konrtolą kamerki ;P bez wiibratora ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy Eye Toy wraz z grami z PS2 bedzie działał na PS3 ?

Pozdrawiam

A i jeszcze jedno pytanko jak bym chcial kupic sobie nowa gre MGS3 Substience to tryb online bedzie normalnie dzialal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Mam pytanko czy Eye Toy wraz z grami z PS2 bedzie działał na PS3 ?

Pozdrawiam

A i jeszcze jedno pytanko jak bym chcial kupic sobie nowa gre MGS3 Substience to tryb online bedzie normalnie dzialal ?

Eye Toy działa, co do MGSa nie jestem pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zamkną wraz z premierą MGS4 żeby zmusić ludzi do grania w nową część - jak to z PES5 zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra... wiadomo, ze nie kazdy jest piekny i powabny... ale oto nadchodzi czas gdy dziewczyny beda sie malowac, no a chlopcy... niech sie bawia nowa kamerka ;-)

Temat bede dzis edytowal kilkakrotnie w miare postepu moich testow....

Po pierwsze kamera :-)

pseye01pq7.jpg

pseye02hy3.jpg

pseye03uq1.jpg

pseye04nq5.jpg

pseye05zu8.jpg

Eye

Male, to po pierwsze, po drugie, dosyc ciezkie (czyli solidnie???) dwie diody, czerwona i niebieska (tryb wide oraz normalny) kabelek usb dlugosci okolo 2m. Sama kamera zasilana z kabla usb. Mikrofon raczej srednio czuly, po ustawieniu USB CAMERA w opcjach musialem podbic na 5 zeby skala zaczela ladnie skakac do okolo 40%. Co do obrazu... chmm jak dla mnie ladnie, a nawet bardzo ladnie - kto ma ochote zobaczyc jak dziala kamera - zapraszam na PSN via Video Chat, chetnie zademonstruje (uwaga... moge byc nie uczesany)

Eye of Judgement

W komplecie z gra Eye of Judgement procz talii zawierajacej podstawowe 30 kart, otrzymujemy booster (8 kart), kamere wraz z podstawka (do montazu), oraz tkanine z nadrukowanymi polami kart. Sama gra przedstawia sie bardzo ladnie, rendery ala Japonska manga, duzo blyskow, efektow swietlnych i innych fajerwerkow. Kamera bardzo szybko rozpoznaje karty (ok 1-2 sek), gra sie latwo i przyjemnie. Bardzo mile jest to ze w menu mozna zapoznac sie z ponad godzinnym materialem video tlumaczacym bardzo dokladnie jak nalezy grac i o co tak naprawde chodzi z tymi kartami (przyznam sie ze dawno nie gralem w karcianki i ten instruktaz bardzo pomogl) acha... calosc po angielsku... ale uzywaja raczej malo skomplikowanych slow, wiec powinniscie zrozumiec.

The Trials of Topoq

Haha... a mowila mama, nie stawiaj za blisko, bo sie wyleje ;-) padlo na pilota od telewizora, kilka gazet i calkiem pokazna polac dywanu :-) na szczescie "it wasn't me"  :D Napisze krotko, bajka.... i inny wymiar zabawy. Sterujemy pilka - tak w skorcie.... a na prawde to wyginamy sie przed kamera, ktora interpretuje nasze ruchy i przesuwa wspomniana pileczke z poziomu na poziom. SUPER!

Operation Creature Feature

Mam juz swoja ulubiona gre z PS Store! Po pierwsze muzyka - oj dawno nie slyszalem rownie dobrze zrobionej nuty polaczonej z doskonala grafika (troche bajkowo i strasznie cos ala filmy Tima Burtona). I tutaj wyginam smialo cialo, prowadzac male potworki z punktu A do punktu B. Po drodze wiele zapadni, krat, wyrzutni i innych. Polecam, rewelacyjny klimat  - czas wreszcie wstac z kanapy i pobiegac przed telewizorem <uklon>

Aqua Vita

Akwarium ale jakie... po pierwsze grafika - bije na glowe wszystkie wygaszacze jakie w zyciu widzialem, jakosc renderingu stoi na na prawde wysokim poziomie, do tego dzwiek - bul, bul bul (tutaj troche brak, np mozliwosci wejscia do mp3 playera ). No i oczywiscie Eye - z dostepnych zabaw: pukanie w szybke, palcem po wodzie lub atak z nienacka (hahah - najleprza zabawa), generalnie domownicy mieli ubaw - faktycznie nasze akwarium dziala jak prawdziwe (pomijam rybki ktore sa permamentnie nazarte - one sie raczej nie ruszaja :-)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

czyli potwierdzasz wszystko co do tej pory czytalismy :-)

fajne pudlo :] gdzie kupowales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro 8 rano melduję się z browarem antykacowym pod gamestation po swoje pudło 8D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Jutro 8 rano melduję się z browarem antykacowym pod gamestation po swoje pudło 8D

Ja dziś rano przez wiele godzin u znajomego się zagrywałem, wszystkie gry z PSS są fenomenalne... MNÓSTWO zabawy.. a szczególnie TRIALS OF TOPOQ, samo eye of judgment.. to jest najlepsza gierka ktora do tej pory mam na ps3 ^^ a mam dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś rano przez wiele godzin u znajomego się zagrywałem, wszystkie gry z PSS są fenomenalne... MNÓSTWO zabawy.. a szczególnie TRIALS OF TOPOQ, samo eye of judgment.. to jest najlepsza gierka ktora do tej pory mam na ps3 ^^ a mam dużo.

Mam więcej :P budzik juz nastawiłem na 7.00 jutro biegnę do sklepu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła robota.. dobry opis... niestety chyba będę musiał poczekać aż EYE of J stanieje... jak kupie ta grę to będę musiał zrezygnować z 2uch innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w sumie malutki dylemat jutro, czy brać sama kamerkę (dla mnie must have, wiadomo, innej opcji nie widać dla PS3) czy brać cały zestaw. Podejrzewam, że grać zbytnio nie będę, jakoś te karty mi nie leżą (zobaczymy na forum jak ludzie będą grać) ale w inne gry dedykowane kamerce pogram chętnie. Bądź co bądź jutro frunę do sklepu, na kamerkę czekam od zakupu konsolki i nareszcie jutro jest ten dzień ajj ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze muszę to mieć! Reflect powinienen się zgłosić do producenta i brać prowizję.

Poczekam chyba do świąt. Może obniżą trochę cenę (albo np dorzucą gry z PS Store w pakiecie?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×