Skocz do zawartości
macmf75

Kamera do PS3 - Playstation Eye

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kamerkę PS eye podłączoną do PC, zainstalowałem CL-eye TEST, a na skype nie moge włączyć kamerki poprostu tak jak by jej nie było, a przez kamerki mikrofon moge rozmawiać. Pomocy ! :XX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie bardzo rozumiem jak SONY, w dzisiejszych czasach, może sprzedawać taki badziew jak PS EYE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o podpowiedź (tutorial) jak skorzystać z kamerki od PS3 (za pomocą PS3, które mam podłączone do internetu) aby łączyć się z innymi osobami przez internet. Działa GG albo skype na przeglądarce PS3?

(pewnie było, ale nie udało mi się znaleźć na szukajce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skype nie działa, nie ma aplikacji takiej na konsolę, web gg również nie działa, podłącz kamerę do PC i jej używaj do rozmawiania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Mam takie pytako. Chciałbym uruchomić skype'a na telewizorze, jednak cena kamery w postaci blisko 300 złotych mnie lekko zniechęca.

Czy da się w jakiś sposób podłączyć PS Eye do telewizora, żeby spełniał swą funkcję w ten sposób?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up wątpliwe- tv są tak robione by wspierały tylko dedykowane kamerki ale spróbować możesz- wepnij po porostu pod usb w tv kamerkę ale wątpię by wykryło,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tego mikrofonu. W grze Tv superstar można nagrywać dźwięk. nawet po przestawieniu w ustawieniach na kamerkę, dźwięk się nie nagrywa. Słychać tylko buczenie. Żadnego normalnego dźwięku. Co może być przyczyną tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×