Skocz do zawartości
ONE

Lumines

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za założenie tematu :)

Mimo, że gra już trochę na naszym PSN jest, to chciałbym się zapytać czy ktoś ją posiada?

No i czy jest warta wydania tych 29zł + 14zł na dodatki? Bardzo lubię Luminesy na PSP, i strasznie fajnie się w to gra.

Jest to po prostu taki nowoczesny tetris, który nigdy się nie znudzi. A teraz jeszcze w wersji HD, z nowymi dodatkami, itd.

Będę wdzięczny jak ktoś się wypowie na temat tej gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra ze świetną muzyką i grafiką. Niestety bardzo trudna. Większość zadań i/lub trophies w grze jest dla robotów, albo dla doświadczonych graczy w Lumines. Mnie ten poziom dość szybko zniechęcił do dłuższego obcowania z tym tytułem. No i brak opcji grania w sieci. Gra dla hardkorów imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudne trophy, ale trzeba dużo ćwicz. Mój znajomy zdobył 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kupiłem wczoraj i jest tak jak się spodziewałem tego po Luminesach.

Jest po prostu cudnie! Gra wciąga nieziemsko. Wg mnie jedna z najlepszych gierek dostępnych na PSS.

Kupiłem o 21 i do 3 nie mogłem się oderwać od telewizora. Każdy tryb jest świetny.

Misje, układanki, czasówki no i najważniejszy czyli challenge. Bardzo fajnie się gra.

Jak obgram całą podstawkę to sprawię sobie ten Bundle Pack za 14zł.

Swoją drogą to widzę największy problem z trofeum związanym z Time Trialem 180 sekund i zrobieniem 210 punktów.

Tam trzeba po prostu non stop zapieprzać jak głupi i układać kolory. Ale jak się wpadnie w trans to leci jakoś.

Wczoraj udało mi się zrobić to brązowe trofeum z czasówki 60 sekund, ale ono nie było aż tak wymagające.

Popatrzyłem też ile jest największy rekord w trybie Challenge, i było chyba koło 4mln pkt...

Nie jest to niemożliwe do zrobienia, ale to trzeba chyba grać cały dzień i noc, lub zostawić konsolę na pauzie i iść się przespać.

No, ale czego to ludzie nie zrobią, żeby nie być na szczycie listy...

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, pamiętałem ją z czasów ps2, więc na ps3 też kupiłem , jednym słowem rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×