Skocz do zawartości
Major_Kupricz

BAN na PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwy BAN za nieodblokowane porty w routerze bądź za słabe łącze?

Łącze mam dobre ale porty nie ruszam w ogóle bo się na tym nie znam. Czy jest możliwe, że grając normalnie w jakąś grę przez neta nagle dostane bana za nieodblokowanie portów lub akurat wtedy będę miał laga i BAN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w ps3, ale normalnie byłoby to co najmniej nie racjonalne. Moim skromnym zdaniem-co nie znaczy, że słusznym- nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie.

Darudek... nieco mógłbyś naswietlić koledze o co chodzi...

Nie

... taaaak... zbieramy sobie posty! Zbieramy!

Otóż, bana się nie dostanie za nie przekierowane porty dlatego że porty mają Ci umożliwić sprawną rozgrywkę w online, jeśli ich nie przekierujesz to już na starcie masz zrypaną zabawę! Więc jakby mieli jeszcze karać za to że się nie ma na router w którym można przekierowac porty, to by było chore...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha ok dzieki za info, ulżyło mi, bo po tym jak mnie chyba zbanowali na Bad Company mam stracha przed graniem online...znaczy już niemam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze slysze o jakichkolwiek banach na PS3. Chyba cos sobie ubzdurales :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przyszło do głowy to to, że Cię host wywali z gry bo za bardzo lagujesz. Ale to kick nie ban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze slysze o jakichkolwiek banach na PS3.

to samo chciałem napisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo po tym jak mnie chyba zbanowali na Bad Company mam stracha przed graniem online...znaczy już niemam

Eeeee... Słucham?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bany moga sie zdarzyc, np, w GT5:P jest mozliwosc otrzymania takowego np. za jazde pod prad - ogolnie przeszkadzanie innym. Mozna takiego delikwenta podkablowac... tak jest napisane w instrukcji czy na stronce, nie pamietam.. ale z tego co wiem, to jedynie teoria, nie slyszalem o przypadku, w ktorym takie rozwiazanie mialo miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eeeee... Słucham?

Pewnie kampi po kszunach i dostał bana kamperom mówimy stanowcze NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kampi po kszunach i dostał bana kamperom mówimy stanowcze NIE!

STOP!!! Niewiem czy to ban czy cos ponieważ grałem i wkońcu zdobyłem 25 level i odrazu po tym jak wyskoczyla ta plansza ze GRATULACJE itp niemoglem się połączyc z EA "Connection with EA was Lost".

To nie jest Ban za złe granie czy coś tylko jakis błąd bo niemożliwe, żebym dostał bana akurat w tym momencie jak zdobyłem najwyższy level. A grałem normalnie możecie spytać tych co z nimi grałem czyli w dziale online Bad Company...

Sie tlumaczyc trzeba przez zas..ne EA :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sprawdź ustawienia sieciowe w konsoli, przywróć ustawienia fabryczne, usuń plik BF:BC i zainstaluj na nowo.

No nie wiem, próbuj, może Restore PS3 System, zresetuj Router... Kombinuj !

Chciałbym żebyś wrócił, bo z tego co pamiętam, grałeś snajperem. A mi właśnie go brakuje w składzie, aby się kampił w bazie przeciwnika i można było się przy nim zrespawnować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może sprawdź ustawienia sieciowe w konsoli, przywróć ustawienia fabryczne, usuń plik BF:BC i zainstaluj na nowo.

No nie wiem, próbuj, może Restore PS3 System, zresetuj Router... Kombinuj !

Chciałbym żebyś wrócił, bo z tego co pamiętam, grałeś snajperem. A mi właśnie go brakuje w składzie, aby się kampił w bazie przeciwnika i można było się przy nim zrespawnować

Kombinowałem, kombinowałem i nic, jedyna nadzieja w tym Update co ma teraz wyjść, może wtedy coś ruszy a jak nie to sprzedam grę i kupie inną bo to może wina gry. Jednego czego nie robiłem to nie przekierowywałem portów ALE dałem PS3 do strefy zdemilitaryzowanej to chyba nawet lepiej niz przekierować porty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha ok dzieki za info, ulżyło mi, bo po tym jak mnie chyba zbanowali na Bad Company mam stracha przed graniem online...znaczy już niemam

Nie dostales bana tylko "Kopa" tez tak mialem pare razy bo net mi sie zamulil i stalem w jednym miescu z 10 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dostales bana tylko "Kopa" tez tak mialem pare razy bo net mi sie zamulil i stalem w jednym miescu z 10 minut.

Nie, to nie to a co do tej strefy zdemilitaryzowanej to prawda, że jak dodam PS3 do DMZ to lepiej niz bym porty odblokowywał? Czy porty to i tak osobna sprawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie to a co do tej strefy zdemilitaryzowanej to prawda, że jak dodam PS3 do DMZ to lepiej niz bym porty odblokowywał? Czy porty to i tak osobna sprawa?

DMZ - włącza Ci pełny ruch na danym adresie jesli włączysz tą obsługę!

Przekierowanie portów - wyłącza tylko niektóre porty, jest bezpieczniejsze dla PCtów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ps3 bana napewno nie dostaniesz ale ina sprawa w przypadku pc np w cs 1.6 sa servery ktore automatycznie na godzine banuja za zbyt wysoki ping to juz kwestja czy twoj ping np laguje server i czy takowy admin to zauwazy

osobiscie mialem kiedys podobny problem co ty o ile dobrze pamietam to swojemu providerowi wtedy musialem podawac porty a on logowal sie na swoje konto shellowe i dopisywal je wtedy bylo cacy ale jak nie byly wpisane to pamietam np granie w csa 1.5 >wtedy tylko taki byl< czy w tibie bylo praktycznie nie mozliwe no chyba ze lubisz ruszac sie 1 kratke na 20 sekund i miec co chwile disconnecty ja na twoim miejscu zagadal bym z twoim net providerem w tej sprawie bo z tego co widze to chyba masz magie switcha a jest mozliwosc ustawienia automatycznego wpisywania portow tak jak w moim przypadku zrobiono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj po raz pierwszy od tygodnia uruchomilem

Fifę żeby zagrać sobie online nagle zdziwiony zauważyłem że dostałem bana na pan i nie mogę sie połączyć. Bardzo dziwna sytuacja. Wogóle nie wiem dlaczego. Czytałem gdzieś że bana dostaje sie na 24h lub na tydzień. Wiecie może coś o tym? Może wiecie co mogę zrobić żeby odzyskać konto.

PS sorry za błędy ale pisze z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz jakis jawny komunikat, ze twoje konto zostalo zbanowane? Co to znaczy ze dostales "bana na pan"? Aha, na PSN chyba

Jezeli nie dostajesz jawnego komunikatu ze zostales zbanowany, to nie sadze zeby to byl ban. Moze po prostu jakies problemy z polaczeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zauważyłem że dostałem bana na pan i nie mogę sie połączyć.

I don't think so...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam komunikat ze nie mogę się połączyć z tego konta na psn. Na zagranicznych stronach czytałem ze to jest właśnie ban. Zaraz poddm numer bledu

Edit. Numer błędu: 8002A227

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam komunikat ze nie mogę się połączyć z tego konta na psn. Na zagranicznych stronach czytałem ze to jest właśnie ban. Zaraz poddm numer bledu

Edit. Numer błędu: 8002A227

Mi co jakiś czas też wyskakują jakieś błędy przy próbie zalogowania się do PSN. Niestety nie pamiętam dokładnie ich nr.

Ale wątpię, żeby to był ban. Wiesz chociaż, za co miałbyś go dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co właśnie przeczytałem na temat tego błędu na necie wynika, że ludzie widzieli ten komunikat co Ty np za obrażanie kogoś online nikt nie spotkał się z dłuższym banem niż 7 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×