Skocz do zawartości
AGArtha

Mushroom Wars

Rekomendowane odpowiedzi

ico.png

Firma Creat Studios uraczyła graczy kolorową i bardzo zabawną strategią czasu rzeczywistego w 2D, w której wcielamy się w dowódcę armii walecznych "grzybów".

Tryby gry:

- Kampania (25 misji)

- Skirmish (18 potyczek)

- Multiplayer Local/Online (podobno ma się pojawić) 1-4 graczy

Rodzaje rozgrywki:

- Domination (przejąć i utrzymać kontrolę na wyznaczonymi punktami)

- Conquest (eliminacja przeciwników)

- King of the Hill (obrona swojego królestwa)

Audio/wideo:

- Bardzo kolorowa grafika 2D

- Oryginalna oprawa dźwiękowa jest miła dla ucha

- Możliwość słuchania własnej muzyki podczas gry

- Łączność głosowa podczas rozgrywki online (jak już bedzie dostępna)

- Opcja publikacji filmów z rozgrywki w serwisie YouTube

Trofea : Mushroom Wars

Cena: 36PLN / $9.99

MushroomWars-540x301.jpg

Można nieźle przyKozaczyć :biggrin:

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demo grało mi się super....

Cena może trochę za duża....ale co tam, kupuję bo fun z gry jest niesamowity :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba odkąd mam demo to za każdym włączeniem konsoli przechodzę sobie wszystkie 5 leveli i dopiero zaczynam grać w coś innego, trzeba będzie się skusić na full'a.

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gra jest naprawdę fajna tyle tylko, że jak dla mnie to jest mega trudna. Jeśli ktoś lubi wyzwania to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  bardzo fajna gierka, po zagraniu w demo, tak mi się spodobała  , ze kupiłem na drugi dzień

nawet mojej 10 letniej córce podoba się ta gra i początkowe poziomy przechodzi , dalej już trzeba się trochę nagłówkować i mieć refleks 

Edytowane przez j3acek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stojąc po stronie walecznych Pomarańczowych Muchomorów muszę stwierdzić, że wrogie grzyby to niezłe Kozaki!

Masakra! Będąc w połowie kampanii mam 2 chaptery , w których nie daję rady! :verymad: Nawet na easy! Przykładowo taki "Zabitham" - nazwa bardzo trafna - ja tam ciągle jestem: "Zabitam" :unsure:

Proporcjonalnie do wzrostu poziomu mojej irytacji :shok: - mówię sobie "ok, spróbuję jeszcze raz i wyłączę..." - tak się tylko mówi ;)

Nawet do pomocy wezwałam Mistrza Yode, który mawia czasami "Use YouTube, Luke" :rolleyes: - wszystko na nic!

A Skirmish to już totalny Hardcore! :wacko:

Pomimo tego gra bardzo mi przypadła do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ,AGArtha....mam podobnie.

Gra jest naprawdę fajna ale po pierwszych kilku "lajtowych" poziomach robi się coraz trudniej - żeby nie powiedzieć bardzo trudno. Trzeba nieźle pokombinować , popróbować i daje radę ale na pewno nie da się tego przejść ot tak ...z marszu.

Skirmish to już hardcore totalny....szczególnie przy 3-4 armiach :wacko: . Mimo wszystko fun jest niesamowity i szczerze wszystkim polecam :thumbsup:

Edytowane przez vald3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta przy misjach na 4 graczy , bardzo trafne jest przysłowie : " gdzie dwóch się bije , tam trzeci korzysta '' 

 ta gra to taki  odstresowywacz  jest dla mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetna gierka, choć późniejszych etapów nawet na normalu nie mogę przejść, lipa że nie ma multi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo przyjemna gra, chodź w praniu wychodzi ze jak w każdej strategii liczy się szybkość wykonywanych ruchów tak wiec przy końcowych misjach wszystko dzieje bardzo szybko, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z tą grą, kupiłem pełną wersję jakiś czas temu i niestety po 30 sec gry w local multiplayer gra się wiesza, konsola i pady nie reagują. Nie wiem czemu, ale w kampanii nic się nie dzieje. Zdarzyło to się już komuś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka przekozak. Polecacie multi? Warto wydać jeszcze 10 złociszy i pobawić się w sieci? Ludzie jeszcze w to grają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grałem sporo w multi przed awarią PSN i powiem Ci, że jest zajebiście choć po jakimś czasie granie staje się nudne z tego powodu, że jest niewiele map i powiedzmy sobie sposobów na 100% wygranie jest b.mało więc gra robi się monotonna, rzadko zdarzy się jakiś zacięty pojedynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w demo i powiem, ze bardzo przyjemna, ale nie wiem czy warto kupowania fulla. Przeszedlem wszystkie misje na hard i dochodze do wniosku, ze o wygranej w danej mapie przewazaja pierwsze sekundy gry...trzeba jak najwiecej zdobyc "wiosek" w jak najkrotszym czasie. No ale nie wykluczam ze w wersji full dochodza jakies inne elementy zmieniejace te strategie. Gra kosztuje chyba 36 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Mushroom Wars gram już od ponad roku i do tej pory nigdy nie było żadnych problemów. Od dziś jednak po włączeniu gry pojawiaja się: ekrany producenta, info o DTS, info o Dolby Digital oraz to, że gra się wczytuje (czyli tak jak zawsze), po czym zamiast menu startowego gry pojawia sie już tylko czarny ekran:( Wszystkie inne gry, czy to z PS Store czy też z płyt działają bez problemu. Spróbowałem odinstalować (usunąć) grę i zainstalowac ją na nowo, niestety nic to nie dało... Macie może jakieś pomysły co z tym zrobić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę tydzień temu i, mimo zassanej bety BF3, nie potrafię oderwać się od grzybów. Rano po otworzeniu oczu wszędzie widzę grzyby i małe ludziki. Chyba przedawkowałem. Przeszedłem kampanię i skirmisha na hardzie i bawię się w trofiki. Taki Trine miał platynę, a był o wiele łatwiejszy. Za te grzyby dałbym chyba ze dwie, ale producenci poskąpili i nie dali żadnej, ba chyba nawet złota nie widziałem. Wg mnie tak powinny być porobione trofea w każdej grze. Niestety nastała moda na trofea w stylu "Gratujacje, włączyłeś grę".

Bawię się z ostatnim trofikiem offline - Collector. Wiecie jak zdobywać poszczególne rewardy? Na większość więm jakie są wymagania, ale np taki defender nie chce mi wskoczy c za Chiny

Warlord- Win by a landslide

Architect- Improve or convert all of your buildings

Tactician- Be active throughout the game (constantly be moving guys around)

Striker- Capture several houses in a row

Expansionist- Capture as many buildings as possible within the first min of game

Conqueror- Attack with minimal casualties

Defender- Defend your villages with minimal casualties

Inspirer- Get three suns

Strategian- Attack and defend successfully

Co do działania gry, od tygodnia nic się u mnie nie wiesza, ale na drugiej konsoli u mojej dziewczyny rzeczywiście coś się wieszało, nie wiem z jakiej przyczyny, ale podejrzewam że to przez problemy z siecią, bo ma wujową netię i 20% pingów gubi się po drodze do googla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych gier jakie ostatnio grałem, a już chyba najlepsza z PSS. Mimo że kupiłem ostatnio Uncharted 3, to narazie leży w kącie i przegrywa z Mushroom Wars:). Ta gra jest zajebiście grywalna, czyli to co najważniejsze. Nawet moja dziewczyna, która rzadko gra, się ze mną zagrywa:D. Polecam dla dwóch osób.

Całkiem przypadkiem na nią wpadłem, siostrzeniec chciał żebym mu na gwiazdkę sprawił i kupił w PSS, raz zagrałem i sam się wciągnąłem:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×