Skocz do zawartości
alekabanpl

Zwieszenie Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sytuacja powtarza się już drugi raz a wygląda to następująco.

Pograłem sobie około godzinki po czym wyjąłem płytkę z napędu i chcę sobie zagrać w jakieś demko na dysku (odpaliłem 2 różne dema) po czym gra niby się włącza i pojawia się czarny ekran.

Świeci się dioda od lanu a od dysku nie.

Problem wygląda następująco, iż nie mogę wyłączyć konsoli za pomocą pada ani z przycisku power w ps3 jedyne wyjście by ją wyłączyć to odłączyć z zasilania aby funkcjonowała.

Doradźcie mi co powinienem w takiej sytuacji zrobić, zdarzyło mi się to po raz 2.

Posiadam ps3 slim, dysk 250gb, 1 miesięczna z MM.

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wygląda podobnie. Kilkakrotnie po włożeniu dysku z grą ekran robił się czarny i nic się nie działo. Moja konsola również jest nowa, ma ponad miesiąc i wcześniej taka sytuacja się nie zdarzała. Problemy zaczęły się od momentu pobrania najnowszej aktualizacji softu (tej, która wprowadziła język polski). Podejrzewam więc, że jest to właśnie wina softu, nie samej konsoli oraz że Sony wypuści wkrótce nowy soft lub łatkę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie opisywane przez Was problemy były już wielokrotnie zgłaszane przez użytkowników forum

Na wasze nieszczęście w większości przez użytkowników PS3 SLIM

Ja mam FAT'a i święty spokój - co nie znaczy że zawsze tak będzie

Pozostaje Wam więc czekać na "łatkę" od Sony - jeżeli nie lubicie siedzieć z założonymi rękami to eskalujcie problem choćby na infolinii - nie pomoże ale i nie zaszkodzi :P

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×