Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

Na targach Video Game Awards 2009 oficjalnie zapowiedziano trailer nowej części Batmana. Oczywiście trailer również jest już w sieci : http://www.gametrailers.com/video/batman-arkham-spike-tv/59828. Na końcu podana została strona www. Na niej można zobaczyć pewną postać bez twarzy. Domyślam się, żę to Harvy Dent czyli Two Face (dwie twarze) jeśli chcecie potwierdzenia zobaczcie 35 sekundę trailera można tam dokładnie zobaczyć dwie części jego twarzy. Najwidoczniej zapowiada się podobna akcja promocyjna jaka miała miejsce przy filmie The Dark Knight. Na końcu trailera można zobaczyć Jokera. Widać, że autorzy zmienili lekko jego makijaż na podobny do tego w TDK. Mam też jedno przypuszczenie. Na końcu Joker wygląda na chorego wg. mnie.

A wy co sądzicie o nowym Batmanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joker chory?

Moim zdaniem to raczej pozostałości po "eksperymencie" z pierwszej części gry i walce finałowej z Nietoperkiem.

Co do Harvy Denta to nie zwróciłem na to uwagi trzeba jeszcze raz obejrzeć trailer.

Ogólnie jeżeli gra utrzyma poziom jedynki to z miejsca zamawiam pre-ordera , zapowiada się opuszczenie Arkham czyli powalczymy sobie z bandziorami w Gotham ciekawe kogo jeszcze spotkamy z Badassów liczę na postacie typu Catwoman może Pingwin albo Mr Freeze jedno wiem to nie może się nie udać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra rzeczywiście przeniesie się do Gotham to przed twórcami stoi ogromne wyzwanie aby odtworzyć wiernie to miasto. Ogólnie liczę, że gra utrzyma bardzo wysoki poziom jedynki, oczywiście nie pogardził bym też nowymi przeciwnikami (Two-Face, Pingwin czy Ra's Al Ghul)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadziej że w druga cześć nie będzie przypominała w niczym jedynki która w mojej skali otrzymała 3/10. Na pewno tej gry nie kupie, ale na pewno od kumpla pozycze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam ten link do gametrailers? Mnie się nie chce filmik ładować...

A sama informacja bardzo obiecująca, Batman:AA był pierwszą grą, którą ukończyłem na PS3 i bardzo przypadł mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka to po AC2 dla mnie GoTY. Dwójka po prostu nie może się nie udać. Mam nadzieję na walkę z Pingwinem i Catwomen, nie mogę się doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOlejny must have jak dla mnie.Jedynka byla swietna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadziej że w druga cześć nie będzie przypominała w niczym jedynki która w mojej skali otrzymała 3/10. Na pewno tej gry nie kupie, ale na pewno od kumpla pozycze :P

A ja mam nadzieję, że dwójka nie będzie bardzo odbiegała od jedynki, bo żadna inna gra mnie tak nie wciągnęła (w moim rankingu jest wyżej niż Uncharted 2 i Assassin 2, które też skończyłem). Już nie mogę się doczekać dwójeczki, którą łykam w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się miazga. Same studio dostało nagrodę dla najlepszego developera. Czekam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba nadrobić zaległości i kupić jedynkęsmile.gif

Dokładnie i ciekawe czy będzie lepsza czy też gorsza od jedynkibiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra będzie opierała się na komiksie: Batman:rozbite miasto. Na trailerze i w grze Joker obserwuje ruchy nietoperka z wysokiej wieży. Tu i tu ucieka z szpitala. Jak by ktoś miał na pdf ten komiks polecam przeczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Arkham has Moved" - Nie no zapowiada się kozacko. Kupie na pewno. Po jedynce studio ma u mnie kredyt zaufania. I śmię wątpić żeby studio 2009 roku się zeszmaciło i wydało jakiegoś średniaka ;d

Moim zdaniem gra będzie opierała się na komiksie: Batman:rozbite miasto. Na trailerze i w grze Joker obserwuje ruchy nietoperka z wysokiej wieży. Tu i tu ucieka z szpitala. Jak by ktoś miał na pdf ten komiks polecam przeczytać.

A możesz powiedzieć dokłądnie jak ten nkomiks się nazywał, czy tam który to był numer bo nie wiem jak są numerowane komiksy ;d

Edytowane przez Bangog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman (Egmont) - 9 - (1/2007) Rozbite miasto takie coś znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że będzie podobnie jak w jedynce, że niby wszystko przez Jokera zaplanowane... z pomocą Riddlera moim zdaniem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka na prawde swietna gra. Brakowalo mi w niej wlasnie tego, ze akcja rozgrywa sie w gotham. Teraz to dostane - oby mapa byla wielka oraz zeby bylo sporo swobody. Wielkie oczekiwania i duze zaufanie : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie doczekac kolejnej czesci tej swietnej gry :)

Jedynka na prawde swietna gra. Brakowalo mi w niej wlasnie tego, ze akcja rozgrywa sie w gotham. Teraz to dostane - oby mapa byla wielka oraz zeby bylo sporo swobody. Wielkie oczekiwania i duze zaufanie : )

Nie oczekuj zbyt wiele, ja mysle ze to bedzie raptem jakas dzielnica opanowana przez Jokera czy innego badassa - obszar mniej wiecej taki jak w AA 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie doczekac kolejnej czesci tej swietnej gry :)

Nie oczekuj zbyt wiele, ja mysle ze to bedzie raptem jakas dzielnica opanowana przez Jokera czy innego badassa - obszar mniej wiecej taki jak w AA 1

Oby nie : D Wiadomo jesli tak bedzie i tak kupie i bd zadowolony , ale bylbym w pelni usatysfakcjonowany przy enormous mapie . Ze poprawa graficzna bedzie no to wiadome , chociaz jedynka miala i tak wysoki poziom w tej kwestii. Pewnie sie wyrobia pod koniec roku nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiadomo. Muszą zrobić zupełnie nowy mapę do sandboxu i przytym utrzymać lub podwyższyć poziom graficzny :) Obstawiam 1 kwartał 2011 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Na takie cuda bym się nie nastawiał bo to nie free-roamer a'la GTA, ale skrawek Gotham jestem wręcz przekonany, że uświadczymy. Dobre łamanie w powietrzu oprychów Jokera w alejce Gotham to będzie danie główne naszego bohatera. Pytanie, nie czy, ale w jakich punktach Gotham przyjdzie nam walczyć. Kilka podpowiedzi już padło w trailerze, reszta leży w sferze dedukcji. :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym bardzo chciał etap, w którym mogli byśmy sterować batmobilem ewentualnie tym jego samolotem (niestety nie wiem jak on się nazywa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje sobie sprawe ze dwojka bedzie chodzic na silniku jedynki, i ze nie bedzie samochodow i otwartego sratatata ... mechanizm z jednynki jak dla mnie był świetny, z tym że te wąskie korytarze czasami były za wąskie, ... chciałbym se połazić po budynkach Gotham, a z tego co pamiętam z komiksów i filmów - animacji to powinno być kilka wiezowców, kilka kościołów, pewno chata Weyna itd ... no liczę że będzie więcej wspinaczki ;) ... system walki w jedynce jest świetny, .. ale nie obraził bym się jakby dodali animacje łamania ;) ...

i jak tam gościu wyżej napisał, przydała by się jakiś misja - przelot batmolotem, albo wyścig batmotorem :biggrin: ... bp batmobil w rzece wraz z Banem hahahah

ty właśnie, ... a co z bad gayami? kogo obstawiacie?

Two Face

Me Freeze

Pingwin

Kobieta Kot

???

Joker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×