Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

Oj będzie się działo ,

Ja dla odświeżenia klimatu przechodzę od dziś jedynkę na Hard i nadal gra się świetnie na moje nic nie muszą zmieniać

(może tylko jakiś limit czasu dla trybu detektywa) ;)

Co do części drugiej ciekawe co wymyślą fajnego w edycji kolekcjonerskiej może jakaś figurka Harley albo Catwoman lub Batmobil w skali 1:1 :P

no ciekawe co dadzą do kolekcjonerskiej

i tak pewnie jej nie kupie

figurka czemu nie

i w skali 1:1 bardzo chętnie :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i pięknie. Kupię raczej na bank.

Czemu tylko trzeba czekać tak długo : (.

Lepiej poczekać i otrzymać dopracowany produkt niż pośpiesznie wydaną kakę informatyczną. Co jak co, ale Rocksteady Studio zaczyna przypominać Blizzard, czyli nie liczą się z wydatkami ani czasem wydania gry, dopóki jako gracze sami nie uznają, że wydają produkt w który chcieliby zagrać. Za to im cześć i chwała.

Ja mogę nawet czekać 2 lata, bo wiem że będzie warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poczekać i otrzymać dopracowany produkt niż pośpiesznie wydaną kakę informatyczną. Co jak co, ale Rocksteady Studio zaczyna przypominać Blizzard, czyli nie liczą się z wydatkami ani czasem wydania gry, dopóki jako gracze sami nie uznają, że wydają produkt w który chcieliby zagrać. Za to im cześć i chwała.

Ja mogę nawet czekać 2 lata, bo wiem że będzie warto...

Obyś miał rację. Oni dłużej robią, a ja mam więcej czasu aby uzbierać na taki rarytas. Może tym razem kolekcjonerkę ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dopatrzylem sie tych logosow, ale poza sama kochanica Jokera, w grze pojawi sie rowniez Two-Face i Catwoman:

http://multiplayerblog.mtv.com/wp-content/uploads/2010/09/batmanarkhamcity_1.jpg

Bardzo prawdopodobne jest rowniez to, ze bedziemy mogli zobaczyc Pingwina (w trailerze jak byk stoi Iceberg Lounge, bedaca klubem i jednoczesnie faktyczna baza operacyjna zloczyncy).

Na dokladke maly artwork:

http://www.vgboxart.com/boxes/PS3/39091_batman_arkham_city-v2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podoba ten styl, gra przypomina animację TAS .. czerpie również z komiksu, i z filmu Nolana i Burtona ... Batmana Arkham po prostu staje się bardzo mocną marką, tak szczerze powiem, że mechanizm jedynki, mocno mi leciał pierwszym MGSem ;P ... oczywiście całkiem inny nacisk na walkę wręcz, ale polowanie, walki z bosami, czy plądrowanie mapy, bardzo podobne ... liczę że Dwie Twarze popisze się wybuchami agresji, i że będzie kilka fajnych scenek w relacjach Bat - Cat :thumbsup:

p.s ... czy różowego ryja nie miał Two Face - Tommy Lee Jones w Batman Forever? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie obawiam sie, ze tworcy zabija serie i pozwola wpieprzyc ja tasiemcowi. Oby moje gadanie nie okazalo sie prawda, a seria bestsellerow z Batmanem nie stala sie masowka tloczona z mysla o nabiciu kabzy. Tak mielismy z seria Tony Hawk's Skateboarding, tak mielismy z Burnoutem, SIlent Hill, Resident Evil, boje sie, ze to samo nie spotka Batmana. Arkham Asylum przeszedlem z nieukrywana przyjemnoscia, gra urywala dupe a ja w zyciu nie spodziewalem sie, ze kiedykolwiek powstanie tak dobra pozycja traktujaca o gosciu biegajacym w rajtuzach i ratujacym swiat.

P.S. Owszem, tutaj mamy polaczenie wersji z Batmana Forever z wersja z The Dark Knight - rozowy ryjek wypalony prawie do kosci. ;)

P.S.2. Z niecierpliwoscia czekam na mocne wejscie Clayface'a. Swoja droga, czy wspominalem o wzmiankach o wystapieniu w grze Mr. Freeze'a? Jak tak dalej pojdzie to tworcom zabraknie zloczyncow do tworzenia kolejnych czesci. :)

Edytowane przez Haro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Owszem, tutaj mamy polaczenie wersji z Batmana Forever z wersja z The Dark Knight - rozowy ryjek wypalony prawie do kosci.

Różowy ryj to on miał też i w komiksach więc trudno powiedziec na którym two-face'ie twórcy się wzorowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Świat gry jest kilkukrotnie większy niż wyspa Arkham, ale nie jest to gigantyczna mapa pełna niepotrzebnych przestrzeni. W Arkham City każdy budynek ma opowiadać jakąś historię – twórcy chcą stworzyć najbardziej szczegółowy świat jaki powstał w grze wideo do tej pory."

SWEET!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Świat gry jest kilkukrotnie większy niż wyspa Arkham, ale nie jest to gigantyczna mapa pełna niepotrzebnych przestrzeni. W Arkham City każdy budynek ma opowiadać jakąś historię – twórcy chcą stworzyć najbardziej szczegółowy świat jaki powstał w grze wideo do tej pory."

SWEET!

Ajajaj w świecie ps3 robi się coraz ciekawiej. Niedawno uzbierałem sobie na ps3. Jak do tej pory udało mi się zakupić God of war 3, Killzone 2, Fifa2010 no i drugiego pada, a jeszcze tyle produkcji do wygrania. Na pewno Batman AA oraz Arkham City będą jednymi z tych na które nie będzie kasy szkoda :) Grałem już w demko AA i musze przyznać, że nie ma sie czego czepić. Wszystko ładnie pięknie miodzio :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze trochę czekania, ale zapowiada się wyśmienicie thumbsup.gif

Gdyby była opcja jeżdżenia po mieście Batmobilem, to już w ogóle... blush.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się naprawdę świetna gra. Z Batman: AA się wstrzymałem, ale AC kupie na 100 %.

Ps. Drogi moderatorze, nie łaska już zedytować postu, zamiast pisać jeden pod drugim ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się naprawdę świetna gra. Z Batman: AA się wstrzymałem, ale AC kupie na 100 %.

Ps. Drogi moderatorze, nie łaska już zedytować postu, zamiast pisać jeden pod drugim ? :P

Hej, nie ma co się wsytrzymywać z AA ! Naprawdę ! Gra jest prześwietna i pełna niekonwencjonalnych rozwiązań, do tego dorwać można ją za 50zł, ja bym się nie zastanawiał nawet thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie ma co się wsytrzymywać z AA ! Naprawdę ! Gra jest prześwietna i pełna niekonwencjonalnych rozwiązań, do tego dorwać można ją za 50zł, ja bym się nie zastanawiał nawet thumbsup.gif

Ale to nie z powodu słabości gry. :P Po prostu w kolejce jest konieczne The Fight, oraz składka na 5 gier z pss. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa w trailerze miażdży :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim tygodniu wyszedł komiks Batman: Arkham City który jest prequelem do samej gry.

Ja właśnie się zabieram do czytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay

http://www.gamezilla...-w-roli-glownej

Catwoman jako grywalna postać,Batman może spędzić naprawdę sporo czasu w powietrzu,przesłuchiwać oprychów.

Wszystko wygląda obłednie szczególnie cut-scenki. Catwomen rusza się świetnie,a Batman to cały czas wielki koks. Gra zapowiada się znakomicie, ale raczej nie wyrobię z gotówką na premiere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wsadzą Robina do jakiejkolwiek cut-scenki czy chociaż malutkiego strzępku fabuły, czy też nikt nie wypowie jego gej-imienia, grę kupie. Bo jest kozacka.

Nie jak Robin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie wsadzą Robina do jakiejkolwiek cut-scenki czy chociaż malutkiego strzępku fabuły, czy też nikt nie wypowie jego gej-imienia, grę kupie. Bo jest kozacka.

Robin według samych twórców gry będzie obecny WYŁĄCZNIE w challenge maps. Sam podchodziłem do niego dosyć sceptycznie, aczkolwiek art przedstawiający Robina rozwiał moje obawy. Nadal nie jestem za, by go osadzać w głównym trybie rozrywki, ale z trochę innych powodów. Otóż w Arkham City będzie już cala plejada różnych bohaterów, również tych z Arkham Asylum. Taka ilość przeciwników nie sprzyja pogłębianiu ich osobowości i "wiarygodności" psychologicznej. Osobiście wolałbym, by Rocksteady było bardziej odważne w eliminowaniu przeciwników. Kilka spektakularnych śmierci głównych villanów uchroniłoby nas przed fabularnym zaduchem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy my przypadkiem nie zabiliśmy Scarecrow'a w Arkham Asylum? Bo już nie pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×