Skocz do zawartości
Radoi_PL

Medal Of Honor

Rekomendowane odpowiedzi

doczekaliśmy się trailera



ciężko coś stwierdzić po tak krótkim filmiku ale zdaje mi się że dużo rzeczy będzie zagapionych z MW2, pozostaje tylko czekać wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trochę inny trailer :)

/EDIT

I przydało by się gdybyś w temacie dodał "Leave a Message"do tego Medal of Honor. Nie wiem czy moderator się zajmuje takimi rzeczami czy użytkownik też może :)

Edytowane przez Posejdon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przydało by się gdybyś w temacie dodał "Leave a Message"do tego Medal of Honor. Nie wiem czy moderator się zajmuje takimi rzeczami czy użytkownik też może :)

Po co ? "Leave a message" to nazwa trailera a nie nazwa gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zwracam honor , myślałem, że tak się będzie nazywać ten nowy MoH. A tak w ogóle to jak będzie się nazywać ? Medal of Honor 2010 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zwracam honor , myślałem, że tak się będzie nazywać ten nowy MoH. A tak w ogóle to jak będzie się nazywać ? Medal of Honor 2010 ?

nie, po prostu "Medal of Honor" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer rewelacyjny, co prawda nic nie pokazuje z rozgrywki, ale jak mają robić trailery w takim stylu to ja chce więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO warto zaglądać na:

http://www.medalofhonor.com/

Co prawda póki co prawie nic tam nie ma (trailery, tapety), ale jeśli pojawi się jakieś info o becie to pewnie najpierw właśnie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fora i nie tylko te od EA, IGN gamespot, eurogamer etc. wszedzie warto miec konto gdyz nie wiesz gdzie bedzie pierwszy giveaway :)

Mysle ze po targach w L.A. powinno sie cos ruszyc w tej sprawie

"EA has confirmed there will be a multiplayer portion of the new Medal of Honor game in development, and that there will also be a PS3 exclusive beta."

Edytowane przez MackuCHWDP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://uk.gamespot.c...g=topslot;img;3

Producent zawital z wizyta w Londynie aby pokazac demo, w filmiku mozemy uslyszec z nim wywiad. Generalnie nie ma tam zadnego gameplaya, niemniej jednak sam artykul jak dla mnie jest ciekawy. Pokrotce opisuje rozgrywke misji singla nad ktora to pracuje wylacznie studio w Los Angeles, generalnie teraz wszystko "poleruja" tak aby rozgrywka single player (ktorego momenty mielismy okazje obejrzec w dotychczasowych trailerach) byla prima sort. Co do dzwieku nie mam watpienia bedzie na najwyzszym poziomie, tak jak ma to miejsce w BC2. Studio w Szwecji ogarnia tylko i wylacznie multiplayer o ktorym wiecej szczegolow bedziemy mogli dowiedziec sie wkrotce (oczywiscie z niecierpliwoscia czekamy na bete) Mimo wszystko mozna wyczytac ze bedzie wkoncu PRONE!!! Tak, bedziemy mogli sie czolgac - rasowa kamperka :)

kontynuacja serii MOH oraz oczekiwania "community" uswiadomila EA ze musza dac z siebie wszystko, stad budzet ktorego moze pozazdroscic nie jedna produkcja kinowa. Czy im wyjdzie? trudno oceniac, jest za wczesnie. Ale mysle ze bedzie to naprawde produkcja pierwszej klasy, pelna akcji z fabula trzymajaca do konca w napieciu. Do tego miodne multi, jedynie utwierdzi w przekonaniu jaki to zajebisty tytul.

Edytowane przez MackuCHWDP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszły poniedziałek rusza beta; oj będzie się działo... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale żeby grać w betę MUSISZ zamówić preordera?

Czy jest jakiś inny sposób? Ja wiem, że np jak mam VIP code na BC2 to dostane snajperkę M24 do trybu multi w MoH : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz preordera do dostęp do bety będziesz miał wcześniej (od 17 czerwca); od 21 beta będzie dostępna dla wszystkich... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HarDy - Chyba największa głupota jaką ostatnio słyszałem. Tak to jest, jak się nie zna angielskiego i ogląda konferencję EA. Dostęp do bety będą mieć tylko Ci, którzy zamówią pre-ordera nowego MoH. Jeżeli masz kod VIP z BC2, dostęp do bety po złożeniu pre-ordera dostaniesz 17 czerwca. Jeśli złożyłeś pre-order, ale nie masz kodu VIP, dostęp będziesz miał od 21 czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest jakis inny sposób na bete bez preordera?

pewnie najwieksze serwisy beda rozdawac...obstawiam ing jak to bylo z bf 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy pracuje w Ultimie. Mogę każdemu załatwić klucz do bety za 5zł (sprawę mogę załatwić przez Allegro ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram.pl - > skladacie preordera i odbieracie swój klucz do bety moha od zaraz ;-) , preorder mozna wycofac np tydzien przed realizacja i gracie juz za 2 dni , Do zobaczenia na polu bitwy /// dajcie + xd

Edytowane przez freezy1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie najwieksze serwisy beda rozdawac...obstawiam ing jak to bylo z bf 2

a ING to taki bank z fajnymi reklamami ;) IGN pewnie koledze chocil po glowie. ja mam preorder w psx extreme ;) multi wyglada na polaczenie coda z pojazdami BF. oby wypalilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat ze strony gram.pl

"Osoby, które grały w Battlefield: Bad Company 2 uzyskają dostęp do bety Medal of Honor od 17.06.2010, pozostałe osoby - od 21.06.2010."

Czy to prawda ? Ktoś się już tym interesował ? W końcu to za 2dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury napisałem.

Wie ktoś może ile potrwa beta?

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że najprawdopodobniej w multi(na razie nie wiadomo jak w singiel player) budynki nie będą ulegać uszkodzeniom(tak wynika z zaprezentowanego na targach E3 fragmentu rozgrywki). :confused: A to właśnie moim zdaniem był jeden z najmocniejszych zalet silnika graficznego Frostbite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że nie ulegają całkowitej destrukcji. I tak to multi zbyt bardzo przypomina BC2. Zobaczymy 21 po ograniu bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×